تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی

تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی.jpg

تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی اینستاگرام

این روزها افزایش فالوور از طریق خرید فالوور فیک و واقعی بسیار مورد توجه کاربران است. افزایش فالوور از این طریق باعث می شود که یک کاربر، در کوتاه ترین زمان به هزاران فالوور دست یابد و به گسترش پیج خود بپردازد. کسب اطلاعات در زمینه انواع فالوورها باعث می شود که شما برای پیج خود فالوور مناسبی را خریداری کنید. به دلیل اهمیت تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی در ادامه مطلب به بررسی این موضوع می پردازیم.

خرید فالوور فیک چیست؟

در ابتدا بررسی می کنیم که خرید فالوور فیک چیست زیرا بسیاری از افراد جامعه تصور اشتباهی راجع به این نوع فالوور دارند. فالوور فیک، فالوور روح نیست زیرا این فالوورها توسط هیچ شخصی مدیریت نمی شوند و غالبا از سایت های گوناگون خریداری می گردند. فالوور روح فالووری است که قبلا در اینستاگرام فعالیت داشته اما اکنون هیچ فعالیتی در این زمینه ندارد و به پیج آسیب می رساند.

خرید فالوور واقعی چیست؟

به منظور بررسی تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی در این بخش از مقاله به سراغ فالوور واقعی می رویم. فالوور واقعی دارای کیفیت بیشتری نسبت به فالوور فیک می باشد. این فالوورها دارای عکس پروفایل هستند و آیدی های نامشخص و مجهول ندارند. ممکن است که پیج یک فالوور واقعی دارای پست یا بدون پست باشد؛ زیرا هیچ قانونی در این زمینه مشخص نشده است. شما می توانید برای خرید فالوور از فالوورهای واقعی ایرانی یا خارجی استفاده کنید و این بستگی به انتخاب شما دارد.

تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی چیست؟

بررسی کردیم که خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی چیست و اکنون می خواهیم که تفاوت این دو را بررسی کنیم. فالوورهای فیک معمولا آیدی نامشخص و مجهولی دارند و دارای عکس پروفایل نیستند. فالوورهای واقعی آیدی مشخص و واضحی دارند و مجهز به عکس پروفایل می باشند. ظاهر یک پیج فیک کمی غیرعادی به نظر می رسد مثلا ممکن است که تعداد فالووینگ های یک پیج فیک بسیار بالا بوده و تنها چند فالوور داشته باشد. در فالوورهای واقعی ما شاهد چنین مواردی نخواهیم بود و ظاهر پیج کاملا عادی است.

کیفیت هر دو فالوور واقعی و فیک با توجه به مرکز ارائه دهنده خدمات اینستاگرام تعیین می شود اما با این وجود فالوورهای واقعی کیفیت بالایی دارند. این مورد به عنوان مهمترین تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی به شمار می رود زیرا کیفیت فالوورها، موفقیت یک پیج را تضمین می کند. در بین پیج های فیک، نمی توان پیجی را با پست مشاهده کرد اما پیج فالوورهای واقعی می تواند دارای پست یا بدون پست باشد.

قیمت خرید فالوور فیک در تعداد مشخص، نسبت به فالوور واقعی کمتر است زیرا فالوور واقعی مزایا و کیفیت بیشتری دارد. اگر می خواهید شاهد پیشرفت و گسترش پیج خود باشید، یا خرید فالوور واقعی انجام دهید و یا اینکه از ترکیب فالوور فیک و واقعی در بازه های زمانی مختلف، بهره ببرید.

مزایای خرید فالوور فیک چیست؟

مزایای خرید فالوور فیک به صورت زیر است:

۱- بهینه‌سازی پیج

زمانی که یک پیج تعداد فالوور بالایی داشته باشد و میزان لایک و کامنت آن با فالوورها هماهنگ باشد، در وضعیت بهینه قرار دارد. خرید فالوور فیک یکی از بهترین روش ها برای بهینه‌سازی پیج است که به راحتی قابل انجام می باشد.

۲- جذب فالوور ارگانیک

زمانی که یک کاربر برای اولین بار به پیج شما وارد شود به تعداد فالوورها نگاه می کند. اگر فالوور فیک خریداری کنید می توانید تعداد فالوورهای ارگانیک را افزایش دهید زیرا هر کاربری به محض ورود به پیجی با تعداد فالوور بالا، آن را فالو می کند.

مزایای خرید فالوور فیک چیست؟

۳- جلب اعتماد مشتری

اگرچه هنوز بررسی نکرده ایم که مزایای خرید فالوور واقعی چیست اما هم خرید فالوور واقعی و هم خرید فالوور فیک باعث جلب اعتماد مشتری می شود. مشتریان با دیدن تعداد فالوورهای زیاد یک پیج به آن بیشتر اعتماد می کنند زیرا این محبوبیت پیج را نشان می دهد.

۴- افزایش تعامل پیج

با توجه به مواردی که در بخش خرید فالوور فیک چیست گفته شد، باید بدانید که خرید فالوور فیک به تنهایی باعث افزایش تعامل نمی شود. شما با خرید فالوور فیک انگیزه می گیرید که تعاملات پیج را افزایش دهید تا بیشتر و بهتر دیده شوید. با این کار هم تعامل های پیج افزایش پیدا می کند و هم بازخورد بیشتری دریافت می کنید.

مزایای خرید فالوور واقعی چیست؟

در بخش های قبلی گفتیم که خرید فالوور واقعی چیست اما مزایای آن را بررسی نکردیم. مزایای خرید فالوور واقعی به صورت زیر است:

۱- افزایش نرخ تعامل پیج

فالوورهای واقعی بر خلاف فالوورهای فیک، به طور مستقیم باعث افزایش نرخ تعامل می شوند. بعضی از این فالوورها می توانند در پیج شما فعالیت کنند و با شما ارتباط برقرار نمایند به همین دلیل نرخ تعامل پیج افزایش می یابد. البته همانطور که خود شما هم در تمامی پیج ها فعال نیستید، ممکن است فالوورهای واقعی هم فعالیت بسیار کمی داشته باشند.

مزایای خرید فالوور واقعی چیست؟

۲- افزایش اعتبار پیج

یکی از موارد مهم در تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی در این است که خرید فالوور فیک اعتبار پیج را به میزان کمی افزایش می دهد. خرید فالوور واقعی می تواند در افزایش اعتبار برند یا فروشگاه اینترنتی شما بسیار مؤثر باشد و سبب محبوبیت و معروف شدن پیج و کسب و کار شما شود.

۳- رفتن به اکسپلور

هوش مصنوعی اینستاگرام نسبت به تمامی فعالیت های کاربران حساس است و با افزایش فالوور واقعی، پست های بیشتری را به اکسپلور می رساند. ما اکنون می‌دانیم که خرید فالوور فیک چیست به همین دلیل، اکسپلور رفتن پست هایی با فالوور واقعی کاملا قابل درک است.

۵- جلب اعتماد مشتری

شاید جالب باشد که بدانید علت جلب اعتماد مشتری در خرید فالوور واقعی چیست. باید بگوییم که خرید فالوور از هر نوعی که باشد، اعتماد مشتری را جلب می نماید. بهتر است که تعداد لایک ها و کامنت های پیج نیز با تعداد فالوورها همخوانی داشته باشند تا اعتماد مشتریان، بیشتر جلب شود. به این منظور می توانید از خرید لایک و خرید کامنت در کنار خرید فالوور استفاده نمایید.

۶- افزایش فروش و کسب درآمد

وقتی یک مشتری به پیج شما برای خرید محصول مراجعه می کند، تعداد فالوورها را بررسی می نماید. در بسیاری از مواقع، خرید از پیج های کوچک با تعداد فالوور محدود، محقق نمی شود. در پیج هایی با تعداد فالوور بالا، افزایش فروش و کسب درآمد بسیار، به راحتی اتفاق می افتد زیرا فالوورها به این پیج ها، اعتماد می کنند.

ارتقا و گسترش پیج، آخرین مورد از مزایای تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی است. خرید فالوور واقعی ارتقا و گسترش پیج را در زمان کوتاهی امکان‌پذیر می کند. وقتی شما فالوور واقعی می خرید در واقع به رشد پیج خود کمک می کنید زیرا این فالوورها نقش تعیین کننده ای در تمامی الگوریتم های اینستاگرام دارند.

 نویسنده مطلب پارس فالورز

16 − شش =  • محمد در تاریخ جمعه 22 جولای 2022گفته است:

    سلام خیلی ممنون از سایت پارس فالوور برای این مقاله خوبشتون من مقاله تفاوت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی
    خوندم خیلی خوب بود.