پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

Search History

اینستاگرام تمام جستجوهای پیشین شما را ذخیره کرده و یک آرشیو به عنوان تاریخچه جستجو یا Search History ایجاد خواهد نمود. بدون شک هیچ کدام از ما علاقه نداریم که تاریخچه سرچ های قبلی ما توسط شخصی دیگر مشاهده شوند. با توجه به اهمیت این موضوع ما در پارس فالوور به شما کمک می‌ کنیم که بتوانید تاریخچه جستجوهای خود در اپلیکیشن اینستاگرام را پاک کنید

پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

همانگونه که می دانید اینستاگرام تمام جستجوهای پیشین شما را ذخیره کرده و یک آرشیو به عنوان تاریخچه جستجو یا Search History ایجاد خواهد نمود. بدون شک هیچ کدام از ما علاقه نداریم که تاریخچه سرچ های قبلی ما توسط شخصی دیگر مشاهده شوند. با توجه به اهمیت این موضوع ما در پارس فالوور به شما کمک می‌ کنیم که بتوانید تاریخچه جستجوهای خود در اپلیکیشن اینستاگرام را پاک کنید.

آموزش پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام با پارس فالوور

 

چرا پاک کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام برای هم مهم است؟

همانگونه که می ‌دانید اینستاگرام از یک بخش جستجو بهره برده که می توانید با مراجعه به آن نسبت به جستجوی افراد خاص یا هشتگ ها و برترین موارد مرتبط اقدام نمایید. به هنگام تایپ اولین حرف، شما لیستی از پیشنهادات را توسط اینستاگرام مشاهده خواهید کرد. به محض انتخاب هر کدام از پیشنهادات، گزینه انتخاب شده توسط شما در تاریخچه جستجو اینستاگرام ثبت می شود.

پس از این هر کاربر می تواند با مراجعه به اینستاگرام شما، تاریخچه جستجو را مشاهده کرده و از صفحات مورد بازدید شما آگاهی پیدا خواهد نمود. شرایطی که می تواند برای بسیاری از ما ناخوشایند بوده و علاقه‌ ای به آن نخواهیم داشت. به همین علت به دنبال راهکارهایی برای حذف تاریخچه جستجوی اینستاگرام خواهیم بود. با ما در پارس فالوور همراه باشید تا مشکل به وجود آمده را برای شما حل کنیم.

روش پاک کردن تاریخچه جستجوی اینستاگرام

برای پاک کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.

حال بر روی آیکون آدمک یا عکس پروفایل خود ضربه بزنید تا وارد پروفایل شوید.

اگر از اینستاگرام فارسی استفاده می کنید، در گوشه بالا سمت چپ، آیکون سه نقطه یا سه خط نمایش داده می‌ شوند. بر روی آن کلیک کرده و گزینه تنظیمات را انتخاب نمایید. (اگر از گوشی های آیفون استفاده می کنید در گوشه سمت راست و بالای صفحه آیکن چرخ دنده را لمس نمایید.)

انتخاب تنظیمات

پس از ورود به این مرحله باید گزینه امنیت یا Security را انتخاب کرده و وارد آن شوید.

قسمت امنیت

در قسمت انتهای صفحه شما گزینه سابقه جستجو یا Search History را مشاهده خواهید کرد. با لمس کردن این گزینه، لیست تاریخچه جستجو توسط شما ارائه داده می شود.

انتخاب سابقه جستجو

اگر قصد پاک کردن تمام سابقه جستجو را دارید می توانید گزینه پاک کردن همه یا Clear all را انتخاب کنید. این گزینه در بالای صفحه و سمت راست قرار گرفته است.

پاک کردن همه

در مرحله بعدی با سوال اینستاگرام مبنی بر اینکه سابقه جستجو پاک شود مواجه می شوید. از میان دو گزینه ارائه شده شما مجددا گزینه پاک کردن همه یا Clear all را فشار دهید.

گام آخر

به همین سادگی شما توانستید سابقه جستجو اینستاگرام خود را پاک کنید.

نکاتی در مورد پاک کردن سابقه جستجو در اینستاگرام

علاوه به اینکه شما می‌توانید سابقه جستجو را پاک کنید، قابلیتی در اختیار شما قرار گرفته است که می توانید حافظه کش اینستاگرام را نیز حذف نمایید. چنانچه علاقه به پاک کردن تمام سابقه جستجو ندارید، می توانید در قسمت تاریخچه جستجو، نام کاربری مورد نظر را پاک نمایید.

خدمات پارس فالوور

ما در مجموعه پارس فالوور با ارائه خدمات کلی در حوزه اینستاگرام به شما کمک می کنیم که بتوانید حساب کاربری خود را به سطح بالایی برسانید. توجه داشته باشید که امروزه با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید کسب و کار مناسبی را برای خود ایجاد نمایید.نویسنده مطلب پارس فالورز