خرید فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

اینستاگرام به تعداد فالوورها اهمیت زیادی می دهد و هر پیجی که فالوورهای بسیاری داشته باشد به عنوان یک پیج بزرگ و پرطرفدار شناخته می شود. یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش فالوور، خرید فالوور خارجی می باشد که این روزها با استقبال زیادی از سوی کاربران روبرو شده است. این فالوورها دستاوردهای فوق‌العاده ای برای انواع پیج ها و مخصوصا پیج های کسب و کار به همراه دارند. در ادامه به بررسی بیشتر خرید فالوور خارجی می پردازیم پس با ما همراه باشید.

خرید فالوور خارجی

چرا باید خرید فالوور خارجی داشته باشیم؟

اگر می خواهید خدمات و محصولات خود را به مردم تمام دنیا نشان دهید پس باید فالوورهای خارجی داشته باشید. شاید فکر کنید که این کار بسیار آسانی است اما جذب فالوور خارجی برای پیج های ایرانی، سختی های مخصوص به خود را دارد و به همین دلیل خرید فالوور خارجی ایرانی به عنوان بهترین راه برای افزایش فالوور انتخاب می شود. این فالوورها مزایای بسیار زیادی دارند و سطح پیج شما را ارتقا می دهند.

اگر در زمینه واردات و صادرات محصول خاصی فعالیت دارید و یا اینکه می خواهید از کشورهای خارجی مشتری جذب کنید، پس فالوور خارجی بخرید و با تولید محتوای مفید، فروش خود را تا چند برابر افزایش دهید. این کار موجب برند سازی شده و شما نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور هم معروف خواهید شد.

مزایای خرید فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی ارزان مزایای بسیار زیادی دارد و بر بخش های مختلف پیج تاثیر می گذارد. اگر شما هم می خواهید فالوور خارجی بخرید پس حتما این بخش را مطالعه کنید.

۱- معروف شدن پیج اینستاگرام

زمانی که شما در کنار فالوورهای ایرانی خود، فالوور خارجی هم داشته باشید، می توانید در کل دنیا معروف و محبوب شوید. از این طریق می توانید در بین پیج های خارجی دیده شده و با گذشت زمان، به برند محبوب بین المللی تبدیل شوید.

۲- بالا بردن نرخ تعامل

پس از خرید فالوور خارجی ایرانی نرخ تعامل پیج افزایش می یابد. این موضوع به این دلیل است که اکنون پیج شما توسط افراد بیشتری دیده می شود و هوش مصنوعی اینستاگرام این میزان از بازدید را به عنوان عملکردی مثبت در نظر می گیرد.

۳- دیده شدن در اکسپلور

افزایش فالوور خارجی باعث می شود که پست ها راحت تر به اکسپلور بروند و این موضوع می تواند حتی فالوورهای خارجی بیشتری را به سمت پیج شما بکشاند. از این طریق شما نه تنها در اکسپلور کاربران ایرانی بلکه در اکسپلور کاربران خارجی هم دیده می شوید. دیده شدن در اکسپلور علاوه بر جذب فالوور، منجر به افزایش بازدید پست ها می گردد.

دیده شدن در اکسپلور

۴- کسب اعتبار

پیج هایی که خرید فالوور خارجی دارند و از این طریق تعداد فالوور پیج خود را افزایش می دهند، اعتبار بیشتری در اینستاگرام کسب می کنند. زمانی که کاربری پیج شما را در اینستاگرام می بیند، در نگاه اول تعداد فالوورها را بررسی می کند. اگر پیج شما تعداد زیادی فالوور خارجی داشته باشد پس اعتبار بیشتری در این بستر آنلاین خواهید داشت.

۵- جلب اعتماد مشتریان

خرید فالوور خارجی ارزان علاوه بر اینکه منجر به کسب اعتبار پیج می شود، اعتماد مشتریان را جلب می نماید. فرض کنید می خواهید از یک پیج محصولی را خریداری کنید پس قطعا پیج های بزرگ برای شما قابل اعتمادتر هستند و خرید از پیج های کوچک، نگرانی هایی را به دنبال دارد. زمانی که فالوور خارجی بخرید، کاربران با دیدن تعداد فالوورهای شما، به محبوبیت پیج شما پی برده و خرید خود را نهایی می کنند.

۶- فروش بیشتر

اگر تا امروز فقط به فالوورهای ایرانی محصول می فروختید، پس به این فکر کنید که با خرید فالوور خارجی می توانید به فروش بیشتری دست یابید. بدین وسیله می توانید محصولات و خدمات خود را به افرادی در سراسر دنیا عرضه کنید.

زمان مناسب برای خرید فالوور خارجی

برای خرید فالوور می توانید هر زمانی که دوست دارید اقدام کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. اگر پیش از خرید فالوور، به فکر بهینه‌سازی پیج خود باشید، نتایج بهتری بدست می آورید. بهینه‌سازی پیج زمان زیادی از شما نمی گیرد و می توانید در کمتر از یکساعت عکس پروفایل، بایو و هایلایت های پیج خود را به بهترین شکل درج نمایید. پس از بهینه‌سازی و تولید محتوا، خرید فالوور خارجی ایرانی را به تعداد دلخواه انجام دهید.

خرید فالوور خارجی بهتر است یا ایرانی؟

افرادی که می خواهند فالوور خارجی بخرند نگرانی هایی دارند زیرا نمی دانند که کدام یک از فالوور های خارجی و یا ایرانی بهتر است. در این زمینه باید به هدف و زمینه فعالیت پیج خود نگاه کنید و سپس تصمیم بگیرید. داشتن فالوور ایرانی و خارجی برای پیج نتایج مثبتی را به همراه دارد اما اگر می خواهید که بیشتر در زمینه های بین المللی فعالیت داشته باشید پس خرید فالوور خارجی بهترین گزینه برای شما می باشد.

رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید فالوور خارجی

پیج های تازه تاسیس با محدودیت های بیشتری روبرو می شوند و ممکن است به دلیل محدودیت ها نتوانند پیشرفت زیادی داشته باشند. خرید فالوور خارجی ارزان به این پیج ها کمک می کند تا کمتر در دام این محدودیت ها بیفتند و پیشرفت خوبی داشته باشند. زمانی که یک پیج از سوی اینستاگرام اخطارهای کمتری دریافت کند، به عنوان پیج قانون مدار شناخته شده و پست های آن به کاربران بیشتری نمایش داده می شود.

آیا خرید فالوور خارجی ریزش دارد؟

شاید گمان می کنید که خرید فالوور  هیچ ریزشی ندارد اما اینطور نیست زیرا این بستگی به کیفیت پیج شما دارد. اگر شما در پیج خود محتوای مفید و ارزشمند تولید کنید و در بازه های زمانی مشخص به درج پست و استوری بپردازید، ریزش فالوور خارجی کمتری خواهید داشت. این ریزش کم به این دلیل است که فالوورها با مشاهده محتوا، دلیلی برای ماندن در پیج خواهند داشت.

آیا خرید فالوور خارجی ریزش دارد؟

نکات مهم خرید فالوور خارجی

برای خرید فالوور خارجی باید به کیفیت فالوورها دقت داشته باشید. هر اندازه که کیفیت فالوورهای خریداری شده بیشتر باشد، پیشرفت شما زودتر حاصل می گردد.پس در گام نخست به کیفیت فالوورها اهمیت داده و سپس تعداد آنها را مشخص نمایید. فالوورهای خارجی ارائه شده در پارس فالوور از نظر کیفیت، سطح بالایی دارند و به همین دلیل مشتریان زیادی خواهان خریداری این فالوورها می باشند. برای افزایش فالوور خارجی برنامه ریزی کنید تا تعداد فالوور مورد نظر خود را در بازه های زمانی مختلف به پیج بیفزایید.