محدودیت لایک و فالوور اینستاگرام

محدودیت لایک و فالوور اینستاگرام

محدودیت لایک و فالوور اینستاگرام

امروزه اينستاگرام بالای 40میليون كاربر فعال در كشور ايران دارد و قطعا كه به يكی‌ از نرم‌افزار های پر و پاقرص تبديل شده است، داشتن فالوور(دنبال كننده بالا) و بازديد پست و ويو(ميزان ديده شدن پست ها) امری مهم خواهد بود كه به آن ها بسيار توجه می شود.

برای به دست آوردن تعداد فالوور بالا بايد با توجه به سايت هایی در اين زمينه درخواست كنيد كه پنلی برای شما ساخته و افزايش تعداد فالوور را به ارمغان بياورند يا اينكه با چند ترفند ساده افزايش فالوور را برای خود به ارمغان بياوريد.

چه نكاتی را بايد به هنگام افزايش تعداد فالوور رعايت كنيم كه محدوديت فالوور ايجاد نشود؟

قطعا تمامی شبكه های اجتماعی قوانين منحصر به فرد خود را خواهند داشت و البته كه برای برخی از شبكه های اجتماعی ترفند های خاصی ساخته شده اند كه شما با بررسی آن ها می‌ توانيد افزايش دنبال كننده(فالوور) را به ارمغان بياويد.

يكی‌ از ترفند هایی كه كاربران اينستاگرام برای ‌به دست آوردن فالوور كه بسيار بر روی آن تاكيد دارند، فالو و آن فالو كردن است، قطعا تاثيری مثبت بر روی حساب كاربری شما خواهد گذاشت ولی بايد توجه كنيد كه تداوم بسيار زياد در اين عمل موجب محدوديت های فالوور و لایک خواهد شد، شما می توانيد با خرید فالوور اين موضوع را به راحتی حل كنيد.

محدودیت های لایک و فالوور اینستاگرام

چگونه می توانيم كاربران را ترغيب به لایک كردن پست ها كنيم به صورتی كه محدوديتی صورت نگيرد؟

شايد برای شما هم پيش آمده باشد كه بخواهيد افزايش تعداد لایک داشته باشيد، ولی بايد به چند نكته مهم توجه كنيد كه نظير موارد زير است:

  • داشتن كيفيت بسيار بالا برای پست هايتان: شما بايد به صورت بسيار عالی افزايش كيفيت برای پست ها خود حاصل شويد و قطعا بالا بودن كيفيت پست ها افراد را ترغيب به لایک كردن ها خواهد كرد.

كپی نبودن محتوا ها: داشتن محتوای منحصر به فرد كه فقط و فقط برای اولين بار از پيج شما منتشر شده باشد موضوع مهمی است، قطعا اگر محتوای شما كپی باشد برند پيج شما زير سؤال خواهد رفت.

نكته: در صورتی كه شما وقت نداريد و يا … كافی است كه خريدلایک را انتخاب كنيد، در كمترين زمان ممكن افزايش تعداد لایک برای پست شما رغم خواهد خورد و بدون هيچ محدوديتی.

قوانین لایک و فالوور اینستاگرام

اوايل منتشر شدن پلتفرم اينستاگرام خيلی كاربران خاصی نداشت منتحی با ايجاد المان های جذاب توانسته است كه امروزه به يكی از شناخته شده ترين نرم‌افزار های دنيا تبديل شود، اما اينستاگرام در اين تلاش است كه بين كاربران خود فضای رقابتی ايجاد كند و قطعا اين نوع از رقابت ها با محدوديت های فالوور و لایک همراه می باشد(البته بهتر است بدانيد كه كاربران موفق بر اين حوزه توانسته اند كه وارد اكسپلور شوند).

ابتدا بهتر است به قوانين جديد اينستاگرام توجه كنيد كه از جمله موارد ذيل می باشد:

  1. كپی كردن محتوا ها ممنوع(همانطور كه در بخش های قبلی مطرح شد، منتشر شدن محتوای كپی سبب شده كه ربات ها شما را شناسایی كرده و محدوديت هایی ايجاد كنند)
  2. انواع پست های شما و البته كامنتی های كه بارگزاری می كنيد نبايد آزردهنده باشد(بارگزاری كردن انواع ويديو هایی كه كاربران آن را گزارش دهند قطعا پيگيری شده و البته كه حساب شما پس از بررسی حذف خواهد شد)

نكته: در صورت رعايت نكردن كپی رايتينگ بهتر است بدانيد كه فقط پست شما حذف خواهد شد و نه حساب كاربری شما.

محدودیت لایک و فالوور اینستاگرام

محدوديت فالوور اينستاگرام

تا به الان با تمامی موضوعات مهم آشنا شده ايد و حال نوبت آن فرا رسيده است كه سراغ محدوديت های اينستاگرام برويم، ابتدا بايد به اين موضوع به صورت منطقی توجه كنيم. آيا ممكن است شما در روز 200 نفر را فالوو كنيد؟

قطعا خير، اين مقدار از حجم دنبال كردن حساب كاربری در يك روز سبب شده كه ربات های اينستاگرام به شما شك كنند و قطعا محدوديت هایی برای شما حاصل خواهد شد ولی چگونه می توانيم از دست اين محدوديت ها خلاص شويم؟

اولين راه آن است كه برای مدت زمان محدود وارد اينستاگرام نشويد و فعاليت در حساب خود نداشته باشيد، دومين راهكار آن است كه در بخش تنظيمات حساب خود به اينستاگرام تيكت دهيد و بررسی مجدد را درخواست كنيد.(پس از بررسی اگر مورد شما صحيح باشد، محدوديت برای شما رفع خواهد شد).

محدوديت لایک اينستاگرام

قطعا همانطور كه محدوديت فالوور اينستاگرام را مطالعه كرديد، همان مورد برای لایک هم صدق خواهد كرد، قطعا افزايش حجم تعداد لایک در روز برای حساب های كاربری بسيار زياد سبب محدود شدن حساب شما خواهد شد. تنها راه كاری كه می تواند شما را از محدوديت رهایی دهد آن است كه برای مدت زمان معلومی پست های افراد را لایک نكنيد و يا به مدت زمان 3 ساعت از اينستاگرام استفاده نكنيد.

 نویسنده مطلب پارس فالورز