آموزش خصوصی کردن پیج اینستاگرام

private Account

آموزش خصوصی کردن پیج 

بسیاری از کاربران اینستاگرام ترجیح می دهند عکس ها و ویدیوهایی که آپلود می ‌کنند را تنها افرادی که مورد تایید شان قرار دارند، بتوانند مورد بازدید قرار دهند. ما در مجموعه پارس فالوور به شما کمک می کنیم تا بتوانید به راحتی اینستاگرام خود را قفل کرده و حریم خصوصی خود را بتوانید حفظ نمایید.

در حالت پیش فرض تمام کاربران می توانند تصاویر و ویدیوهای آپلود شده توسط شما را مشاهده نمایند. اینستاگرام قابلیتی به شما می دهد که بتوانید پیج شخصی را قفل کرده و با خصوصی کردن آن تنها به کاربرانی امکان بازدید دهید که توسط شما تاییدیه ورود را دریافت نمایند. با ما در وب سایت parsfollowers.com همراه باشید تا به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.


پرایوت یا خصوصی کردن پیج چیست؟

اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی برای حریم شخصی کاربران و حفظ آن قائل است. به همین دلیل امکاناتی برای آن ها فراهم کرده که بتوانند پیج اینستاگرام خود را قفل کرده و این قابلیت با نام پرایوت کردن در اختیار شما قرار می گیرد. مزایایی که شما با خصوصی کردن پیج می توانید دریافت کنید ممکن است که هر کاربری را ترغیب به انجام این کار نماید. با ما در مجموعه پارس فالوور همراه باشید تا به شما نحوه خصوصی کردن پیج اینستاگرام را ارائه دهیم.

 روش خصوصی کردن پیج اینستاگرام

اگر قصد خصوصی کردن پیج اینستاگرام را با استفاده از اپلیکیشن دارید ابتدا باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.

در گام بعدی نوار پایین صفحه که پروفایل شما در روی آن قرار دارد را لمس کرده تا به صفحه پروفایل خود انتقال یابید.

در این مرحله بالای صفحه سمت راست (اگر اینستاگرام شما فارسی است در سمت چپ و قسمت بالا قرار می گیرد) یک آیکون با سه خط مشاهده خواهید کرد. این آیکون را انتخاب نمایید.

در پنجره باز شده می توانید با انتخاب گزینه setting یا تنظیمات به مرحله بعدی وارد شوید.

برای خصوصی کردن پیج اینستاگرام در مرحله ای قرار گرفته اید که باید وارد بخش Privacy یا حریم خصوصی شوید.

در گام بعدی باید تیک گزینه private Account یا حساب خصوصی را فعال نمایید.

در نهایت اینستاگرام از شما سوال خواهد پرسید که آیا قصد دارید حساب را به حساب خصوصی تغییر دهید. در این جا شما باید گزینه تایید یا OK را فشار دهید.

 به همین راحتی ما در مجموعه پارس فالوور نحوه خصوصی کردن پیج اینستاگرام را برای شما شرح دادیم.


 مزایای خصوصی کردن پیج اینستاگرام

بسیاری از افراد ترجیح می دهند با توجه به ویژگی ها و مزایایی که خصوصی کردن پیج اینستاگرام برای آن ها دارد اقدام به انجام این عمل نمایند. به عنوان مثال شما در یک پیج خصوصی نمی توانید از امکانات یک پیج حرفه‌ای برخوردار باشید. به همین علت با خصوصی کردن آن می توانید کاربران را ترغیب کنید برای دیدن پست های شما پیج شما را دنبال کنند.

با این حال توجه داشته باشید که کاربرانی که قصد بازدید از استوری ها و پست های شما را داشته باشند نمی ‌توانند بدون دنبال کردن، محتوای پیج شما را مشاهده کنند. گاهی اوقات دوستان و فالوورهای شما استوری های فراگرفته شده در پیج تان را به دیگران ارسال می ‌کنند. شرایطی که موجب می شود تا کاربران برای بازدید از پست و استوری نیاز به فالو کردن شما داشته باشند.


 خدمات پارس فالوور

ما در مجموعه پارس فالوور  خدمات گسترده ای در زمینه های مختلف اینستاگرام برای شما ارائه می دهیم. ما از شما عزیزان پشتیبانی کاملی به منظور دریافت خدمات و رفع مشکلات به وجود آمده انجام خواهیم داد.

 نویسنده مطلب پارس فالورز