آموزش جامع دایرکت اینستاگرام

آموزش جامع دایرکت اینستاگرام و رفع مشکلات آن

امروزه شبکه‌ های اجتماعی مثل تلگرام و واتساب و اینستاگرام بین مردمان جهان و مردم کشور ما ایران رواج بسیار زیادی پیدا کرده‌ است، و توانسته بین مردمان جهان و ایران کاربران زیادی پیدا کند.

این شبکه‌ های اجتماعی جزوی از زندگی روزانه انسان‌ ها شوده اند و ما امروز در این آموزش از سایت پارس فالوور می‌خواهیم آموزش جامع دایرکت اینستاگرام را به شما ارائه دهیم در این آموزش قصد داریم آموزش از پایه تا پیشرفته دایرکت اینستاگرام را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید بیشترین استفاده را از دایرکت اینستاگرام داشته باشید.

از مفاهیم پایه در این آموزش شروع‌ شده تا مفاهیم پیشرفت و مفاهیمی که امکان دارد این اینستاگرام در آینده به دایرکت اینستاگرام اضافه کند نیز در این آموزش بروزرسانی و گنجانده خواهد شد پس همراه ما باشید.

دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام اصلا چیست؟

دایرکت اینستاگرام چیست و چه کاربردهایی دارد سوالی که شاید برای خیلی از شما ها پیش بیاد که اصلا دایرکت به چه دردی می‌ خورد و چه کاربردی در اینستاگرام دارد در ادامه همراه ما باشید تا توضیحات بیشتری به شما بدهیم.

در اول این مقاله که یک توضیح درباره شبکه‌ های اجتماعی دادیم گفتیم که شبکه‌های اجتماعی امروزه نقش بسیار مهمی در بین ما انسان‌ها دارند و یکی از خواصی که شبکه‌ های اجتماعی به وجود آورده‌ است تبادل اطلاعات بسیار راحت‌ تر است، شما با دایرکت اینستاگرام می‌توانید به‌راحتی به افراد مختلف پیام دهید عکس ارسال کنید یا حتی شوت برای آن‌ ها بفرستید و خیلی راحت با آن‌ ها چت کنید.

دایرکت اینستاگرام کجاست؟

دایرکت اینستاگرام کجاست یا بهتر بگوییم دایرکت اینستاگرام در کجا قرار دارد و دایرکت اینستاگرام در قسمت هم یا همان خانه که همان شکل خانه دارد وجود دارد شما با ضربه زدن قسمت هم و رفتن در آن قسمت که پست‌ های جدید را نیز به شما نمایش می‌ دهد در سمت چپ و بالای صفحه قرار دارد و به‌ صورت یک فلش می‌ باشد، شما با ضربه زدن به این قسمت می‌ توانید به دایرکت افرادی که یا شما پیام داده‌ اید یا بقیه به شما پیام داده‌اند دسترسی داشته باشید و با آن‌ ها چت کنید و تبادل اطلاعات داشته باشید شما هم چنین از این قسمت می‌ توانید به افرادی که قبلاً نیز دایرکت داده‌ اید دسترسی داشته باشید و به آن‌ ها دوباره بخواهیم پیام دهیم پیام دهید.

دایرکت اینستاگرام کجاست

آیا می‌توان در کامپیوتر و یا در وب از دایرکت اینستاگرام استفاده کرد؟

بله شما می‌توانید با استفاده کردن از نسخه کامپیوتر یا نسخه وب به دایرکت اینستاگرام متصل شوید و به‌ راحتی ورود به دایرکت اینستاگرام را در دسترس داشته باشید.

فقط کافیست شما به برنامه‌ اینستاگرام برای کامپیوتر وارد شده و اطلاعات ورود پیج خود را وارد کنید تا در اینستاگرام خود بتوانید فعالیت داشته باشید و در قسمت دایرکت اینستاگرام بروید که در بالا به شما توضیح دادیم چگونه می‌ توانید وارد شوید،و به دیگران پیام دهید یا دیگران به شما پیام دهند و با هم‌ دیگه می‌ توانید از این طریق چت کنید.

برای نسخه وب نیز شما باید ابتدا به سایت اینستاگرام رفته و اطلاعات پیج خود را در آنجا وارد کنید و وارد پیج اینستاگرام خود شوید و حالا می‌ توانید دسترسی کاملی به دایرکت اینستاگرام خود داشته باشید و می‌ توانیم به افراد پیام دهید یا افراد به شما پیام دهند این یکی از ویژگی‌ های مهم دایرکت اینستاگرام می‌ باشد که شما می‌ توانید به‌ راحتی در نسخه موبایل کامپیوتر و نسخه وب از دایرکت استفاده کنید است.

طریقه ارسال پیام متنی در دایرکت اینستاگرام.

شما از دو طریق می‌ توانید و افراد مختلف در دایرکت اینستاگرام پیام ارسال کند، ما هر دو روش را در ادامه به شما آموزش می‌ دهیم که بتوانید از دایرکت اینستاگرام هدفمندتر و راحت‌ تر استفاده کنید و برای شما این کار بسیار راحت و کاربردی انجام شود.

روش اول:در این روش شما می‌ توانید به افراد مختلف در دایرکت اینستاگرام پیام ارسال کنید، ابتدا وارد دایرکت اینستاگرام می‌ شوید، به‌ محض ورود به دایرکت در بالای صفحه یک کادر برای سرچ یوزر یا نام کاربری اینستاگرام وجود دارد شما به شخصی که می‌ خواهید دایرکت ارسال کنید و پیج آن را ندارید یا می‌ خواهید از این طریق دایرکت ارسال کنید می‌ توانید به‌ راحتی در کادر سرچ دایرکت اینستاگرام نام کاربری آن شخص را وارد کنید.

ارسال دایرکت در اینستاگرام

همان طور که مشاهده می‌ کنید پروفایل آن شخص در آنجا نمایش داده می‌ شود.

روی پروفایل آن شخص ضربه بزنید و به دایرکت متصل می‌شوید و وارد دایرکت اینستاگرام می‌ شوید و شما می‌ توانید در آنجا مشغول به پیام دادن و چت کردن با آن شخص شوید.

روش دوم:روش دیگری که شما می‌ توانید از طریق آن به دایرکت اینستاگرام دست پیدا کنید به‌ شرح زیر است ابتدا در قسمت ذره‌ بین یا اکسپلور اینستاگرام می‌ رویم و در بالا در قسمت کادر جستجو یا همون سرچ آیدی شخص موردنظر خود را می‌ زنید و همان‌ طور که مشاهده می‌کنید پیج های مختلفی میاد که اون پیجی که موردنظر شما است یا همون صفحه‌ ای که موردنظر شماست را روی پروفایلش کلیک می‌کنید و وارد صفحه آن شخص می‌شوید و در زیر پروفایل آن شخص قسمت پیام یا مسیج وجود دارد که با کلیک بر روی آن شما می‌ توانید به دایرکت آن شخص دسترسی پیدا کنید و به آن پیام دهید.

چند نوع فرمت برای ارسال پیام وجود دارد در دایرکت اینستاگرام.

در دایرکت اینستاگرام شما می‌توانید با فرمت‌ های مختلف به چت کردن و پیام دادن مشغول شوید شما می‌ توانید به‌صورت متنی تصویری ویدئویی و صوتی به‌ راحتی و در دایرکت اینستاگرام چت کنید، و محتوایی که می‌ خواهید به آن شخص را ارسال کنید را به‌ راحتی از این طریق دایرکت ارسال کنید در ادامه توضیحات بیشتری در این‌ بار به شما می‌دهیم.

یک مورد دیگری که شما می‌توانید در دایرکت اینستاگرام ارسال کنید ارسال استیکر است، مثال شما می‌توانید در دایرکت اینستاگرام استیکر ارسال کنید برای افراد، یکی از استیکرهای بسیار معروف در دایرکت اینستاگرام علامت قلب در دایرکت اینستاگرام می‌باشد که شما می‌توانید اگر از پیام خوشتان آمد یا برای ابراز مهربانی و علامت قلب در دایرکت اینستاگرام را برای آن فرد ارسال کنید که یکی از ویژگی‌های بسیار جالب در دایرکت اینستاگرام می‌باشد.

لایک در دایرکت اینستاگرام.

یکی از ویژگی‌هایی که جدیداً اینستاگرام به دایرکت اینستاگرام اضافه کرده‌ است و مورد قبول و توجه بسیار زیاد کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته‌ است لایک کردن پیام‌ های افراد دیگر است.

مثال شما اگر در دایرکت اینستاگرام برای فردی پیام ارسال کنید او می‌تواند پیام شما را لایک کند و علامت قلب بگذرد و همچنان آن فرد نیز متقابلاً به شما پیام دهد شما نیز می‌توانید آن پیام را لایک کنید و علامت قلب بگذارید و این امر علاقه شما و تأیید آن پیام را می‌رساند.نویسنده مطلب پارس فالورز