آموزش تگ کردن در اینستاگرام

Tagging on Instagram

آموزش تگ کردن در اینستاگرام

اگر با ما در مجموعه پارس فالوور همراه بوده اید تا به امروز قابلیت ‌های متعددی از اپلیکیشن اینستاگرام را برای شما بیان کرده ایم. تگ کردن یکی دیگر از قابلیت های بسیار کاربردی در اینستاگرام به شمار می رود. بدون تردید اگر شما نیز جز کاربران فعال در اپلیکیشن اینستاگرام هستید، باید با اهمیت و مفهوم تگ کردن آشنایی کامل داشته باشید.

همانگونه که می‌دانید اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سطح جهانی توانسته ابزارها و قابلیت های متعددی را برای کاربران فراهم کند. اگر تصمیم به پست کردن تصاویر، یا استوری کردن آنها را دارید می توانید برای استفاده از قابلیت های متعدد این اپلیکیشن، ابزارهای مختلفی را مورد آزمایش قرار دهید گذشت زمان موجب شده که توسعه دهندگان این اپلیکیشن به بهترین شکل ‌بتوانند ابزارهای مورد نیاز را برای کاربران فراهم کنند. یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین ابزارها که می‌تواند منجر به معرفی پیج شما می شود تگ کردن به شمار می رود. با ما در پارس فالوور همراه باشید تا اطلاعات کافی به شما در مورد نحوه تگ کردن ارائه دهیم.

تگ چیست؟

علیرغم اینکه بسیاری از کاربران منشن و تگ را باهم اشتباه می گیرند باید بدانید که این دو مقوله با هم متفاوت هستند. در واقع تگ کردن به معنی برچسب زدن یا علامت زدن برای معرفی پیج های مختلف به شمار می‌رود. چنانچه شما قصد داشته باشید در اینستاگرام یک پست یا استوری را منتشر کنید، می‌توانید نام صفحات کاربری دوستان خود را به پست اضافه کرده و به آنها اشاره کنید برای تگ کردن به مانند منشن می توانید از علامت @ استفاده نمایید.

آموزش کامل تگ کردن در استوری اینستاگرام

برای تگ کردن دوستان خود در اینستاگرام می توانید روش زیر را در نظر بگیرید. ما در پارس فالوور به شما تمام راهکارهای موجود در اینستاگرام را ارائه خواهیم داد. چنانچه قصد تگ کردن دوستان خود در استوری اینستاگرام را دارید پس از ورود به اپلیکیشن اینستاگرام صفحه را به سمت راست با انگشت بکشید تا به بخش استوری وارد شوید.

در گام بعدی می توانید با انتخاب استوری مورد نظر، گزینه تایید را زده و آیکون استیکر را در بالای صفحه لمس نمایید.

آموزش تگ کردن در استوری

در این مرحله باید گزینه منشن (Mention) را زده و نام صفحه کاربری فرد مورد نظر را وارد نمایید. حال می توانید استوری خود را منتشر کنید.

گام دوم

آموزش تگ کردن در پست اینستاگرام

در این گام در مجموعه پارس فالوور، برای شما نحوه تگ کردن در پست اینستاگرام را شرح خواهیم داد.

برای تگ کردن پیج های مختلف در اینستاگرام، ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و برای ورود به قسمت پست گذاری می توانید آیکون + را فشار دهید.

گام اول، تگ در پست

در این هنگام باید از گالری گوشی موبایل، فایل مورد نظر را انتخاب کرده یا برای گرفتن عکس جدید نیز می توانید گزینه photo را بزنید.

در گام بعدی بر روی آیکون فلش پلی کنید.

در این مرحله می توانید ویرایش های گرافیکی را مطابق با سلیقه خود انجام داده و دوباره فلش مورد نظر را فشار دهید.

گام بعدی مربوط به اضافه کردن لوکیشن، نوشتن کپشن و تگ کردن افراد می باشد. برای تگ کردن دوستان خود می توانید گزینه tag people را انتخاب کرده و در هر قسمتی از عکس یا ویدیو مورد نظر می توانید آیدی فرد مورد نظر را قرار دهید.

آموزش تگ با پارس فالوور

 

قرار دادن آیدی در هر نقطه ای از صفحه

حال می توانید پست خود را منتشر کنید.

خدمات اینستاگرام با پارس فالوور

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی، امروزه شرایط مناسبی برای ایجاد کسب و کار نیز در اختیار کاربران قرار می دهد ما در سایت پارس فالوور (parsfollowers.com) با بهره مندی از ابزارهای مختلف، خدمات گسترده ای به شما در این زمینه ارائه می دهیم.

 



نویسنده مطلب پارس فالورز