روش ثبت نام در کلاب هاوس

photo_2021-12-08_11-53-29.jpg

روش ثبت نام در کلاب هاوس با کمک پارس فالوور

کلاب هاوس جز یکی از برنامه هایی است که به تازگی وارد فضای مجازی شده است که با نصب و ثبت نام در آن می توان عضو گروه های مختلف با موضوعات گوناگون شد و فقط می توان از طریق وویس چت در این گروه ها گفتگو نمود. بنابراین این برنامه تنها از طریق ویس به کاربران خود اجازه می دهد تا اتاق گفتگو و یا کلاب بسازند و در مورد موضوعات مختلف بحث نمایند. جذب فالوور از دیگر نکاتی است که در کلاب هاوس مهم است و کاربران با خرید از پارس فالوور می توانند فالوور های واقعی را جذب کنند.

کلاب هاوس معمولا با بسیاری از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و… متفاوت است که این تفاوت در نبود عکس، متن و ویدیو می باشد و این برنامه صرفا صوتی است و در آن همه چیز به صورت همزمان و زنده رخ می دهد.

نکته قابل ذکر در خصوص نصب و ثبت نام در کلاب هاوس این است که در حال حاضر نصب برای گوشی های اندروید امکان پذیر نمی باشد و تنها صاحبان گوشی های آیفون و یا آی او اس می توانند این برنامه را نصب نمایند. علاوه بر این برای ورود به این برنامه باید توسط فردی در این برنامه دعوت شوید.

برای نصب این برنامه ابتدا باید آن را دانلود کرده و بعد آن را در گوشی خود نصب کرد. این برنامه نیز مانند دیگر شبکه های اجتماعی برای ثبت نام به افتتاح حساب احتیاج دارد که برای این کار ابتدا از شما شماره تلفنی درخواست می کند که مهم نیست که حتما این شماره تلفن به نام شما باشد ولی باید این شماره در دسترس باشد زیرا برای شما پیامکی ارسال می کند تا شما را احراز هویت نماید.

بعد از وارد کردن کد ارسال شده نوبت به انتخاب یک نام کاربری برای حساب کاربری خود است که معمولا بر اساس نام، شغل، برند و… انتخاب می شود. بعد از طی کردن تمام این مراحل فقط شما توانسته اید که در لیست انتظار باشید و ممکن است چندین روز طول بکشد تا درخواست شما پذیرفته و امکان استفاده و فعالیت از این برنامه را به شما بدهند.

به محض وارد شدن و اجازه فعالیت در این برنامه دو عدد دعوت نامه به شما داده می شود که از طریق این دعوت نامه ها می توانید دوستان و آشنایان خود را به کلاب هاوس دعوت نمایید. علاوه بر این دو عدد دعوت نامه بعد از گذشت زمان و با فعالیت بیشتر در کلاب هاوس می توانید دعوت نامه های بیشتری را دریافت نمایید و با کمک پارس فالوور افراد بیشتری را جذب نمایید.

photo_2021-12-08_11-53-16.jpg

پارس فالوور parsfollowers.com

ساخت روم در کلاب هاوس

در این برنامه بخشی به نام روم وجود دارد که می توان روم های مختلف را انتخاب کرد و در این اتاق ها بحث های مختلف وجود دارد و با حضور در این روم ها می توان با دیگران صحبت کرد. در این اتاق های گفتگو نام تمامی افراد، تعداد افراد آنلاین و… قابل مشاهده است و این روم ها دارای دو بخش عمومی و خصوصی هستند که هم می توان در بخش عمومی فعالیت داشت و هم در بخش خصوصی با دوستان و افراد مختلف گفتگویی خصوصی داشت.

در بخش عمومی با افراد آنلاین می توان بحث و گفتگو کرد که در این بخش اگر سوالی برای فرد ایجاد شد می توان با کلیک بر روی علامت دست درخواست وصل شدن به میکروفن را دهید و سوال خود را مطرح فرمایید.

همچنین برای پیدا کردن روم های مورد علاقه باید به قسمت پروفایل و تنظیمات کلاب هاوس رفته و در این قسمت گزینه Interests را انتخاب نمایید و در این قسمت می توانید بخش ها و روم های مورد علاقه خود را پیدا کرده و با انتخاب آن ها فعالیت خود را شروع کنید. برای ارائه خدمات مختلف در کلاب هاوس می توان با خیال راحت از پارس فالوور کمک گرفت.

photo_2021-12-08_11-53-23.jpg

پارس فالوور parsfollowers.com

پروفایل در کلاب هاوس

برنامه کلاب هاوس مانند دیگر برنامه ها و شبکه های اجتماعی دارای پروفایل است که بعد از ساخت اکانت می توان با ورود به این بخش پروفایل خود را ویرایش نمایید. در قسمت پروفایل می توان عکسی را به عنوان عکس پروفایل خود انتخاب کرد و علاوه بر این در قسمت بیو کلاب هاوس می توان اطلاعات خود را وارد کرد و تقریبا می توان از 125 کلمه استفاده کرد.

همچنین نکته مهم در قسمت بیو کلاب هاوس این است که مانند دیگر برنامه های شبکه اجتماعی نمی توان ایموجی و یا لینک اضافه کرد و بیو آن بسیار ساده است.

به طور کلی با کمک پارس فالوور می توان بهترین سرویس ها و خدمات مربوط به کلاب هاوس را با قیمتی مناسب و امنیت بالا به دست آورد.

 نویسنده مطلب پارس فالورز