آموزش گذاشتن پست igtv

photo_2021-12-12_11-50-24.jpg

آموزش گذاشتن پست igtv

گذاشتن پست igtv در واقع جز یکی از ویژگی های خوب اینستاگرام است که در چند وقت اخیر به قابلیت های اینستاگرام افزوده شده است. تا قبل از اضافه شدن این قابلیت تنها افراد می توانستند که پست های یک دقیقه ای را در صفحه خود آپلود نمایند اما این قابلیت جدید این امکان را به افراد می دهد که پست های خود را در قالب ویدیو های طولانی مدت و بالای یک دقیقه انتشار دهند. بنابراین کاربران اینستاگرام می توانند برای این انجام این خدمات و خرید فالوور اینستاگرام از پارس فالوور کمک بگیرند و این کار را با خیال راحت به آن ها بسپارند.

آی جی تی وی اینستاگرام در اصل یک کانال ویدیویی محسوب می شود که به کاربران خود این اجازه را می دهد که ویدیو های خود را در حالت طولانی تر منتشر کنند. قابلیت igtv در واقع در ابتدا به صورت یک برنامه جداگانه معرفی شد و بعد ها یعنی در ژوئن سال 2018 به قابلیت های اینستاگرام افزوده شد. در ابتدا افراد برای استفاده از این قابلیت می بایست کانال آن را ایجاد می کردند تا بتوانند از آن استفاده نمایند اما امروزه هر کاربر اینستاگرام می تواند به راحتی از این قابلیت استفاده نماید و دیگر نیازی به ساخت کانال نیست.

امروزه گذاشتن ویدیو های igtv کار چندان سختی نمی باشد و هر فرد به آسانی می تواند این کار را انجام دهد. به طور کلی گذاشتن این ویدیو ها از دو طریق امکان پذیر است که یک روش آن از طریق اینستاگرام می باشد و روش دیگر از طریق برنامه igtv است که در ادامه به بررسی این روش ها خواهیم پرداخت.

photo_2021-12-12_11-50-30.jpg

پارس فالوور parsfollowers.com

گذاشتن ویدیو igtv در اینستاگرام

نحوه گذاشتن ویدیو آی جی تی وی در اینستاگرام بسیار ساده و آسان می باشد که در ادامه به بررسی مراحل و نکات مهم آن خواهیم پرداخت. همچنین کاربران اینستاگرام برای جذب بیشتر فالوور و یا خرید فالوور اینستاگرام می توانند به سایت پارس فالوور (parsfollowers.com) مراجعه کرده و از آنها کمک بگیرند.

در مرحله اول بعد از وارد شدن در اینستاگرام بر روی علامت مثبت (+) که در قسمت پایین قرار گرفته است ضربه بزنید تا لیست ویدیو هایی که می خواهید آن را آپلود نمایید برای شما باز شود. بعد از انجام آن نوبت به انتخاب ویدیو مورد نظر شما می رسد. در اینجا باید این نکته را در نظر داشت که ویدیو انتخابی باید مدت زمان آن 60 ثانیه و یا بیشتر از 60 ثانیه باشد و در غیر این صورت یعنی ویدیو های کمتر از 60 ثانیه قابلیت آی جی تی وی شدن را ندارند.

در این مرحله بعد از انتخاب ویدیو دو گزینه یعنی long video و short video برای شما نمایش داده می شود که برای گذاشتن ویدیو igtv باید گزینه long video یعنی ویدیو طولانی مدت را انتخاب نمایید و در صورت انتخاب short video ویدیو انتخابی شما نهایت تا یک دقیقه منتشر خواهد شد.

مرحله دیگر برای گذاشتن پست igtv بعد از انتخاب long video این است که برای ویدیو خود یک کاور انتخاب نمایید که این کاور می تواند بخشی از ویدیو شما باشد و یا یک تصویری باشد که از قبل طراحی کرده اید.

بعد از انجام تمامی این مراحل شما به تنظیمات ویدیو وارد می شوید و باید یک عنوان همراه با توضیحات را برای ویدیو خود اضافه نمایید. بعد از تکمیل این قسمت ها باید گزینه post a preview فعال شود تا فیلم در قالب یک پست در اختیار شما قرار بگیرد.

در مرحله آخر پس انجام تمامی این مراحل باید بر روی post که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد ضربه بزنید و بعد از آن کار شما به اتمام خواهد رسید و موفق شده اید که یک پست igtv را انتشار دهید.

photo_2021-12-12_11-50-12.jpg

پارس فالوور parsfollowers.com

گذاشتن پست igtv در برنامه igtv

گام اول بعد از دانلود این برنامه و نصب آن این است که در گوشه بالا سمت راست بر روی علامت + ضربه زده و بعد از باز شدن لیست ویدیو ها برای شما ویدیو مورد نظر را انتخاب نمایید. نکته قابل توجه در این قسمت این است که حتما ویدیو های بالا 60 ثانیه انتخاب شود.

گام بعدی انتخاب یک کاور برای ویدیو خود و تکمیل کردن قسمت هایی مثل عنوان و توضیحات است. مرحله بعد نیز بر روی گزینه post ضربه زده تا ویدیو igtv شما انتشار یابد.

پس به طور کلی با استفاده از دو برنامه اینستاگرام و igtv می توان پست های igtv را به اشتراک گذاشت. همچنین برای خرید فالوور اینستاگرام می توان از پارس فالوور خریدی مطمئن را انجام داد و تعداد فالوور های واقعی خود را افزایش داد.

 

 نویسنده مطلب پارس فالورز