خرید فالوور واقعی

1000 عدد فالوور واقعی
40000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
2000 عدد فالوور واقعی
80000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
3000 عدد فالوور واقعی
120000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
4000 عدد فالوور واقعی
150000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
5000 عدد فالوور واقعی
175000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر

خرید فالوور واقعی

همانطور که میدانیم، اعتبار و اعتماد به یک پیج اینستاگرامی ارتباط مستقیمی با میزان فالوور های آن پیج دارد، پس هرچه یک پیج اینستاگرامی فالوور های بیشتری داشته باشد قطعا اعتبار بیشتری نزد مشتریان و فالوور های خود دارد، اما جذب فالوور همیشه از چالش های بسیار بزرگ ادمین های پیج اینستاگرامی بوده است و برای جذب فالوور نیازمند هزینه های گزاف، زمانی و مالی بوده ایم. اما هم اکنون پارس فالوور این شرایط را برای شما مهیا کرده است تا با قیمت بسیار پایین‌تر و هزینه های خیلی کمتر از تبلیغات در پیج های دیگر، با خرید فالوور واقعی، فالوور های پیج خودتون رو افزایش بدید و سبب جلب اعتماد مشتری هاتون بشوید.

میزان اعتماد به پیج شما، ارتباط مستقیمی با میزان فالوور های شما دارد و اگر تعداد فالوور های شما کم باشد، قطعا بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد، از جهت دیگر جذب فالوور نیازمند صرف زمان بسیار زیادی است و ممکن است در این زمان، شما خسارت زیادی را متحمل بشوید.

خرید فالوور واقعی

چرا باید فالوور واقعی بخریم؟

چرا باید فالوور بخریموقتی می توانیم خودمان جذبش کنیم؟ قطعا این سؤال هم اکنون در ذهن اکثریت شما که دارید این مقاله را می خوانید نقش بسته است، حق هم دارید واقعا چرا باید فالوور خرید؟ با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با مزایای خرید فالوور واقعی آشنا کنیم.

افزایش اعتماد

تصور کنید شما مشتری هستید و به یه پیج اینستاگرامی برای خرید محصول مراجعه می کنید که تعداد فالوور های بسیار کمی دارد و نه کامنتی زیر محصولاتش می بینید و نه لایکی بر روی پست هایش، بنابراین قطعا شما به آن پیج اعتماد نمی کنید و خرید خودتون رو انجام نمیدید، حال اگر شما صاحب این فروشگاه باشید، هرچند که محصولاتتون از کیفیت فوق‌العاده ای بهره‌مند باشد، روزانه چند مشتری را به این شکل از دست خواهید داد؟ قطعا اکثر مشتری هایی که به احتمال زیاد دست به خرید می زدند را از دست خواهید داد.

هم اکنون همان پیج با خرید فالوور های واقعی فیک، از پارس فالوور که فالوور هایش را بر اساس آخرین الگوریتم های اینستاگرام طراحی کرده است ، تعداد فالوور های پیج خودش را افزایش می دهد. حال چه اتفاقی می افتد؟ قطعا مشتری ها خیلی بیشتر به این پیج اعتماد می کنند و مشتری هایش سر به فلک می کشند!

پس مشاهده کردیم که خرید فالوور واقعی میتواند چه غوغایی در فروش شما ایجاد کند و فروش شما را صد برابر افزایش دهد، بنابراین با خرید فالوور واقعی ارزان از پارس فالوور، کسب و کار خود را رونق دهید و درآمد های فوق‌العاده ای را کسب کنید.

افزایش اعتبار کسب و کار شما

تصور کنید شما تنها یک مغازه دار و یا یک فروشگاه دار هستید و از طریق اینستاگرام تنها محصولات جدید خود را معرفی می کنید، دنبال کننده های شما اکثرا مشتری های شما هستند که از فروشگاه شما خرید می کنند، حال تصور کنید تعداد فالوور های شما 100 نفر است، به نظرتان سبب کاهش اعتبار فروشگاه شما در نزد مشتریانتون نمیشود؟

همانطور که می توان حدس زد بله، قطعا تعداد فالوور های شما تاثیر مستقیمی بر اعتبار فروشگاه شما خواهد داشت، هر چه تعداد فالوور های شما بیشتر باشد شما از اعتبار بیشتری در نزد مشتری های خود برخوردار خواهید بود.

تاثیر خرید فالوور واقعی در پیج های تازه تاسیس

حال تصور کنید شما یک پیج اینستاگرامی دارید که به تازگی تاسیس شده است و تعداد فالوور هایش، سه رقمی هم نشده است و این پیج قصد فروش محصولات خود را در اینستاگرام دارد، قطعا هیچ شخصی به یک پیج تازه تاسیس اعتماد نمیکند و کسب و کار شما با شکست مواجه خواهد شد.

از نظر روانشناسی جذب مشتری، از دید افراد، پیجی که زیر 1000 نفر فالوور دارد و حرف انگلیسی K در کنار تعداد فالوورهایش نمایش داده نمیشود، زیاد جذاب و قابل اعتماد نیست و افراد ترجیح میدهند که از پیجی خرید کنند که حداقل 10k فالوور داشته باشد. اما جذب این مقدار فالوور برای یک پیج تازه‌وارد خیلی سخت است و زمان و هزینه زیادی را میطلبد تا به این مقدار فالوور برسد، اما حتی اگر این تعداد فالوور فیک و غیر واقعی باشند سبب جلب اعتماد در ناخودآگاه شخص میشه.

بنابراین اگر شما پیجی تازه تاسیس دارید و می خواهید سبب ایجاد احساس اعتماد در مشتریان جدید خود شوید، می توانید با خرید فالوور واقعی از پارس فالوور، این احساس را در مشتریان خود ایجاد کنید و درآمد های بسیاری را به این واسطه کسب کنید.

تاثیر تعداد فالوور ها بر جذب فالوور واقعی با تبلیغات

بسیاری از پیج ها برای جذب مشتری واقعی، دست به تبلیغات در پیج های دیگر می زنند تا مشتری های خود را جذب کنند، حال تصور کنید شما هم دست به این کار زده اید، اما تعداد فالوور های پیج شما بسیار کم است و مشتریان با دیدن تبلیغ در پیج دیگر، به پیج شما می آیند و با دیدن تعداد فالوور های کم شما ممکن است حس خوبي به آنها دست ندهد و سریعا پیج شما را ترک کنند، در این صورت تمامی هزینه های ایی که در جذب مشتری کرده اید شکست میخورد.

اما شما می توانید با خرید فالوور واقعی فعال و حتی فالوور واقعی موقت، موقتا فالوور های پیج خود را تا چند k زیاد کنید و سپس دست به تبلیغ در پیج های دیگر بزنید و درآمد های بسیاری را کسب کنید و در فروش آنلاین به موفقیت های کلانی دست پیدا کنید.

آیا می توانیم فالوور واقعی رو از هر جایی بخریم؟

امروزه می توان فالوور های فیک را از هر جایی خریداری کرد و بسیاری از افراد دست به فروش فالوور زده اند، اما فالوور های فیک، دردسر های بزرگی را برای شبکه های اجتماعی ایجاد می کنند، از این رو اینستاگرام الگوریتم هایی را طراحی کرده است که توانایی تشخیص فالوور های فیک را دارد و هر پیجی که از این فالوور ها استفاده کند، آن پیج اینستاگرامی را به اصطلاح به پایین میکشد و سبب نابودی آن پیج میشود.

بسیاری از افراد امروزه دست به فروش فالوور میزنند، اما همانطور که می‌دانیم فالوور های فیک باید بر طبق الگوریتم های اینستاگرام طراحی شده باشند تا با خرید آنها، پیج شما دچار مشکل نشود و توسط گوگل به پایین کشیده نشود. بنابراین خرید فالوور را باید از اشخاص و یا سایت های معتبر انجام داد و از طراحی آنها بر اساس الگوریتم های گوگل اطمینان حاصل کرد.

پارس فالوور با سال ها سابقه فروش فالوور و طراحی تمامی فالوور های خود بر اساس آخرین تغییرات اینستاگرام، آماده است تا پیج شما رو در مسیر موفقیت قرار بدهد و با افزایش فالوور های پیج شما، اعتبار شما را در بین مشتریان و همکاران، به بالا ببرد. با خرید فالوور از پارس فالوور از فالوور های فیک، اما کاملا واقعی بهره‌مند شوید.

تاثیرات مخرب فالوور بی کیفیت و غیر استاندارد

امروزه فالوور های فیک به معضل بزرگی برای شبکه های اجتماعی بدل شده اند و تمامی شبکه های اجتماعی به دنبال راهی هستند تا از دست این فالوور های فیک خلاص شوند، بنابراین الگوریتم های پیچیده ای را برای تشخیص فیک بودن پیج ها طراحی کرده اند تا در صورت فیک بودن هر پیچی آنها را به سرعت مسدود کنند.

اگر اینستاگرام متوجه استفاده شما از فالوور هایبی کیفیت شود، نه تنها کسب و کار اینترنتی شما با شکست مواجه خواهد شد، بلکه مجبور به افتتاح پیج جدید خواهید بود و تمامی زحمات و هزینه های شما به باد خواهد رفت، بنابراین فالوور های خود را تنها از اشخاص قابل اعتماد بخرید تا از طراحی فالوور های بی کیفیت پیج تان بر اساس آخرین الگوریتم های اینستاگرام مطمئن شوید و خیالتان از مسدود نشدن پیجتان راحت شود.

بسیاری از افراد پیج های پر بازدیدی داشتند، اما با خرید فالوور بی کیفیت از اشخاص نامعتبر سبب شدند، تا پیج آن ها توسط اینستاگرام به پایین کشیده شود و بازدید روزانه آنها به کمتر از نصف برسد و در این صورت می توان انتظارداشت، مشتریانشان هم به نصف گذشته برسند، بنابراین در خرید فالوور بی کیفیت به شدت دقت کنید.

چرا از پارس فالوور، فالوور بخریم؟

تعداد بسیار زیادی سایت فروش فالوور وجود دارد، اما چرا از پارس فالوور، فالوور خریداری کنیم! پارس فالوور با سابقه درخشان در حوزه فروش فالوور، توانسته است افتخارات بسیاری را در این زمینه کسب کند و سبب موفقیت پیج های اینستاگرامی بسیاری شود، پارس فالوور با فروش میلیون ها فالوور تا به الا، حسن نیت و کیفیت خودش را به کاربرانش ثابت کرده است و می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

با خرید فالوور از پارس فالوور خیال شما، از کیفیت فالوور ها راحت خواهد بود و هیچ نگرانی بابت پایین کشیده شدن پیچ توسط اینستاگرام نخواهید داشت و می توانید با خیال راحت برای خودتان فالوور بخرید و سبب جلب اعتماد مشتریانتان بشوید و کسب درآمد های بسیاری کنید.

پارس فالوور با بررسی دقیق و موشکافانه تمامی الگوریتم های اینستاگرام، فالوور هایی را بر اساس آخرین الگوریتم های اینستاگرام ساخته است تا خیال شما را از تشخیص فیک بودن فالوورها توسط اینستاگرام راحت کند.

همچنین تمامی فالوور های پارس فالوور دارای تصاویر پروفایل و بیوگرافی و… هستند و حتی فالوو های واقعی شما نمی توانند فیک بودن آنها را تشخیص دهند و به پیج شما شک کنند. بنابراین با خرید فالوور واقعی از پارس فالوور پیج خود را به صدر لیست اینستاگرام برسانید و درآمد های بسیاری را کسب کنید.

تفاوت پارس فالوور با بقیه فروشنده های فالوور چیه؟

از مهمترین مزیت های پارس فالوور همانطور که گفته شد، می توان به طبیعی بودن فالوور ها چه از دید ربات های اینستاگرام و چه از دید کاربران واقعی اشاره کرد، اما خرید فالوور واقعی از پارس فالوور مزیت های دیگری نیز دارد که در ادامه با برخی از آنها آشنا خواهیم شد، تا تماما تردید شما برای خرید فالوور از پارس فالوور از بین برود و دست به خرید فوق‌العاده بزنید و کسب و کار خود را رشد و گسترش دهید.

قیمت مناسب

بسیاری از سایت ها فالوور های خود را با قیمت های نجومی و سرسام آور به فروش میرسانند، اما پارس فالوور با قرار دادن قیمت های متنوع و مناسب، دستتان را برای خریدی به صرفه باز گذاشته است، تا شما با خیالی راحت دست به خرید بزنید.

پکیج های متنوع

ما با ارائه پکیج های متنوع دست شما را حسابی برای خرید باز گذاشته است تا شما با خیالی راحت دست به خرید بزنید، از مزایای پکیج ها متنوع می توان به باز بودن دست شما، برای خرید فالوور واقعی با هر مقدار بودجه مالی، نام برد و شما به راحتی می توانید فالوور های خودتان را با هر مقدار بودجه ای که دارید، خریداری کنید.

 

آیا با خرید فالوور واقعی کامنت ما افزایش پیدا میکند؟

شما با افزایش فالوور خود امکان دارد کامنت های پست شما افزایش یابد تا مقداری. ولی شما با خرید کامنت میتوانید به راحتی کامنت های پست خود را افزایش دهید شما با خرید کامنت اینستاگرام میتوانید امکان ارسال پست های خود به اکسپلور اینستاگرام را ایجاد کنید.

امروزه میزان فالوور های پیج، تاثیر بسزایی در جذب مشتری و خرید آنها دارد، بنابراین با خرید فالوور های واقعی  کسب و کار خود را رشد دهید و درآمد های بسیاری را کسب کنید.

بهترین زمان خرید فالوور واقعی

نمی‌ شود گفت که بهترین زمان خرید فالوور واقعی اینستاگرام چه زمانی است،شما هر موقع که فکر می‌ کنید نیاز به خرید فالوور واقعی دارید می‌ توانید از سایت پارس فالوور اقدام کنید و خرید فالوور واقعی خود را انجام دهید تا در کوتاه‌ ترین زمان و با کیفیت بالا برای شما این کار را انجام دهیم.

آیا خرید فالوور واقعی کافی است

یک سؤال می‌ خواهم از شما بپرسم،آیا یک پیج اینستاگرام ایده‌آل با اعتبار و کیفیت بالا و فقط به خرید فالوور واقعی نیاز دارد؟ بله درست است که خرید فالوور واقعی اینستاگرام یکی از مهم‌ ترین امر در بالا بردن افزایش اعتبار یک پیچ و افزایش فالوور واقعی یک پیج نقش مهمی دارد ولی شما باید لایک و کامنت و خرید ویو اینستاگرام نیز داشته باشید تا یک پیج خوب با کیفیت بالا و پست‌ هایی که می‌ گذارید دارای لایک و کامنت و ویو بالا داشته باشند تا فالوور هایی که دارید بیشتر به شما اعتماد کنند و جذب فالوور هدفمند شما نیز افزایش یابد.

ویژگی های خرید فالوور واقعی از پارس فالوور
✅زمان انجام سفارش انجام سفارش بعد از پرداخت
⭐کیفیت فالوور ها کاملا ایرانی و واقعی
☎پشتیبانی 24ساعته حتی روز های تعطیل
❤قیمت بهترین قیمت نسبت به کیفیت
🤝تضمین عودت وجه در صورت انجام نشدن

تعداد ریزش فالوور واقعی چقدر است

شما وقتی یک پیج اینستاگرام را می‌ سازید و شروع به جذب فالوور می‌ کنید چه از طریق تبلیغات چه از طریق خرید فالوور واقعی همیشه دچار ریزش‌ هایی می‌ شوید این ریزش‌ها با عوامل مختلفی می‌ توانند ارتباط داشته باشند مثل این‌که شما پست‌ های نامرتبط بگذاری در پیج خود یا پست‌ های با کیفیت کم بگذارید یا دچار محدودیت‌ های اینستاگرام شوید و خیلی عوامل دیگری که وجود دارد باعث ریزش فالوور می‌ شود.

و اصلا مشخص نیست که یک فالوور چه تعداد ریزشی می‌تواند داشته باشد ولی معمولاً پیج هایی که با کیفیت بالایی باشند پست و استوری هایی منظم بگذارند دارای ریزش کمتری نسبت فالوور های بی‌ کیفیت هستند.

فالوور واقعی بخریم یا فیک؟

خرید فالوور واقعی ایرانی کسب و کار شما را تا حد زیادی گسترش می دهد و شما می توانید سفارشات بیشتری را از این طریق دریافت کنید. خرید فالوورواقعی باعث افزایش تعاملات پیج شما شده و میزان آن را افزایش می دهد‌.

فالوور  با قیمت ارزان فیک است یا واقعی؟

شاید شما هم به این موضوع فکر کرده اید که خرید فالوور ارزان یعنی خرید فالوور فیک و در برابر این موضوع  گارد گرفته اید اما باید گفت که پیج های فیک ساخته شده و هیچ کاربری در حال استفاده از آنها نیست و به همین دلیل به آن فیک می گویند و این با معنای فالوور واقعی ارزان بسیار متفاوت است.

 فالوور های ارزان در واقع فالوور هایی هستند که کمتر به پیج اینستاگرام خود سر می زنند و معمولا ۳ یا ۴ روز یکبار، پست های شما را مشاهده می کنند و شما با خرید فالوور ارزان در واقع فالوورهایی با فعالیت کمتر را خریداری می کنید و این به معنای فیک بودن این فالوورها نیست.

آیا خرید فالوور واقعی به پسورد نیاز دارد؟

خرید فالوور واقعی از سایت پارس فالوور بدون نیاز به رمز و پسورد انجام می شود. ما به دلیل حفظ اطلاعات مشتری و اهمیت به حقوق وی، نیاز به هیچ پسوردی نداریم و تنها با اطلاع از آی دی پیج شما، فالوورهای واقعی و فعال را برایتان آماده می کنیم. بهتر است که در زمان خرید فالوور، پیج خود را بر روی حالت عمومی یا Public قرار دهید.

خرید فالوور واقعی

آیا فالوورهای پیشین پیج از خرید فالوور واقعی مطلع می شوند؟

زمانی که شما برای پیج خود و تولید محتوای آن در تلاش باشید و محتوای با کیفیت انتشار دهید، پس این از نظر مخاطبین پیشین شما دور از انتظار نیست که فالوورهای جدیدی به پیج شما اضافه شوند و از محتوای شما بازدید کنند.

 اگر پیج فروشگاهی دارید بهتر است تنها به خرید فالوور بسنده نکنید و با خرید لایک و کامنت میزان این دو بخش مهم را نیز در سطح بالایی نگه دارید تا مخاطبینی که پیج شما و تعاملات آن را بررسی می کنند میزان متعادلی از فالوور، لایک و کامنت را مشاهده کنند.

آیا خرید فالوور واقعی به زمان زیادی نیاز دارد؟

قطعا جذب هزاران فالوور به طور عادی نیاز به زمان زیادی دارد و ممکن است شما تا مدت ها بدون فالوورهای زیادی فعالیت کنید و بعد ناامید شوید. اما نگران نباشید زیرا پارس فالوور به کمک شما آمده است تا در سریع ترین زمان ممکن، فالوورهای واقعی شما را آماده کرده و به پیجتان بیفزاید.

افزایش تعامل با خرید فالوور واقعی

افزایش تعامل با خرید فالوور واقعی

 امروزه خرید فالوور واقعی در اینستاگرام بسیار تأثیرگذار است، و یکی از علل مهمی که افراد خرید فالوور واقعی را انتخاب می‌کنند افزایش تعامل پیج اینستاگرام است، شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا چگونه با خرید فالوور واقعی تعامل پیج ما افزایش پیدا می‌کند؟ وقتی فالوور های فعال شما می‌ بینند که تعداد فالوور شما بالا است، ترغیب می‌ شوند که با شما بیشتر تعامل داشته باشند و پست‌ ها و ویدیو های شما را ارزشمند تر می‌بینند و سعی می‌ کنند با پیج شما بیشتر درگیر شوند و با شما بیشتر تعامل داشته باشند.

 قیمت فالوور واقعی

 یکی از مهم‌ ترین نکاتی که افراد با آن توجه ویژه‌ای دارند قیمت خرید فالوور واقعی است. قیمت‌ها معمولاً در سایت‌ های مختلف تفاوت دارد و هرکدام به دلایل مختلفی این تفاوت قیمت را بیان می‌کنند، ولی قیمت شاخص و کاملی درمورد خرید فالوور واقعی وجود ندارد و شما می‌توانید در بالای همین صفحه و قیمت پکیج های خرید فالوور واقعی پارس فالوور را ببینید و هر پکیج که برای شما مناسب است را انتخاب کنید و با بهترین قیمت خریداری کنید.

 بهترین زمان بعد ساخت پیج برای خرید فالوور واقعی کی است

 بهترین زمانی‌ که شما می‌ توانید انتخاب کنید وقتی است که تعدادی پست در پیج خود قرار داده‌اید و نام و بیوی پیج خود را درست کرده‌اید، در این موقع شما می‌توانید به‌ راحتی خرید فالوور واقعی خود را از سایت پارس فالوور انجام دهید و با خیال راحت فالوور های واقعی پیج خود را افزایش دهید و به پیج اینستاگرام خود قدرت بیشتری ببخشید.