خرید لایک اینستاگرام

1000 عدد لایک
12000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
2000 عدد لایک
24000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
3000 عدد لایک
36000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
4000 عدد لایک
48000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر
5000 عدد لایک
60000 تومان
شروع پس از ثبت سفارش
بدون نیاز به فالوو کردن
بدون نیاز به پسورد
کیفیت فالوور خوب
10 درصد هدیه بیشتر

خرید لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام

خرید لایک که روز به ‌روز در حال افزایش است می‌ تواند به مخاطبان اینستاگرام بسیار کمک کند، امروزه هر کسی که با شبکه اجتماعی اینستاگرام سروکار دارد از خرید لایک اینستاگرام غافل نمی ‌شود و همیشه به‌دنبال خرید لایک ارزان می ‌باشد تا بتواند پست‌ های اینستاگرام خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنند.

لایک اینستاگرام تأثیرات چشمگیری در افزایش تاثیرگذاری بر مخاطبان پیج اینستاگرام می‌گذارد.شما فرض کنید پستی که منتشر کرده ‌اید در پیج اینستاگرام خود،لایک آن پست بسیار پایین باشد، خوب مخاطبان شما چه فکری می ‌کنند؟ شاید به این فکر بیفتند که شما پستی که تولید کرده  ‌اید به درد نمی‌خورد و دارای بار علمی و مفهومی پائینی می ‌باشد و بدتر از این دیگر با پست شما تعامل خوبی برقرار نمی‌کنند و امکان دارد پست شما به اکسپلور اینستاگرام نیز وارد نشود.

حالا فکر کنم فهمیده ‌اید که شما با خرید لایک می‌ توانید بازدهی پست خود و حتی پیج اینستاگرام خود را بسیار بالا ببرید.و روش ‌های دیگر نیز به‌ جز خرید لایک اینستاگرام وجود دارد که در ادامه به شما خواهیم گفت.

خرید لایک اینستاگرام

معنی لایک در اینستاگرام چیست

معنی لایک در اینستاگرام یعنی پسندیدن آن پست، ولی امکان دارد از جنبه‌ های دیگر نیز به لایک گذاری افراد باید توجه کرد.مثلاً یک پست خشونت ‌آمیز یا یک پستی که بار محتوایی درستی ندارد و افراد آن را لایک می‌کنند آیا معنی آن است که آن پست را پسندیده ‌اند؟ قطعا خیر همیشه معنی لایک دوست داشتن یا پسندیدن آن پست نیست. شاید بعضی اوقات محکوم کردن آن پست نیز باشد و نمی ‌شود معنی درست و مفهوم درستی را برای تمام پست‌ های اینستاگرام تایید کرد که منظور از لایک گذاشتن چیست و لایک افراد بر هر پستی و مفهوم خاصی نسبت‌ به آن پست دارد و معنی یکسانی لایک گذاری افراد ندارند.

روش‌ های افزایش لایک اینستاگرام

روش‌ های متعددی برای افزایش لایک اینستاگرام وجود دارد،مثلاً لایک ایرانی اینستاگرام را می‌ شود از چندین راه مختلف مثل خرید لایک اینستاگرام ارزان یا خرید لایک ایرانی اینستاگرام ،جذب لایک ایرانی کرد. شما می ‌توانید از راه‌ های دیگر مثل تبلیغات یا خرید لایک به جذب لایک اینستاگرام دست یابید ولی باید توجه داشت که روش ‌هایی جز خرید لایک اینستاگرام بسیار هزینه‌ بردار هستند و از لحاظ قیمت بسیار گران‌تر از خرید لایک از پارس فالوور برای شما می ‌افتد.

چرا خرید لایک

در بالا همین مقاله بسیار به شما توضیح دادیم که خرید لایک می‌ تواند بسیار برای شما سود آور و سود مند باشد، ولی بازم خیلی از افراد دنبال چرا های دیگری می‌گردند. شما با خرید لایک ایرانی می ‌توانید اعتبار پیج خود و پست اینستاگرامی خود را افزایش دهید و در مدت کوتاهی به بازدهی بسیار مناسبی برسد، وقتی پست‌ های شما دارای لایک بالایی باشند جذب فالوور واقعی شما نیز افزایش پیدا می‌ کند که این امر باعث بزرگ‌تر شدن و افزایش فالوور پیج شما می ‌شود و یکی از مزایای دیگر خرید لایک ارسال پست شما و تاثیرگذاری بر پست شما برای ورود به اکسپلور اینستاگرام می‌ باشد که این امر باعث افزایش بازدهی پست شما می‌شود، که به هزاران نفر دیگر که کاملاً فالوور های هدفمند هستند و در راستای محتوای شما در اکسپلور اینستاگرام به نمایش درمی ‌آید و باعث دیده شدن پیج شما و افزایش فالوور هدفمند و واقعی پیج شما می‌شود.

آیا لایک اینستاگرام به‌ تنهایی کافی است

باید منطقی رفتار کرد آیا فقط یک پست اینستاگرام تاثیر تک جانبه به لایک دارد؟باید بگویم خیر تاثیر لایک در افزایش اعتبار و یک پست اینستاگرام بسیار تاثیرگذار و بسیار مهم است،ولی شما برای افزایش بازدهی پست خود نیاز به خرید ویو نیز دارید که بتوانید یک پست کامل‌ تری و بهتری داشت، و شما با خرید ویو به یک اعتبار بالا برای پست اینستاگرام خود می‌رسید و شما با خرید ویو همراه با خرید لایک می‌ تواند به بازدهی بهتری در اینستاگرام برسید.

ویژگی ‌های لایک پارس فالوور چیست

می‌خواهیم از اضافه گویی دور شویم و واقعیت‌ها را ببینیم و ویژگی‌ هایی که واقعاً سایت پارس فالوور برای لایک ایجاد کرده‌ است را به شما توضیح مختصری دهیم سایت پارس فالوور با داشتن سرورهای بسیار قوی در رابطه با افزایش لایک اینستاگرام و ارائه بهترین قیمت نسبت ب کیفیت لایک این تضمین را به شما می‌ دهد که با قیمت مناسب و کیفیت لایک بالا را به شما ارائه می ‌دهد باید توجه داشت که سایت پارس فالوور فقط و فقط لایک ایرانی اینستاگرام را ارائه می ‌کند و شما می‌ توانید به‌ راحتی خرید لایک ایرانی خود را از سایت پارس فالوور انجام دهید.

خرید لایک از پارس فالوور

چرا باید لایک‌ های خریداری‌ شده ایرانی باشند

یک سؤال باید از خود بپرسید ما در چه کشوری قرار است فعالیت کنیم؟خب درست است ایران ما باید مخاطبانی که جذب کنیم از کجا است؟ قطعا ایران یا بهتر است بگوییم عمده مخاطبین مااز کجاست؟خب ایران پس چه دلیلی وجود دارد که لایک‌ های پست ما از کشور های دیگه‌ ای باشد،یا بهتر است بگوییم عمده لایک پست ما چرا باید از یک کشور دیگه ‌ای باشد وقتی ما یک پیج فارسی ‌زبان داریم و قرار است در ایران فعالیت بکنیم.

عمده مخاطبان آن پیج و فالوور های آن پیچ قرار است که ایرانی باشد پس دلیلی ندارد که فالوور های و لایک‌ های پست ما لایک‌ های خارجی باشد خب این جواب بسیار ساده ‌ای داشت که شما خودتان نیز می ‌توانید به این نتیجه برسید.

ولی از دلیلی که به ‌صورت حرفه ‌ای یا بازهم منطقی می‌ شود گفت پیج ما قرار است زبان فارسی و در ایران استفاده شود باید دارای مخاطبان ایرانی و پیج هایی که با پست ما تعامل می‌کنند ایرانی باشند تا اینستاگرام بفهمد که پست ما را به چه زمانی و در کجا باید وارد اکسپلور کنند.

پس شما می‌ توانید به‌ راحتی از سایت پارس فالوور خرید لایک ایرانی خود را انجام دهید و با خیال راحت لایک اینستاگرام خود را افزایش دهید.

تاثیر لایک در اکسپلور اینستاگرام

خیلی از افراد برای این ‌که به اکسپلور اینستاگرام بتوانند وارد شوند و پست‌ های اینستاگرام خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنند،کار های زیادی انجام می‌ دهند و هزینه‌ های گزافی می‌ کنند، ولی یکی از راحت‌ ترین راه‌ هایی که شما می‌ت وانید به ‌راحتی وارد اکسپلور اینستاگرام شوید خرید لایک می‌باشد.شما با خرید لایک اینستاگرام یک شوکی به پست اینستاگرام خود میزنید و این امر امکان دارد باعث شود که پست اینستاگزام شما وارد اکسپلور شود هر چند شما باید این مسئله را تست کنید که آیا با خرید لایک ارزان می‌ توانید وارد اکسپلور اینستاگرام شوید یا خیر.

ولی باید این موضوع را بدانید که یکی از معیار های مهم در افزایش ورودی و بازدید از طریق اکسپلور اینستاگرام بالا بودن تعداد لایک پست می‌ باشد پس شما می‌ توانید با خیال راحت لایک ایرانی اینستاگرام را از سایت پارس فالوور تهیه کنید و با لایک ایرانی پست ‌های خود را به اکسپلور اینستاگرام ارسال کنید تا به جذب فالوور واقعی و فعال شما کمک کند و پیج شما بزرگ‌تر از همیشه شود.

 ورود به اکسپلور اینستاگرام با لایک ایرانی

 امروز همه سعی دارند که با ترفندهای مختلف و روش‌ هایی که وجود دارد به اکسپلور اینستاگرام دست یابند و پست‌ هایی که تولید می‌ کنند را به اکسپلور ارسال کنند تا هم بازدید پست‌ هایشان افزایش پیدا کند و هم جذب فالوور هدفمند داشته باشند.

 امروز با ابزارهایی که به‌ وجود آمده مثل روش‌ های خرید فالوور یا خرید لاک یا خرید کامنت شما می‌توانید به‌ راحتی تعامل پست و پیج خود را افزایش دهید تا پست اینستا گرامی شما راحت‌ تر وارد اکسپلور شود.

 شما وقتی لایک پست اینستاگرام خود را با هر روشی که وجود دارد مثل خرید لایک یا تعامل کردن با دیگران و جذب لایک یا تولید محتوای جذاب و روش‌ های دیگری که می‌ توانید لایک خود را افزایش دهید و با لایک تعامل پست خود را افزایش دهید و پیچ‌ و پست تعامل پیج خود را افزایش دهید، باعث می‌ شود که از نظر اینستاگرام پست و پیج شما جذاب به‌ نظر برسد و احتمال این‌که پست شما را به افراد زیادی در اکسپلور نشان دهد بالاتر می‌ رود.

 چرا لایک‌ها باید از فالوور ها کمتره باشد

 دلایل بسیار زیادی دارد که تعداد لایک باید از فالوور کمتری باشد، مثلاً این‌ که شما اگر هزار عدد فالوور دارید باید لایک شما حداقل پنجاه الی صد عدد برای هر پستان باشد.

 ولی این آمار دقیقی نیست و احتمال دارد مثال پست شما وارد اکسپلور شود یا پست خود پست شما را کسی به اشتراک بگذارد و تعداد لایک‌ های شما احتمال دارد از فالوور های شما بالاتر برود ولی در صورت کلی معمولاً تعداد لایکا از تعداد کل فالوور های شما کمتر است.