قوانین اینستاگرام

قوانین اینستاگرام

صفر تا صد قوانین اینستاگرام 2022

از جدیدترین قوانین اینستاگرام 2022 مطلع هستید؟ ظاهراً این بار اینستاگرام محدودیت های سختگیرانه تری را وضع کرده است! نقص قوانین اینستاگرام باعث می شود هر زحمتی که برای پیج خود کشیده اید از بین برود.  

جدیدترین قوانین اینستاگرام

فکر دور زدن قوانین اینستاگرام را از ذهن خود بیرون کنید! بهتر است با قوانین جدید دوست باشید. مثلاً محدودیت های لایک و فالو در اینستاگرام از دسته قوانینی است که همه ما باید از آن اطلاع داشته باشیم. بیشترین تعداد پست هایی که به شکل روزانه در اینستاگرام لایک کرد بین 200 الی 300 پست است. اما بررسی ها در راستای قوانین اینستاگرام برای جلوگیری از دیسیبل شدن نشان می دهد که بهتر است تعداد لایک روزانه بیش از 200 مورد نشود. در مورد کامنت گذاری نیز یک سری قوانین دیگر وضع شده است. محدودیت کامنت ها نیز روزانه 200 مورد است. البته قوانین اینستاگرام در این زمینه سعی کرده برای برخی از پیج های شلوغ شرایط را آزادتر در نظر بگیرد.

قوانین اینستاگرام برای پست گذاشتن 2022

خبر خوب از قوانین اینستاگرام اینکه، سقف پست گذاشتن در اینستاگرام نامحدود است، اما عجله نکنید! اینکه پیج خود را با پست بمباران کنی احتمالاً از سوی اینستاگرام بلاک می شوید. این یعنی تا زمانی مشخص اجازه فعالیت ندارید. بهتر است زمان پست گذاشتن را تقسیم بندی کنید تا با الگوریتم های اینستاگرام سازگار باشد. قوانین اینستاگرام برای پست گذاشتن در سال های اخیر کمی با محدودیت همراه است تا ربات های اینستاگرامی شناسایی شوند. در مقایسه قوانین اینستاگرام 2021 و 2022 مشخص شده است که به طور کلی محدودیت های این شبکه مجازی کمی بیشتر است.

قوانین اینستاگرام

قوانین اینستاگرام برای جلوگیری از بلاک شدن

محدودیت فالو و انفالو در اینستاگرام را جدی بگیرید! در یک بررسی کلی از جدیدترین قوانین اینستاگرام ۲۰۲۲، مشخص شده است که کاربران می تواند در عرض یک ساعت، 10 نفر را فالو کنند. یعنی در طول روز اجازه فالو 200 نفر وجود دارد. اگر بخواهید پیج های مختلف را سریعاً فالو کنید دچار مشکل می شوید و در نهایت پیج شما دچار آسیب می شود. یعنی اجازه فالو تا 24 ساعت به شما داده نمی شود و با پیغام بلاک روبرو می شوید.

قوانین اینستاگرام برای جلوگیری از بلاک شدن کار ساده ای است. مثلاً بهتر است اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید. این کار باعث می شود که اینستاگرام به پیج شما به عنوان یک ربات نگاه نکند. در واقع در این صورت می توانید در طول روز پست های بیشتری بگذارید. لایک کردن و کامنت گذاری بی وقفه دردسرساز است.

قوانین استوری اینستاگرام

منشن کردن بخش مهمی از قوانین استوری اینستاگرام محسوب می شود. در هر استوری اجازه دارید که فقط 10 نفر را منشن کنید. البته پیشنهاد ما این است که این تعداد را کمتر کنید. برای هایلایت استوری محدودیتی وجود ندارد! استوری گذاشتن باید زمانبندی مخصوص خود را داشته باشد.

قوانین انفالو اینستاگرام در سال جدید

در بررسی قوانین اینستاگرام ۲۰۲۲، مشخص شد که اینستاگرام عمل فالو و انفالو را یکی می‌داند. در واقع فرقی نمی کند که بیشتر فالو کنید یا آنفالو در نهایت رقمی مدنظر است که مجموع عمل فالو و انفالو محسوب می شود. طبق قوانین آنفالو اینستاگرام اجازه دارید که 150 اکانت را فالو یا آنفالو نمایید. اگر اکانت شما تازه تاسیس شده است این رقم بهتر است در نهایت 100 باشد. البته باید فالو و آنفالو در طول روز تقسیم شود. یک نکته کلیدی جالب اینکه اگر تعداد اکانت هایی که فالو و آنفالو می شوند کمتر باشند، اکانت شما کمتر شبیه به اسپم می شود.

جدید ترین قوانین اینستاگرام

قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور

قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور اینطور مشخص می کند که بهتر است 100 استوری و 25 پست در روز را به شکل هدفمند دنبال کنید. البته اگر با مشکل کمبود کامنت روبرو هستید می توانید اقدام به خرید کامنت و یا خرید فالوور نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسید. هشتگ گذاری های درست می تواند به افزایش فالوور کمک کند. شما اجازه حداکثر 30 هشتگ برای هر پست خود دارید. با رعایت قوانین اینستاگرام برای جلوگیری از دیسیبل شدن به سادگی پیج شما وارد اکسپلورر می شود و رتبه می گیرد.  هر یک از قوانین و الگوریتم اینستاگرام بر اساس هدف مشخصی تعیین شده است

محدودیت لایک و فالوور در اینستاگرام

محدودیت لایک و فالوور در اینستاگرام را جدی بگیرید. هر کاربر تا 1000 پست را می تواند لایک کند. برای فالو کردن باید زمان های مختلفی را انتخاب کند و در یک ساعت تنها ده نفر را فالو کند. البته لایک کردن هم باید با فاصله صورت بگیرد. محدودیت لایک و فالوور در اینستاگرام در سال گذشته کمتر بود اما در قوانین اینستاگرام 2022 این موضوع نیز افزوده شده است. کسانی که محدودیت لایک و فالوور در اینستاگرام را جدی نمی گیرند پیج خود را از دست می دهند. در واقع این گروه به جزئیات دقت نمی کنند. برای اینکه رشد سریعی داشته باشید هوشمندانه عمل کنید.

قوانین اینستاگرام و محدودیت محتوا

کاربران اینستاگرام برای داشتن فعالیت عادی باید قوانین اینستاگرام برای جلوگیری از بلاک شدن را به خاطر داشته باشند. اهمیت دادن به محدودیت ها و قوانین این اپلیکیشن در واقع رعایت الگوریتم های آن است. به طور کلی می توان این قوانین را به صورت زیر ارائه داد:

۱- کاربران اینستاگرام نباید پست و یا تصاویر مربوط به دیگران را به نام خودشان در اینستاگرام منتشر کنند.

۲- انتشار تصاویر و کامنت های غیر اخلاقی از سوی کاربران، غیر قانونی می باشد.

۳- انتشار کامنت ها و پست هایی که سایر افراد را به اعمال خشونت آمیز، خودکشی و استفاده از مواد مخدر ترغیب می کند، ممنوع است.

۴- برای حفظ اصالت آثار، در نظر داشتن قانون کپی رایت و رعایت آن الزامی می باشد.

۵- طبق قوانین اینستاگرام ۲۰۲۲ هیچ یک از کاربران این فضای مجازی نباید پست ها و کامنت های تبلیغاتی و اسپم را در پیج خود و یا دیگران به اشتراک بگذارند.

۶- برای اینکه فرد بتواند در این فضا فعالیت همیشگی خود را داشته باشد نباید به آزار و تهدید دیگران بپردازد.

۷- خرید و فروش سلاح گرم، الکل، دخانیات، داروهای غیر قانونی و حیوانات زنده در اینستاگرام ممنوع است و در صورتی که فرد به فعالیت خود ادامه دهد، پیج وی به طور کامل مسدود می شود.

۸- افرادی که می خواهند قوانین اینستاگرام برای جلوگیری از بلاک شدن را به طور کامل رعایت کنند باید بدانند که انتشار محتوای جنسی و یا محتوای مربوط به قمار آنلاین نیز از ممنوعیات این اپلیکیشن پرطرفدار است.

۲ روش طلایی دور زدن قوانین اینستاگرام

اگرچه اینستاگرام قوانین و محدودیت های مشخصی برای کاربران تعیین کرده است اما کاربران به راحتی و با این دو روش طلایی می توانند با دور زدن قوانین اینستاگرام خود را از دام این محدودیت ها نجات دهند.

۱- عدم دسترسی همزمان چند دستگاه به پیج

شما باید دسترسی همزمان دستگاه های مختلف به پیج خودتان را محدود کنید زیرا ممکن است وقتی شما در حال لایک یا کامنت گذاشتن هستید، شخص دیگری که به پیج شما دسترسی دارد نیز شروع به لایک و کامنت گذاری کند و این باعث محدود و بلاک شدن پیج شما می شود.

۲- عدم استفاده از نرم افزارهای ثالث

روش طلایی دوم برای دور زدن قوانین اینستاگرام این است که از نرم افزارهای ثالث مانند ربات های مربوط به حوزه اینستاگرام استفاده نکنید زیرا این ربات ها با فعالیت بیش از اندازه خود باعث می شوند که پیج شما ربات شناخته شده و از ادامه فعالیت منع شود.

قوانین اینستاگرام و محدودیت محتوا

قوانین اینستاگرام برای محدودیت لایک و فالوور

قوانین اینستاگرام ۲۰۲۰ به این صورت است که هر کاربر باید میزان مشخصی از فعالیت در زمینه لایک و فالوور را داشته باشد و اگر بدون در نظر داشتن این میزان به فعالیت بپردازد با محدودیت لایک و فالوور اینستاگرام روبرو می شود. این محدودیت ها معمولا در دفعات اول به مدت زمان ۲۴ تا ۴۸ ساعت اجرا می شود و پس از آن شما می توانید به ادامه فعالیت خود بپردازید. اگر پس از هر بار محدودیت لایک و فالوور اینستاگرام مجددا فعالیت های غیرمجاز در این زمینه داشته باشید، حسابتان به مدت طولانی تری محدود می شود.

 نویسنده مطلب پارس فالورز