خرید ویو اینستاگرام

 

ویو اینستاگرام مربوط به بازدیدهایی است که به واسطه اکانت های واقعی که در اینستاگرام موجود هستند، ایجاد می شود. به واسطه خرید ویو اینستاگرام می توانید مسیر رشد در کسب و کار خود را بهبود دهید و به رشد بالایی برسید. در صورتی که تعداد بازدیدهای واقعی و ایرانی پست شما بیشتر باشد می توانید زودتر وارد اکسپلورر شوید و در این راستا به موقعیت خوبی خواهید رسید.

خرید ویو اینستاگرام با چند کلیک ساده

خرید ویو اینستاگرام واقعی و البته با کیفیت سبب می شود که بتوانید بازدید پست خود را بیشتر کنید. اگر بازدید از پست شما توسط اکانت هایی با ملیت ایرانی صورت بگیرد به دلیل واقعی و طبیعی بودن این بازدیدها، اینستاگرام دیگر نمی تواند تشخیص دهد که این ویو ها خریداری شده اند و پیج شما در سطح بالایی قرار می گیرد. شما می توانید به واسطه این روش مخاطبان بیشتری را به سمت پیج خود جذب کنید. شما می توانید پکیج های متنوع را در راستای خرید ویو اینستاگرام انتخاب کنید. تحویل به صورت فوری پس از سفارش صورت می گیرد. نیاز به رمز عبور نخواهید داشت. اگر از ویو رضایت نداشته باشید شرایط و ضمانت برگشت وجه قطعاً برای شما وجود دارد. ویو توسط افراد واقعی صورت می گیرد از سوی دیگر پشتیبانی به صورت 24 ساعته خواهد بود. یعنی در هفت روز هفته و ایام تعطیلات می توانید از خدمات پشتیبانی استفاده کنید بدون اینکه نگران موضوعی باشید.

ویو اینستاگرام

 

خرید ویو اینستاگرام برای کسب و کارهای نوپا

این روزها خرید ویو اینستاگرام برای کسب و کارهایی که محدود فعالیتشان مربوط به داخل مرزهای کشور است، قطعاً ضروری به نظر می رسد. داشتن ویو برای پست های ویدیویی سبب می شود تا مخاطب قانع شده و به شما اعتماد نماید. از سوی دیگر هرچه ویوی پست شما بیشتر شود، الگوریتم های اینستاگرام نیز وادار می شوند که شما را وارد اکسپلورر نمایند و برنامه های قطعی تری برای شما در نظر می گیرند.

عکس ها و تصاویر در اینستاگرام نیاز به لایک دارند اما ویدیوها و استوری ها علاوه برای لایک با یک مفهوم مهمتر به اسم ویو همراه هستند. ویو با عددی نمایش داده می شود. عدد ویو تعداد دفعاتی است که حساب های منحصر بفرد اینستاگرامی از آن ویدیو دیدن می کنند. حتی افرادی که محتوا را لایک نمی کنند از ویو دیدن می کنند به شماره عددی ویو می افزایند. بنابراین ویو اهمیت زیادی برای یک کسب و کار نوپا دارد و نشان از محبوبیت آن است. این روزها بخش قابل توجهی از فعالیت هایی که در شبکه های اجتماعی صورت می گیرد با هدف درآمدزایی است بنابراین هر چه میزان ویوها بیشتر باشد شرایط بهتر خواهد بود.

ویو اینستاگرام

آمارها نشان می دهند که ویدیو هایی که بیشتر مشاهده می شوند می توانند به مرور زمان بازدیدکنندگان بیشتری را جذب خود کنند. مثلاً اگر یک کاربر به صورت سطحی مشغول به مشاهده پست ها باشد، بیشتر نگاهش به سوی عدد ویو خواهد بود. در صورتی که تعداد آن زیاد باشد، تمایل او نیز برای دیدن پست مورد نظر بیشتر می شود.

 

با خرید ویو اینستاگرام وارد اکسپلورر می شوید!

آرزوی هر ادمین اینستاگرام است که در سریع ترین زمان ممکن محتوای بارگذاری شده خود را در دنیای اکسپلورر مشاهده کند. این فضا امکان دیده شدن به صورت میلیونی را فراهم می سازد بنابراین با خرید ویو اینستاگرام می توانید مسیر را کوتاه تر کنید. الگوریتم های اینستاگرام به صورتی تعبیه شده اند که تا جای ممکن کاربران را حفظ کنند. در نهایت پست هایی که ویوی بیشتری دارند سریعتر وارد اکسپلورر می شوند. به طور کلی ویو ها به دو دسته تقسیم می شوند. ویو ایرانی و ویو خارجی. ویوی ایرانی به بازدیدی گفته می شود که به واسطه اکانت هایی که در داخل کشور ساخته شده اند، انجام می شود. این اکانت ها در داخل کشور استفاده می شوند. ویو خارجی به بازدیدی گفته می شود که مربوط به اکانت هایی است که در خارج از کشور ساخته شده اند و در حال استفاده هستند.

ویو اینستاگرام

 

خرید ویو ایرانی با ضمانت

بگذارید موضوعی را با شما در میان بگذاریم که قطعاً برای شما اهمیت زیادی دارد. ما به دو دلیل نیاز به خرید ویوی ایرانی داریم. دلیل اول این است که ویوهای ایرانی می توانند حوزه های کاری کسب و کار ما را برای اینستاگرام مشخص نمایند. الگوریتم های اینستاگرام بر اساس ویو و لایک و کامنت و فالوور تصمیم می گیرند بررسی کنند که یک پیج برای مردم کدام کشور جذاب تر است. این منوال سبب می شود که پیج مورد نظر در اکسپلورر نمایش داده شده و یا پروفایل در لیست پیشنهادها قرار بگیرند. حال زمانی که ویوهای یک پیج شامل اکانت های ایرانی باشد، الگوریتم های اینستاگرام تشخیص می دهند که محتوای موجود برای کاربران ایران جذابیت بالایی دارد. این موضوع سبب می شود که زحمتتان به هدر نرود و به طور کلی به نفع شما خواهد بود. پست های شما در فید و اکسپلورر و لیست پیشنهادها افراد ایرانی نمایش داده می شود.

ویو اینستاگرام

اما دلیل دوم! با خرید ویو اینستاگرام ایرانی، کیفیت بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد. عموماً ویوهای ایرانی به نسبت ویوی خارجی از کیفیت بیشتری برخوردار هستند. ویوهای ایرانی توسط اکانت های واقعی انجام می شوند. این رویکرد سبب می شود تا سطح تاثیرگذاری آنها بیشتر شود. این موضوع برای من و شما روشن نیست اما الگوریتم های اینستاگرام از ویو و اکانت هایی که از پست شما بازدید می کنند آگاهی کافی دارند و در نهایت تشخیص صورت می گیرد که پیج شما توسط حساب های فیک بازدید شده اند یا خیر.

سوالاتی که شاید ذهن شما را درگیر کند!

آیا این امکان وجود دارد که ویوها پس از خریداری از بین بروند؟

خیر! دقت کنید که خرید بازدید اینستاگرام ماهیت مخصوص به خود را دارد. در واقع ماهیت بازدید اینستاگرام نسبت به فالو و لایک و کامنت فرق دارد. مثلاً شما می توانید یک پیج را آنفالو کنید. حتی این امکان در اختیار شما قرار می گیرد که لایک و کامنت خود را حذف نمایید. اما زمانی که یک ویدیو تا انتها مشاهده شود، یک واحد به ویوی آن محتوا افزوده می شود. دیگر شرایط برگشت وجود دارد یعنی کاربر نمی تواند ویوی خود را پس بگیرد و یا آن را حذف کند. بنابراین شما با خرید ویو اینستاگرام می توانید کسب و کار را با رشد خوبی همراه سازید.

 

روش خرید ویو اینستاگرام به چه صورت است؟

خرید ویو اینستاگرام مانند آب خوردن است در ابتدا کافی است چرخی در سایت بزنید و پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر نمی دانید که کدام مورد برای شما مناسب است می توانید با پرسنل مجرب در این راستا مشورت داشته باشید. در نهایت پست هایی که قرار است ویو به آنها افزوده شود می بایست انتخاب شود. با پرداخت هزینه عملیات شما نهایی می شود. ویوها در طول بازه زمانی مشخص به پست های شما اضافه می شود. اضافه شدن ویوها به پست بر اساس الگوریتم های اینستاگرام صورت می گیرد به این ترتیب پیج شما قانون شکنی نکرده و به تایید الگوریتم های سختگیر اینستاگرام می رسد. سطح سازگاری بالایی در پکیج خرید ویو اینستاگرام در نظر گرفته شده است.

ویو اینستاگرام

در واقع شما قادر هستید که به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن آدرس پست، برای آن ویو خریداری کنید. این مورد سبب می شود که میزان اشتباه به حداقل کاهش یابد. کافی است که وارد حساب کاربری خود شوید. نام کاربری اینستاگرام را وارد کنید و با یک کلیک ساده برای پست دلخواه خود ویو خریداری کنید.

آیا ویوها سریعاً اعمال می شوند؟

در پکیج جدیدی که برای خرید ویو اینستاگرام در نظر گرفته ایم شرایط به صورتی است که ویوها سریعاً وارد پست مورد نظر شده و مشاهده می شوند. ویوها بر اساس نوع پست و شرایط پست دسته بندی می شوند. هر ویو طبق زمان‌بندی درست به پست افزوده می شود این روال کمک می کند تا بتوانید پیج خود را در لیست پیج های محبوب اینستاگرام قرار دهید.

نتیجه گیری

خرید ویو اینستاگرام یک مسیر میانبر و سریع برای رسیدن به طرفداران بیشتر است. این مسیر میانبر کاملاً قانونی و اصولی است به طوری که شما با یکبار خرید ویو اینستاگرام می توانید به سادگی رقم بازدید یک پست را افزایش دهید. این پکیج ها بدون ریزش هستند پس نگران هیچ موضوعی نباشید. از آنجایی که برخی از افراد هنوز برای خرید بازدید اینستاگرام مردد هستند، همه تلاش صورت گرفته است تا پکیج ها با تنوع بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد. تنوع بالا در خرید ویو سبب می شود تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. در ابتدا با رقم های ارزان‌تر شروع کنید و رفته پس از اطمینان از وضعیت ویو سعی کنید که رقم ها را بیشتر کنید.

خرید ویو اینستاگرام به شما کمک می کند تا بتوانید سبب رشد و ترقی کسب و کار جدید خود شوید. این محبوبیت سبب می شود تا همه چیز دقیقاً طبق نیاز شما دنبال شود. هرچه سطح بازدید اینستاگرام بیشتر باشد شما می توانید زودتر وارد دنیای رقابت با پیج های قدیمی شوید. حال اگر کمی خلاقیت را چاشنی کار خود کنید، مسیر برای شما لذت بخش تر خواهد بود. پس همه چیز برای سودآوری فراهم است کافیست قدم درست را بردارید. 

خرید ویو اینستاگرام

 فرق ویو ایرانی و خارجی چیست؟

 فرق مهمی که بین ویو ایرانی و خارجی وجود دارد نوع اکانت های بازدید کننده هستن، مثلاً اگر شما ویو ایرانی خریده باشید و بازدید کننده‌ هایی که برای پست شما زده می‌ شود ایرانی هستند و تفاوتی که دارد وقتی شما خرید ویو خارجی انجام می‌ دهید و ویو هایی که برای پست اینستاگرام شما زده می‌شود از اکانت های خارجی هستند و موقعیت مکانی آن‌ها نیز به غیر از ایران است.

 دلیل کم شدن ویو پست‌ ها

 مهم‌ ترین دلیلی که باعث می‌ شود پست‌ های اینستاگرام شما ویو کمی بگیرند پایین بودن کیفیت یا نامرتبط بودن آن است که یکی از نکات مهمی است که باعث می‌ شود ویو پست اینستاگرام شما کاهش پیدا کند ولی عوامل دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به شما می‌گوییم.

 دلایل دیگه‌ ای که می‌ شود گفت مثل باگ اینستاگرام است،که این نیز باعث می‌ شود که پست شما کمتری دیده شود و یکی از دلایل بسیار مهمی که باعث می‌ شود ویو پست اینستاگرام شما به‌ شدت کاهش پیدا کند محتوای مستمر انجام نمی‌دهید که این باعث می‌شود ویو پست شما کاهش پیدا کند.

 تفاوت ویو پست و استوری چیست؟

 تفاوتی که بین ویو پست و ویو استوری وجود دارد نوع بارگذاری محتوا است، در کل تفاوتی ندارد که چه در پست باشد چه در استوری احتمال دارد فالوور های شما باشد احتمال دارد افرادی باشند که شما رو فالو نداشته باشند ولی از پیج شما بازدید کرده باشم و تنها فرقی که دارند نوع ارائه‌ی محتوا است که در استوری معمولاً محتوای کوتاه و در پست محتوای بلندتر و طولانی‌تر منتشر می‌شود.

 خرید ویو به درد چه کسانی می‌خورد

 شما وقتی یک پیج اینستاگرام دارید و ویدیو در پیج خود بارگذاری می‌کنید نیاز به خرید ویو نیز دارید پس هر پیچی که ویدیو در پیج اینستا گرامی خود منتشر می‌کند نیاز به خرید ویو اینستاگرام دارد.

آیا فقط خرید ویو کافی است؟

خیر شما برای داشتن یک پیج با کیفیت بالا نیاز به خرید لایک و خرید کامنت نیز دارید که این باعث میشود اعتبار پیج اینستاگرامی شما بالا برود و احتمال جذب فالوور پیج شما بالا برود و تعامل فالوور ها با پست شما افزایش پیدا کند.