بازگردانی پسورد پیج اینستاگرام

photo_2021-12-11_00-04-45.jpg

بازگردانی پسورد پیج اینستاگرام

اینستاگرام جز یکی از پرکاربردترین و مهم ترین برنامه های شبکه اجتماعی است که برای بسیاری از افراد داشتن فالوور های بالا بسیار مهم است و از طریق پارس فالوور می توان فالوور های واقعی را به دست آورد و با کمترین قیمت خرید فالوور را انجام داد. همچنین بسیاری از افراد با مشکل فراموشی رمز پیج خود مواجه هستند که در اینش صورت می توان از طریق راه های مختلف آن را بازیابی کرد.

بازگردانی پسورد پیج اینستاگرام را می توان از راه ها و روش های مختلف انجام داد اما به طور کلی این کار از طریق بازگردانی پیچ به وسیله سایت و یا از طریق برنامه انجام می شود که در ادامه به بررسی هر یک از این روش ها خواهیم پرداخت.

بازگردانی پسورد اینستاگرام از طریق سایت

برای بازیابی پسورد اینستاگرام از این طریق ابتدا باید به سایت رسمی این برنامه یعنی به آدرس instagram مراجعه کرد و بعد از وارد شدن به این سایت گزینه forgot password یعنی فراموشی رمز را انتخاب کرد.

مرحله بعدی برای بازیابی رمز وارد کردن نام کاربری و آدرس ایمیل و یا شماره موبایل خود است که بعد از وارد کردن بر روی گزینه send login link کلیک کرده و باید ثابت شود که شما ربات نیستید و بعد از آن دکمه next را انتخاب کنید که بعد از آن فرآیند بازگردانی شروع می شود.

در این مرحله یک پیام حاوی رمز به آدرس ایمیل شما و یا شماره تماس شما ارسال می شود که باید آن رمز را در این مرحله وارد نمایید و آن را ارسال کنید.

photo_2021-12-11_00-04-35.jpg

پارس فالوورparsfollowers.com

در صورت تایید رمز وارد شده باید رمزی جدید را انتخاب کنید و در این مرحله توجه داشته باشید که رمز انتخابی حداقل باید 6 رقم باشد تا فرآیند ریست پسورد پیج اینستاگرام شما با موفقیت انجام شود.

بعد از انجام این مراحل پسورد شما با موفقیت تغییر می کند و اینستاگرام شما آماده استفاده می باشد. همچنین برای خرید فالوور و افزایش آن می توان از پارس فالوور کمک گرفت.

بازگردانی پسورد پیج اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه

برای بازگردانی رمز از این طریق باید به قسمت تنظیمات اینستاگرام رفت که این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که در اینستاگرام فعالیت دارند و به دلایل مختلف مثل فراموشی رمز و یا ترس از افشای رمز قصد تغییر آن را دارند. بنابراین افرادی که قصد ریست پسورد خود را دارند باید در ابتدا به قسمت پروفایل اینستاگرام خود رفته و در آنجا علامت سه خط که در گوشه سمت راست قرار گرفته است را انتخاب نمایند.

در مرحله بعد بعد از لمس کردن علامت سه خط منویی برای شما باز می شود که باید گزینه settings و یا تنظیمات را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب تنظیمات نوبت به انتخاب گزینه امنیت و یا security می رسد که در این مرحله صفحه ای جدید برای شما نمایش داده می شود که باید گزینه password و یا رمز را لمس نمایید.

در این مرحله پیغامی که حاوی رمز عبور می باشد به ایمیل و یا شماره تلفن ثبت شده در حساب اینستاگرام شما ارسال می شود که با وارد کردن آن فرایند تغییر پسورد آغاز می شود.

بازگردانی پسورد اینستاگرام

بازگردانی پسورد اینستاگرام

در مرحله بعد باید رمزی جدید را در فیلد های موجود وارد کرده و با ضربه زدن بر روی علامت تیک که در قسمت بالا قرار گرفته است تغییرات مورد نظر ذخیره می شود و در نهایت با فشردن save password تغییرات با موفقیت انجام می شود.

برای انجام و دریافت خدمات بیشتر مثل افزایش فالوور واقعی می توان از پارس فالوور کمک گرفت و فالوور های خود را افزایش داد.

گزینه دیگر برای بازیابی رمز اینستاگرام وجود دارد که آن بازیابی از طریق فیسبوک می باشد و برای پیج هایی کاربرد دارد که اکانت اینستاگرام آن ها به اکانت فیس بوکشان وصل باشد و در صورت فراموشی رمز می توانید از این گزینه استفاده نمایید که رمز عبور به فیس بوک شما ارسال می گردد و با وارد کردن آن رمز فرایند تغییر رمز آغاز می شود و با وارد کردن رمز جدید بازیابی رمز با موفقیت انجام می شود و رمز جدید ذخیره می گردد.

بنابراین با توجه به موارد گفته شده بازگردانی پسورد پیج اینستاگرام کار چندان سختی نمی باشد و با انجام این روش ها به راحتی می توان رمز خود را بازیابی کرد. در صورت ایجاد مشکل و دریافت خدمات بیشتر می توان از پارس فالوور کمک دریافت کرد.

 نویسنده مطلب پارس فالورز