روش لایو گذاشتن در اینستاگرام

روش لایو گذاشتن در اینستاگرام

لایو اینستاگرام کانالی باورنکردنی برای جذب فالوورهای جدید، تعامل و حتی فروش محصولات است. اما به احتمال زیاد اولین پخش زنده شما را به شدت مضطرب کند. اگر برای کاهش استرس خود نیاز به یک راهنمای جامع درباره روش لایو گذاشتن در اینستاگرام دارید، در ادامه این مطلب همراه  پارس فالوور  باشید.

لایو اینستاگرام

لایو گذاشتن در اینستاگرام چه مزیت هایی دارد؟

پخش زنده در اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای ارتباط مستقیم، شفاف و معتبر با فالوور های خود است. برخلاف استوری‌ های از پیش ضبط ‌شده اینستاگرام، لایو یک جریان کاملا ویرایش‌نشده برای دنبال‌کنندگان شما است که می‌توانند با آن هماهنگ شوند و با آن درگیر شوند. لایو اینستاگرام به مخاطبان شما اجازه می‌دهد نظرات و سوالات خود را به‌صورت لحظه ‌ای ارسال کنند و آن را به یکی از تعاملی‌ترین پلتفرم ‌های ویدیویی اینستاگرام تبدیل می‌کند.

این می‌تواند ابزار بسیار سودمندی برای ایجاد ارتباط قوی‌ تر بین برند شما و مشتریان بالقوه باشد و به شما این امکان را می‌دهد تا بازخورد و بینش ارزشمندی به دست آورید.

مراحل لایو گذاشتن در اینستاگرام چیست؟

  1. برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و روی علامت مثبت در پایین ضربه بزنید.
  2. به سمت راست منوی کوچک از Post به Live بروید.
  3. برای شروع پخش زنده روی دکمه شاتر ضربه بزنید.

شما اکنون در لایو اینستاگرام هستید و ممکن است فالوور های شما اعلانی دریافت کنند که به آنها می گوید که در حال پخش زنده در داخل برنامه هستید و ممکن است به شما بپیوندند. با دیدن نماد صورتی لایو در گوشه سمت راست بالای صفحه، متوجه خواهید شد که در حال پخش جریانی هستید. از آنجا، می توانید چندین کار را انجام دهید، مانند:

  • برای تعویض دوربین روی صفحه دو ضربه سریع بزنید
  • یک نظر بنویسید
  • نظر را با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت خود روی آن پین کنید
  • پین نظر را بردارید
  • نظر دادن را به طور کلی خاموش کنید
  • ببینید چند نفر دارند تماشا می کنند
  • با ضربه زدن روی نماد صورتی لایو ببینید چه مدت است که در حال پخش استریم بوده اید

نحوه پایان پخش زنده در اینستاگرام

بعد از آن که لایو گذاشتن در اینستاگرام را به خوبی آموزش دیدید، لازم است، شیوه پایان دادن به آن را نیز یاد بگیرید. هنگامی که می خواهید پخش زنده خود را متوقف کنید، روی ضرب در موجود در بالا سمت راست ضربه بزنید و End Now را انتخاب کنید. سپس می توانید لایو خود را در IGTV به اشتراک بگذارید، ویدیو را دانلود کنید و یا آن را حذف کنید.

هنگامی که ویدیوی زنده خود را بدون ذخیره کردن، خاتمه دهید، به طور کامل ناپدید می شود. به این معنا که هیچ کس نمی تواند آن را دوباره پخش کند.

لایو

لایو

خدمات پارس فالوور

مجموعه پارس فالوور در کنار شماست، تا با کمترین هزینه ممکن خدماتی که در شبکه های مجازی نیاز دارید را تامین کند. این مجموعه با سرور های پر قدرتی که دارد، تمام نیاز های شما را برطرف کرده و در پیشرفت کسب و کارتان به کمک شما می آید. علاوه بر این سایت پارس فالوور، پشتیبانی 24 ساعته داشته و می توانید در واتساپ یا تلگرام با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنید.نویسنده مطلب پارس فالورز