چرا باید فالوور های خود را افزایش دهیم

چرا باید فالوور های خود را افزایش دهیم

رسانه های اجتماعی هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای بر روی زندگی ما تاثیر گذاشته اند. یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام است. فالوور های اینستاگرام برای تقویت روابط شخصی و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند. برای پاسخ به سوال چرا باید فالوور های خود را افزایش دهیم؟ تا پایان این مقاله همراه پارس فالوور باشید.

دلایل افزیش فالوور

دلایل افزیش فالوور

مزایای افزایش تعداد فالوور ها چیست؟

  1. داشتن فالوور های بیشتر در اینستاگرام باعث می شود، که یک تجارت یا برند قابل اعتمادتر به نظر برسد. اگر به دنبال ایجاد یک برند معتبر در اینستاگرام هستند، باید صفحه اینستاگرامی شما شکل و شمایلی قابل اعتماد داشته باشد. یکی از شروط اصلی این اتفاق، داشتن تعداد فالوور های بالاست.
  2. با افزایش تعداد فالوور می توان در حوزه فروش وابسته یا افیلیت مارکتینگ شرکت کنند. هنگامی که فرد آن محصول را می فروشد، مقداری از درآمد شرکت و سهم فروش محصول را کسب می کند. این مورد یکی از مزایای اصلی داشتن فالوور بیشتر در اینستاگرام است. هر چه فردی فالوور های بیشتری داشته باشد، مشتریان بالقوه آن حساب بیشتر خواهد بود.
  3. افزایش تعداد فالوور ها به معنای فرصتی برای تعامل با افراد بیشتر و جمع آوری بازخورد در مورد حساب و پست های آن است. هدف داشتن یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی، تعامل با افراد دیگر است.
  4. هدفی که بیشتر افراد برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام دارند، کسب محبوبیت است. بسیاری از افراد می خواهند با استفاده از تعداد فالوور های اینستاگرام خود به شهرت برسند. وقتی محبوبیت در حال افزایش است یا فالوور های شما به تعداد مورد انتظار رسیده اند، اکانت شما معمولا هدف برند ها در تبلیغات محصولات خود از طریق اینستاگرام خواهد بود و از این طریق درآمد بسیاری کسب خواهید کرد.

شیوه افزایش تعداد فالوور ها چیست؟

  1. دو سوم بازدید های پروفایل تجاری اینستاگرام از افراد غیر فالوور است. این بازدیدکنندگان جدید همگی فالوور های جدید رایگان اینستاگرام هستند. اما فقط در صورتی که بیوگرافی شما آنها را متقاعد کند، که روی دکمه فالو کلیک کنند. اگر پروفایل شما نامشخص، ناقص یا جذاب نباشد، این اتفاق رخ نمی دهد. علاوه بر فیلد های نام و نام کاربری ذکر شده در بالا، اطلاعاتی شامل وب سایت و بیوگرافی کسب و کارتان را در بیو قرار دهید. از 150 کاراکتر موجود در بیو خود نهایت استفاده را ببرید تا هویت برند خود را منتقل کنید و به بازدیدکنندگان جدید نشان دهید که چرا باید شما را دنبال کنند.برای افزایش تعداد فالوور ها در مرحله بعد باید پست های زیبا و باکیفیت طراحی کنید. هر پست در فضای اینستاگرام باید کیفیت بالایی داشته باشد و از نظر بصری نیز جذاب باشد. وقتی یک کاربر جدید از صفحه اینستاگرامی شما بازدید می کند، محتوا باید آنها را به دیدن موارد بیشتر وادار کند. این جذابیت پست های شماست، که باعث می شود یک بازدیدکننده جدید روی دکمه فالو کلیک کند.

با افزایش فالوور های خود می توانید اعتبار صفحه اینستاگرامی تان را چندین برابر کنید و از طریق اینستاگرام به کسب درآمد بپردازید. افزایش تعداد فالوور کار راحتی نیست و به زمان طولانی نیاز دارد. اما با استفاده از خدمات پارس فالوور در کمترین زمان و با قیمت مناسب می توانید به خواسته خود برسید.

در مرحله آخر نیز می توانید از پارس فالوور کمک بگیرید. این مجموعه با افزایش تعداد فالوور، لایک و کامنت به صورت طبیعی، اعتبار پیج شما را در فضای اینستاگرام بیشتر می کند.

تاثیر فالوور بر افزایش اعتبار پیج اینستاگرام

همان‌ طور که می‌ دانید با افزایش فالوور باعث افزایش اعتبار پیج اینستاگرام می‌ شود،در ادامه با همراهی یک مثال به شما عزیزان توضیح می‌ دهیم که چرا افزایش فالوور شما باعث اعتبار پیج شما می‌شود، آیا شما به پیجی که فالوور کمی دارد بیشتر اعتماد می‌کنید یا همان پیچ در همان حوزه‌ای که وجود دارد ولی با فالوور بیشتر اعتماد می‌کنید؟ قطعا بیشتر افراد به پیج هایی که دارای فالوور بیشتری هستند اعتماد می‌کنند دقیقاً افزایش فالوور می‌تواند باعث افزایش اعتبار پیج اینستاگرام شما شود و شما اگر در هر حوزه‌ای باشید با افزایش فالوور اینستاگرام می‌توانید یک اعتبار نسبی به پیج اینستاگرام خود دهید و از بازخوردهای مناسبی برای پیج خود بهره‌مند شوید.

تاثیر افزایش فالوور بر کاربران شما

شاید برای شما جالب باشد که مگر افزایش فالوور بر کاربران قبلی پیج اینستاگرام ما نیز تاثیر دارد؟ باید در جواب به شما بگویم بله شما با افزایش فالوور می‌توانید تاثیر مستقیمی بر کاربران و فالوور های قبلی خود نیز بگذارید و اعتماد آن‌ها را از قبل نیز بیشتر جلب کنید وقتی کسی از کاربران قبلی شما می‌ بیند که پیج شما در حال رشد است و فالوور های شما در حال افزایش است اعتماد و اعتبار بیشتری برای پیج شما قائل می‌شود و تعامل با پیچ شما را افزایش می‌دهد و این نیز باعث روند افزایش فالوور و افزایش اعتبار پیج شما می‌شود.نویسنده مطلب پارس فالورز