آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام مبحثی است که امروزه به طور تخصصی مطرح می شود. اینستاگرام با فضای بسیار مناسب و خلاقانه ای که از 12 سال پیش تا کنون به وجود آورده است، هدف بسیاری از افراد برای کسب درآمد شده است. برخی از افراد، اینستاگرام را به عنوان یک منبع درآمدی می‌ بینند. برخی دیگر نیز در دنیای واقعی دارای کسب و کار هستند و با ورود به دنیای اینستاگرام به دنبال افزایش سود خود می باشند. روش کسب درآمد از اینستاگرام همراه با مثال و آموزش کار آسانی نیست. اینستاگرام، الگوریتم ها و فرکانس هایی دارد که رعایت این الگوریتم ها باعث افزایش فالوور و سود دهی خواهد شد. به عبارتی صرف ساخت پیج و تولید محتوا کافی نیست. بلکه باید یک سری اصول مهم رعایت شود، تا در اینستاگرام موفق شویم. در واقع افراد باید نحوه کسب درآمد از اینستاگرام را یاد بگیرند. در نتیجه ما در این مقاله قصد داریم به مبحث آموزش درآمد از اینستاگرام بپردازیم.

آشنایی اجمالی با اینستاگرام:

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام مستلزم این مسئله می باشد که در ابتدا با اپلیکیشن اینستاگرام آشنا شویم. این پلتفرم در سال 2010 توسط کوین سیستروم و مایک کریگر پایه‌گذاری شد. در طی 4 سال آنچنان استقبالی از این برنامه شد که نزدیک به 300 میلیون کاربر در این اپلیکیشن به فعالیت پرداختند. در سال 2012 نیز، توسط شرکت فیسبوک خریداری شد. شاید بتوان زمان ورود این اپلیکیشن به ایران را سال 2013 تخمین زد. اما امروزه نزدیک به 60 میلیون نفر ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارند. به روز رسانی ها و قابلیت هایی که اینستاگرام به مخاطبان خود می دهد، بسیار فراوان است. در نتیجه این بستر را به پول ساز ترین بستر بعد از یوتوب در سراسر دنیا تبدیل کرده است.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

نحوه ی دیده شدن در اینستاگرام:

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام از این مرحله شروع می شود. در واقع ما در این بخش به ابزارهایی که اینستاگرام برای بهتر دیده شدن تدارک دیده است، می پردازیم.

اینستاگرام فضایی است که به ما اجازه می دهد، تصاویر و فیلم های مورد علاقه ی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم. پس این اپلیکیشن رابطه ی جدانشدنی با دیدن و شنیدن دارد. این اولین ابزاری است که ما در اینستاگرام در اختیار داریم. در واقع ما می توانیم عکس و فیلم های مورد علاقه ی خود را به اشتراک بگذاریم. مبحث مهم بعدی، روش به اشتراک گذاری این عکس و فیلم ها است. اینستاگرام دو روش پست و استوری را برای این کار در نظر گرفته است.

دو قابلیت مهمی که اینستاگرام به آن توجه کرده و جذب فالوور در اینستاگرام تقریبا به آن ربط دارد، اکسپلور و هشتگ می باشند. اکسپلور بخشی از فضای این اپلیکیشن محسوب می شود که پست های مشابه و نزدیک با علاقه ی شما، در آن جا وجود دارد. هشتگ نیز بخشی است که پست ها بر اساس گذاشتن هشتگ در آن وجود دارند. وجود این فضا و قابلیت ها باعث شده است که انواع و اقسام کسب و کار در اینستاگرام وجود داشته باشد.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام و راه های آن:

مرحله ی بعدی در آموزش کسب درآمد از اینستاگرام آشنایی با روش های کسب درآمد از این اپلیکیشن می باشد. در واقع ما قصد داریم در این قسمت به آموزش کسب درآمد اینستاگرام بپردازیم. در ادامه به ذکر برخی از این موارد اکتفا می کنیم و سپس هر کدام را توضیح خواهیم داد.

  • بلاگری کردن.
  • کسب درآمد از تبلیغات.
  • تولید محتوا.
  • ادمین شدن.
  • فروش محصولات.
  • گرافیست و طراحی گرافیکی پیج ها.
  • فروش فالوور، کامنت و لایک.
  • برقرار کردن امنیت پیج ها.

موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد، به طوری که اینستاگرام، بزرگترین بازار داخلی شناخته می شود.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام؛ بلاگری:

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام محدود به بررسی قابلیت های این پلتفرم نمی شود. بلکه باید روش های کسب درآمد نیز بررسی شود. اولین موردی که به بررسی آن می پردازیم، بلاگری کردن است. بلاگری کردن، یکی از روش های پر درآمد، اینستاگرام محسوب می شود. این روش رابطه ی تنگاتنگی با کسب درآمد از طریق تبلیغات دارد. برای بلاگر شدن روش های بسیار زیادی از جمله، تولید محتوای تازه، تولید محتوای طنز و تولید محتوای آموزشی وجود دارد. در واقع باید بگوییم اغلب کسب و کارهای موجود در اینستاگرام به نوعی با بلاگری همراه و در ارتباط هستند.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام؛ تبلیغات:

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام مسئله ای بسیار حیاتی در دنیای کسب و کار ها می باشد. روش دوم کسب درآمد از اینستاگرام، تبلیغات است. در دنیای امروز بیزینس های تبلیغاتی بسیار پر رونق هستند. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. درآمد های ناشی از تبلیغات بسیار زیاد است. اغلب پیج هایی که به دنبال فروش محصول نیستند، غالبا درآمد خود را از طریق تبلیغات به دست می آورند.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام؛ تولید محتوا:

در ادامه ی بحث پیرامون آموزش کسب درآمد از اینستاگرام و روش های آن باید به تولید محتوا، اشاره کنیم. تولید محتوا در این بستر، به دو هدف صورت می گیرد. برخی به دلیل فروش محصول، اقدام به تولید محتوا می کنند. برخی دیگر نیز در جهت آموزش مباحث متنوع، به تولید محتوا می پردازند. بسیاری از افراد نیز با آموزش کسب درآمد از اینستاگرام به تولید محتوا می‌پردازند. کسب درآمد این افراد یا توسط فروش محصولات است یا از تبلیغات کسب درآمد می کنند.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام؛ ادمین شدن:

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام اساسی ترین بخش شروع یک کسب و کار در اینستاگرام است. چهارمین روش کسب درآمد از این پلتفرم، ادمین شدن است. شاید این سوال برای شما مطرح شود که ادمین اینستاگرام چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که ادمین اینستاگرام کسی است که وظیفه های متفاوتی از جمله، تولید محتوا، طراحی گرافیکی، پست گذاری و به طور کلی مدیریت پیج را بر عهده می‌گیرد. ادمین های اینستاگرامی توسط کارفرمایان خود، کسب درآمد می کنند. امروزه ادمین بودن در اینستاگرام، تبدیل به یکی از پردرآمدترین شغل ها شده است.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام؛ فروش فالوور، لایک و کامنت:

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام و بسته های آموزشی آن توسط افراد زیادی نظیر احمد کلاته به فروش می رسند. پنجمین روش کسب درآمد از اینستاگرام، فروش فالوور، لایک و کامنت می باشد. سایت ها و پیج های بسیار زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. اما چیزی که در این بین حائز اهمیت است، کیفیت و سرعت و پشتیبانی می باشد. سایت پارس فالوور به عنوان یکی از برترین سایت های فروش فالوور، لایک و کامنت در ایران شناخته می شود. این سایت، با انجام بیش از 3300 سفارش موفق و همچنین کیفیت بالا و سرعت بسیار زیاد، یکی از بهترین سایت ها در این زمینه محسوب می شود.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

سخن پایانی:

در پایان بحث پیرامون آموزش کسب درآمد از اینستاگرام باید بگوییم که اپلیکیشن اینستاگرام، به عنوان برترین بازار فروش آنلاین داخل ایران شناخته می شود. امروزه داشتن پیج در اینستاگرام به توجه به این که محدودیت زمانی و مکانی برای درآمد را از بین برده است، بسیار ضروری است. حضور بیش از نیمی از جمعیت ایران در این پلتفرم باعث رونق کسب و کارها شده است. پس اگر به دنبال شروع کسب و کار خود یا ارتقا کسب و کار خود هستید، نباید این فرصت را از دست بدهید. شاید بحث مسدود سازی اینستاگرام موجب نگرانی شما شود. اما نگران نباشید. فقط کافی است که شروع کنید. در هر پلتفرمی که باشید، مخاطبان به شما وفادار خواهند بود.

 نویسنده مطلب پارس فالورز