روش گذاشتن استوری در اینستاگرام

روش گذاشتن استوری در اینستاگرام

گذاشتن استوری در اینستاگرام به کاربران این پلتفرم اجازه می دهد عکس ها و ویدیوها را در استوری خود به اشتراک بگذارند و برای دنبال کنندگان حساب اینستاگرام کاربر قابل مشاهده است. لازم به ذکر است، که استوری های اینستاگرام پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. برای اطلاع از روش گذاشتن استوری در اینستاگرام در ادامه این مطلب همراه مجموعه  پارس فالوور باشید.

استوری اینستاگرام چیست؟

استوری اینستاگرام به عکس یا کلیپ ویدیویی کوتاهی گفته می شود، که پس از گذشت یک شبانه روز ناپدید می شود. البته در صورتی که استوری را به قسمت هایلایت ها اضافه کنید، استوری پاک نخواهد شد. امکان گذاشتن استوری از استوری های اینستاگرامی که در آنها تگ شده اید وجود دارد، مشروط بر اینکه فردی که شما را تگ کرده است، امکان اشتراک گذاری را فراهم کند. جالب است بدانید، کاربرانی که 10000 فالوور یا بیشتر دارند، می توانند به استوری اینستاگرام خود لینک نیز اضافه کنند.

استوری های اینستاگرام کجا ظاهر می شوند؟

بعد از گذاشتن استوری در اینستاگرام، حلقه ای در اطراف عکس پروفایل شما ظاهر می شود. وقتی سایر کاربران روی عکس پروفایل شما ضربه می زنند، استوری شما را می بینند. اگر استوری شما دارای هشتگ یا برچسب جغرافیایی باشد، در جستجو ها نشان داده می شود مگر اینکه حساب اینستاگرام خود را خصوصی کنید.

شیوه گذاشتن استوری در اینستاگرام

برای اشتراک گذاری عکس ها و ویدیوهای خود به صورت استوری در اینستاگرام باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. اینستاگرام را راه اندازی کنید و روی علامت (+) ضربه بزنید و به استوری بروید.
  2. برای گرفتن عکس روی دایره ضربه بزنید یا برای ضبط ویدیو روی دایره وسط ضربه زده و آن را نگه دارید.
  3. اگر می‌خواهید عکس یا ویدیویی را از گالری انتخاب کنید، انگشت خود را روی صفحه به سمت بالا بکشید.
  4. از ابزارهایی که در قسمت بالا قرار دارد، برای افزودن متن، فیلتر یا برچسب استفاده کنید.
  5. روی استوری خود در پایین صفحه ضربه بزنید تا عکس یا ویدیو را در قسمت استوری اینستاگرام تان پست کنید.
  6. اگر می خواهید استوری را بعد از 24 ساعت نگه دارید، روی هایلایت در زیر استوری خود ضربه بزنید.

قبل از گذاشتن استوری، می‌توانید استیکر، متن و سایر عناصر را اضافه کنید. اگر هنگام ویرایش استوری خود بر روی نماد استیکر ضربه بزنید، مجموعه ای از گزینه های اضافی مانند گذاشتن موسیقی، برگزاری مسابقه و یا برچسب مکان را مشاهده خواهید کرد.

گزینه های استوری اینستاگرام برای تصویر و ویدیو

  • طبیعی: با یک بار ضربه زدن روی دکمه دوربین، عکسی ثبت می شود و نگه داشتن آن یک ویدیو ضبط می کند. در هر استوری تنها 15 ثانیه زمان دارید.
  • بومرنگ: در این حالت فیلم های 3 ثانیه ای گرفته می شود، که دائما پشت سر هم تکرار می شود.
  • هندزفری: اگر می خواهید دوربین خود را طوری تنظیم کنید که برای شما فیلم بگیرد، از حالت هندزفری استفاده کنید. قبل از شروع ضبط مطمئن شوید که آن را در جایی ثابت قرار داده اید.

پارس فالوور

اگر به خدماتی نظیر افزایش تعداد فالوور، لایک و کامنت در اینستاگرام نیاز دارید، پارس فالوور به سرعت و با بهترین کیفیت، نیاز های شما را برآورده می کند. البته این مجموعه خدمات دیگری مانند فالوور و لایک در توییتر و فالوور در کلاب هاوس را برای شما همراهان عزیز سایت با کمترین قیمت و بالا ترین امنیت انجام می ‌دهد.نویسنده مطلب پارس فالورز