آموزش گذاشتن ریلز در اینستاگرام

photo_2021-12-13_12-18-09.jpg

آموزش گذاشتن ریلز در اینستاگرام

ریلز در واقع یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام می باشد که به تازگی و در سال 2020 به اینستاگرام افزوده شد و با استفاده از این قابلیت می توان ویدیو های جذاب و سرگرم‌کننده 15 ثانیه ای ساخت و با استفاده از ریلز به آن صدا، موسیقی و یا جلوه های تصویری اضافه کرد. هدف از ایجاد این قابلیت رقابت با تیک تاک بود که چنین قابلیتی را دارا می باشد. همچنین برای استفاده از این خدمات و خرید فالوور واقعی می توان از پارس فالوور کمک گرفت و خریدی مطمئن را انجام داد.

کسانی که با تیک تاک آشنایی دارند می توانند شباهت های این دو را با هم متوجه شوند اما برای کسانی که آشنایی با تیک تاک ندارند باید گفت که tiktok یک برنامه و اپلیکیشن شبکه اجتماعی می باشد که به کمک آن می توان تصاویر و ویدیو های کوتاه مدت را ضبط کرده و با دارا بودن افکت های بیشمار می توان آن را برای ویدیو خود انتخاب کرده و آن را به اشتراک گذاشت.

اما درباره ریلز باید گفت که برای استفاده از این قابلیت نیازی به دانلود جداگانه یک برنامه نیست و این قابلیت در خود اینستاگرام وجود دارد که دسترسی به آن را بسیار آسان نموده است. برای باز کردن و استفاده از این قابلیت کافی است که در گوشه بالا سمت چپ بر روی علامت دوربین ضربه زده و یا این که نماد your story را انتخاب نمایید. علاوه بر این می توان صفحه اینستاگرام را به سمت راست کشید تا دوربین اینستاگرام شما فعال شود.

photo_2021-12-13_12-18-19.jpg

بعد از انجام هر یک از این موارد که باعث باز شدن دوربین اینستاگرام می شود نوبت به انتخاب Reels می رسد که در پایین صفحه قرار دارد و برای مشاهده کردن آن باید انگشت خود را به سمت راست بکشید و این گونه کلمه ریلز برای شما قابل مشاهده خواهد بود. اما اگر این گزینه برای شما قابل مشاهده نیست باید اینستاگرام خود را به روز رسانی کرده و آخرین نسخه آن را مطابق با گوشی خود دانلود کرده و علاوه بر این دقت داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت حتما فیلتر شکن شما روشن باشد. با انجام این کار شما به ریلز اینستاگرام دست می یابید و می توانید ویدیو های کوتاه را با آن ضبط نمایید. همچنین برای انجام این خدمات و خرید فالوور واقعی می توان از پارس فالوور کمک گرفت.

امکانات ریلز اینستاگرام

ریلز اینستاگرام دارای امکاناتی می باشد که این امکانات به وسیله منویی که در سمت چپ صفحه قرار گرفته است در دسترس می باشد که این امکانات عبارت هستند از:

یکی از امکاناتی که در این منو قرار گرفته است نت موسیقی است که با ضربه زدن بر روی علامت آن می توان به جستجو موسیقی های توصیه شده بپردازید و هر کدام را که بخواهید انتخاب کرده و بعد از آن می توانید هر قسمتی از آهنگ را پخش نمایید.

از دیگر امکانات علامت سرعت پخش است و با انتخاب آن می توانید هم سرعت فیلم و هم سرعت صدا را کم یا زیاد نمایید.

علامت صورتک از دیگر قابلیت هایی است که در منو آن قرار دارد و با ضربه زدن بر روی آن می توانید جلوه ها و افکت های مختلف را انتخاب کرده و در ضبط فیلم های خود از آن ها استفاده کنید.

photo_2021-12-13_12-18-14.jpg

علاوه بر این موارد یک کرونومتر در منو قابل مشاهده است که با انتخاب آن می توانید مدت زمان کلیپ بعدی خود را تنظیم نمایید.

بعد از آشنایی با این امکانات و انتخاب هر یک از آن ها نوبت به ضبط ویدیو می رسد که برای شروع فیلم برداری کافی است که بر روی دکمه Reels ضربه بزنید. فرایند ضبط فیلم به دو صورت است اول این که اگر بر روی دکمه ریلز ضربه بزنید ضبط فیلم آغاز شده و تا زمانی که دوباره ضربه بزنید متوقف خواهد شد اما در صورتی که با انگشت خود بر روی ریلز ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارید تا زمانی که انگشت خود را بردارید ضبط ویدیو متوقف خواهد شد.

نکته قابل توجه در خصوص ضبط ویدیو این است که نیازی نیست که حتما ویدیو 15 ثانیه ای را یکجا ضبط نمایید بلکه می توانید ویدیو های کوتاه بگیرید و بعد از آن با استفاده از ابزار تراز آن ها را بهم متصل کنید. بنابراین برای بهره بردن از این خدمات و خرید فالوور واقعی می توان به سایت پارس فالوور به آدرس parsfollowers.com مراجعه کرد.

روش‌های افزایش بازدید ریلز

خیلی از روش‌ ها برای افزایش بازدید پست چه عکس چه ویدئو را در مقالات دیگر به شما توضیح کامل داده‌ ایم ولی در ادامه این مقاله می‌ خواهیم روش افزایش بازدید ریلز را به شما آموزش دهیم تا بتوانیم به‌ صورت بسیار تخصصی بازدید ریلز های خود را افزایش دهید تا باعث جذب فالوور بیشتر شود پس در ادامه همراه ما باشید.

استفاده از موزیک

یکی از تأثیرگذارترین چیز در ویدئو های ریلز گذاشتن یک موزیک است و موزیکی که می‌ خواهید در ریلز خود استفاده کنید تاثیر بسزایی در افزایش بازدید آن ریلز دارد پس در گذاشتن موزیک بر روی ریلز خود بسیار باید حساسیت به خرج دهید تا بتوانید یک ریلز با بازدید بالایی برای خود داشته باشید.

استفاده از موزیک‌ های ترند شده

یکی از بهترین روش‌ هایی که می‌ توانیم ریلز موفقی داشته باشید استفاده از موزیک‌ های معروف و ترند شده بر داخل ریلز شما است شما با استفاده از موزیک‌ هایی که بسیار ترند شده و معروف هستند می‌ توانید در لیست‌ های خود استفاده کنید تا بازدهی و تاثیر آن را در کوتاه‌ مدت ببینید.

آیا خرید فالوور فیک در افزایش بازدید ریلز تاثیر دارد

در جواب باید بگویم که بله شما با خرید فالوور فیک می‌ توانید فالوور های خود را افزایش دهید و این امر باعث افزایش بازدید پیج شما به‌ صورت مستقیم نمی‌ شود ولی باعث می‌شود که اعتبار شما افزایش پیدا کند و فالوور فعال و پیج بالا برود و این نیز باعث افزایش بازدید ریلز شما امکان دارد شود.

گذاشتن ریلز اینستاگرام پارس فالوور

 

تاثیر ریلز برای پیج های فروشگاهی.

برای شما یا هر کسی که پیج فروشگاهی دارد امکان دارد که یک سؤال مهم برایش پیش بیاید، که آیا ریلز اینستاگرام تأثیری بر پیچ های فروشگاهی دارد یا خیر.

باید از زوایای مختلفی به این قضیه نگاه کرد مثلاً هدف از تولید محتوا مخصوصاً تولید محتوای جذاب چیست خب قطعا گرفتن بازدید زیاد و جذب فالوور و یا نگه‌ داشتن فالوور های خود،ریلز اینستاگرام این کارو برای ما خیلی ساده‌تر می‌کند وقتی ما ریز گذاشتن با اندروید رو یاد گرفتیم و ریلز تولید می‌ کنیم و داخل پیج و میزنیم معمولاً بازدید زیادی می‌گیرد و احتمال داره که فالوور های هدفمند و واقعی و فعال رو به سمت پیج ما جذب کند و در کل نتیجه می‌گیریم که ریلز اینستاگرام بسیار برای پیج های فروشگاهی می‌ تونه مفید باشه.

مدت زمانه ریلز.

وقتی ما می‌ خواهیم داخل یک جایی یک فعالیتی داشته‌ باشیم باید قوانین او قسمت را هم بدونیم و قوانین ریلز اینستاگرام که یکی از این نکته‌ های مهمش دونستن زمان و زمان کلی یعنی زمان کامل یک ویدئو ریلط، باید بدونین که خیلی نکته مهمی است معمولاً ویدیوهایی که در ریلز گذاشته خواهد شد پونزده ثانیه زمان کاملش و معمولاً ویدیوهای کوتاهی که بسیار دارای بازدید مناسبی هم هست و می‌تونه خیلی به شما تو جذب فالوور کمک کند.

ریلز در کدام قسمت نمایش داده می‌شود؟

اگر در اینستاگرام توجه داشته باشید قسمت igtv و قسمت پست‌ ها تفکیک‌ شده و در حال حاضر قسمت ریلز نیز به این تفکیک ها اضافه شده و قسمت مجزایی دارد و شما می‌ توانید در قسمت ریلز کلیپ هایی که در غالب ریلز منتشر کرده‌ اید را در آن‌ جا ببینید.

آیا ریلز به اکسپلور می‌ رود؟

یکی از مهم‌ ترین چیز ها و یکی از فواید ریلز اینستاگرام همین است که به اکسپلور اینستاگرام وارد می‌ شود و این امر باعث می‌شود ویدئوهای ریلز بازدید بیشتری بگیرند و درنتیجه جذب فالوور فعال و واقعی بر ما به ارمغان بیاورند و این یکی از ویژگی‌ های مهم ریلز می‌باشد.

روش‌های افزایش فالوور واقعی بار ریلز اینستاگرام.

همیشه جذب فالوور یکی از دغدغه‌ های مهم افرادی بود که در اینستاگرام فعالیت می‌ کردند، و یا یک پیج کاری برای خود داشتند همیشه جذب فالوور با روش‌ های نوین جواب داده و ریلز اینستاگرام نیز یکی از این فرصت‌ ها است که شما بتوانید خود را برای جذب فالوور بسیار زیاد آماده کنید هرچند می‌شود فالوور واقعی را به‌ راحتی از پارس فالوور خرید فالوور واقعی انجام داد ولی می‌ شود به‌صورت رایگان نیز با درست کردن کلیپ‌ های بسیار متنوعی ریلز و کلیپ‌ های زیبای ریلز آن‌ ها را به اکسپلور اینستاگرام رساند و جذب فالوور واقعی کرد.

آموزش گذاشتن ریلز اینستاگرام

ضبط ریلز بدون استفاده از دست

در بسیاری از مواقع ضبط ریلز با استفاده از دست، کمی دشوار است. نگران نباشید زیرا با یک ترفند ساده می توانید ریلز خود را بدون استفاده از دست، ضبط کنید. در این حالت شما می توانید به آسانی از محصول یا خودتان ویدیو بگیرید و به صورت ریلز در اینستاگرام، منتشر کنید. ابتدا وارد بخش ریلز اینستاگرام شوید و در سمت چپ صفحه بر روی گزینه ساعت کلیک کنید. در این بخش می توانید زمان ریلز خود را بین ۵٫۲ تا ۳۰ ثانیه تنظیم کنید.

برای آنکه پیش از شروع ریلز بتوانید سوژه مورد نظر را آماده کنید، زمان شمارش معکوس را پیش از تنظیم انتخاب نمایید. این زمان می تواند بین ۳ تا ۱۰ ثانیه تنظیم شود و پس از انتخاب آن باید بر روی گزینه set timer کلیک نمایید. اکنون شما می توانید با کلیک بر دکمه ضبط، ریلز خود را ضبط کرده و آن را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید.

ضبط ریلز به صورت تایم لپس

اگر مدت زمانی که می خواهید ریلز را ضبط کنید بیشتر از یک دقیقه باشد، می‌توانید از تایم لپس برای آن استفاده کنید. این قابلیت فوق‌العاده، باعث می شود که شما بتوانید سرعت ویدیو خود را کم یا زیاد کنید. با استفاده از تایم لپس اینستاگرام، دیگر نیازی به اپلیکیشن های ادیت ویدیو ندارید. برای استفاده از این قابلیت باید وارد صفحه ریلز شوید و بر روی آیکون x1 که در سمت چپ صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

سرعت ضبط ویدیو را می توانید بین ۰٫۳ تا ۴ برابر انتخاب کنید. به طور کلی تمامی عددهای کمتر از یک، سرعت ضبط ریلز را کاهش می دهند و اعداد بیشتر از یک، ریلز را به حالت تایم لپس ضبط می کنند. با این قابلیت ریتم موسیقی ریلز نیز، کند یا تند می شود. پس از انتخاب عدد مناسب، می توانید ضبط ریلز را شروع کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

آهنگ گذاشتن روی ریلز

 اهنگ گذاشتن روی ریلز یکی از راه‌ هایی است که شما می‌توانید بازدهی ریلز خود را افزایش دهید، مثلاً شما یک محتوا در قالب ریلز درست می‌ کنید و یک آهنگ ترند و خوب برای ریلز خود استفاده می‌ کنید، آهنگ گذاشته شده روی ریلز شما بسیار جذاب است و مردم ارتباط بیشتری با ریلز شما می‌ گیرند و این باعث می‌ شود که ریلز شما به‌ شدت بازدید بیشتری بگیرد و به فالوور های شما بیشتر نمایش دهد و احتمال این‌ که به اکسپلور اینستاگرام برود زیادتر می‌ شود و اهنگ گذاشتن روی ریلز بسیار کار درستی است.

 چگونه ریلز دیگران را ببینیم؟

 یکی از سوال هایی که امروزه بسیار پرسیده م ی‌شود این است که چگونه ریلز دیگران را ببینیم؟ اگر یادتان باشد وقتی وارد پیج یک فردی می‌ شدیم در پایین قسمت هوم یا همان قسمت نمایه ما دو گزینه وجود داشت یکی برای پست‌ های ما بود که با زدن بر روی آن تمام پست‌ های پیج نمایش داده می‌ شد و یک گزینه دیگر در بغل همان گزینه بود که افرادی که آن پیج رو تگ کرده‌ اند آن پست‌ ها نمایش داده می‌ شد ولی جدیدن در بین این دو گزینه یک گزینه برای قسمت ریلز اضافه شده‌ است که شما با زدن بر روی آن گزینه می‌ توانید تمام ویدیو ها در قالب ریلز را ببینید.

 موزیک ریلز چیست؟

 خیلی‌ ها می‌ پرسن که آیا موزیک ریلز چیست؟ و چگونه می‌ توانیم موزیک‌ های ریلز را پیدا کنیم و بر روی ریلز خود بگذریم.

 ما در یک مقاله مجزا هم آهنگ‌ های مختلف ریلز را که به درد شما می‌ خورد و می‌ توانید استفاده کنید در تعداد محدودی را برای شما گذاشته‌ ایم و شما می‌ توانید از طریق این مقاله جدید به موزیک‌ ها و طریقه استفاده از موزیک در اینستاگرام برسید مقاله با عنوان دانلود آهنگ ریلز اینستاگرام که به‌ تازگی در پارس فالوور منتشر شده‌ است و شما می‌ توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید.

 چرا ریلز برای من فعال نیست؟

 یکی از دغدغه‌ هایی که امروز به‌ وجودآمده است و سوالاتی که مکرراً از ما پرسیده می‌ شود، می‌ گویند چرا ریلز برای من فعال نیست؟ در جواب باید بگویم که ریلز در حال حاضر هم برای مشترکین آیفون و هم برای مشترکین اندروید و در دسترس است ولی در برخی اکانت ها هنوز ریلز فعال نشده و در آینده نزدیک فعال می‌شود.

 یکی از سوال های دیگری که نیز از ما می‌ پرسند که چگونه ریلز را فعال کنیم؟ در حال‌ حاضر ریلز فعال است ولی اگر روی اکانت شما فعال نشده بهتر است این‌ که اینستاگرام خود را بروزرسانی کنید اگر با این کار نیز فعال نشد باید صبر کنید تا بر روی اکانت شما فعال شود.

 نویسنده مطلب پارس فالورز