آموزش نحوه گذاشتن کامنت اینستاگرام

آموزش نحوه گذاشتن کامنت اینستاگرام

 در این مقاله از سایت پارس فالوور می‌ خواهیم درباره آموزش نحوه‌ گذاشتن کامنت اینستاگرام صحبت کنیم، و همون‌ طور که آگاه هستید کامنت اینستاگرام یکی از تعاملات مهم در اینستاگرام است که هر کسی باید نحوه گذاشتن کامنت اینستاگرام را بداند و ما در ادامه به‌ صورت مفصل دراین‌ باره صحبت می‌ کنیم و آموزش کامل گذاشتن کامنت اینستاگرام را به شما نیز خواهیم آموخت.

 چگونه کامنت بگذاریم؟

 واقعاً سؤال جالبی است که چگونه کامنت بگذاریم؟ و موضوع اصلی ما هم در این مقاله چگونه کامنت گذاشتن است، شما اول برای گذاشتن کامنت در زیر یک پست باید پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و توجه داشته باشید که آن پیچ کامنت پست خود را نبسته باشد یا حداقل کامنتا آن پستی که شما مد نظر دارید را نبسته باشد. این امر را نیز کاملاً مشخص است که ما در آموزش دیگری با عنوان بستن کامنت پست و استوری اینستاگرام آموزش داده‌ ایم تا شما بتوانید به‌ راحتی کامنت پست و استوری اینستاگرام خود را ببندید.

 آموزش گذاشتن کامنت در اینستاگرام

 برویم سراغ آموزش گذاشتن کامنت در اینستاگرام، شما همون‌ طور که در بالا گفتیم اول باید پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و مطمئن شدید که کامنت آن پست بسته نیست می‌ توانید در زیر آن کامنت بگذارید، حالا باید چگونه بفهمید که پستی گذاشته است کامنتش بسته نیست، علامت کامنت آن پست نداشت یعنی کامنت آن پست بسته است.

شما می‌ توانید روی علامت کامنت که عکسش را بالای همین پراگراف برای شما گذاشته‌ ایم کلیک می‌ کنید و یه کادر کوچیک برای شما باز می‌ شود شما می‌ توانید اینجا هر چی که می‌ خواهید بنویسید و از ایموجی هم می‌ توانید استفاده کنید و برای آن شخص کامنت بگذارید.نویسنده مطلب پارس فالورز