دلایل ریزش فالوور

از دست دادن ناگهانی فالوور یکی از اتفاقات تلخی است، که افراد زیادی در فضای اینستاگرام تجربه می کنند. در نظر داشته باشید، که قرار نیست همه برای همیشه محتوای شما را دوست داشته باشند. برخی از افراد ممکن است در بازه های زمانی مختلف صفحه اینستاگرامی شما را فالو یا آنفالو کنند. البته گاهی اوقات مقصر خودتان هستید و ممکن است کار هایی انجام دهید که باعث شود مردم شما را آنفالو کنند. اگر می‌خواهید رشد کنید و مخاطبان خود را راضی نگه دارید، باید مشکلات آنها را حل کنید. در صفحه اینستاگرام خود از پست های ارزشمند و آموزشی غافل نشوید. در ادامه به دلایل ریزش فالوور پرداخته و راه حلی برای جلوگیری از این اتفاق ناگوار را ارائه می دهیم. با پارس فالوور همراه باشید، تا در این مسیر به شما کمک کند.

دلایل ریزش فالوور چیست؟

استفاده از ربات‌ ها برای تعامل خودکار با کاربران نه ‌تنها می ‌تواند فالوور های غیر معمول و غیر معتبر را به حساب شما جذب کند، بلکه می‌تواند شما را با مشکل مواجه کند. این نرم‌افزار ها قوانین اینستاگرام را نقض می کنند. در نتیجه اگر می‌ خواهید ریزش فالوور نداشته باشید، از این روش دوری کنید.

اگر اینستاگرام حساب شما را به دلیل این تخلف محدود کند، پست های شما برای فالوور هایتان نمایش داده نمی شود و در هشتگ ها نیز دسته بندی نمی شوند و شما عملا در پلتفرم نامرئی شده اید. که بدیهی است که می تواند به طور جدی برای رشد حساب شما مضر باشد.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است، باعث ریزش فالوور های شما شود، بیش از حد پست گذاشتن است. اگر بیشتر از 5 بار در روز پست می‌گذارید، می‌توانید به سرعت و به راحتی فالوور های خود را از دست بدهید. بهترین تعداد برای انتشار پست در اینستاگرام هفته ای 5 پست است. اما در صورتی که قصد دارید، تعامل بیشتری با مخاطبان خود داشته باشید، می توانید روزانه 2 پست منتشر کنید.

مورد دیگری که می توان جز دلایل ریزش فالوور ها دانست، عدم هماهنگی محتوا با هدف پیج است. البته در این میان کیفیت محتوای شما نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درصورتی که از رنگ‌های نامتناسب و تصاویر بی کیفیت‌ استفاده می کنید، به راحتی فالوور های خود را از دست می دهید. آخرین نکته ای که باید به آن توجه کنید، کپشن است. متنی که در کپشن قرار می دهید، باید به شکلی باشد، که مخاطبان شما احساس کنند مستقیما با آنها صحبت می کنید و آنها را تشویق می کند تا با محتوای شما درگیر شوند.

دلایل ریزش فالوور

دلایل ریزش فالوور

چگونه از ریزش فالوور های خود جلوگیری کنیم؟

جذب دوباره فالوور کار راحتی نیست و نیاز به زمانی طولانی دارد. اما اگر به دنبال روشی هستید، که به سرعت چندین برابر فالوور هایی که از دست داده اید را جذب کنید، پارس فالوور در کنار شماست. در این مجموعه سرویس هایی قرار داده شده است، که به شما این امکان را می دهد، با کمترین هزینه ممکن تعداد فالوور های خود را چند برابر کنید. هدیه پارس فالوور به شما مشتریان عزیز، تضمین انجام سفارشات با دقت و سرعت بالاست.

گذاشتن محتوای بی‌کیفیت

همان‌ طور که در بالا گفتیم دلایل زیادی وجود دارد برای ریزش فالوور پیج ما ولی یکی از مهم ‌ترین دلایل ریزش فالوور مناسب نبودن کیفیت محتوایی که در پیج قرار می‌دهیم است باید توجه داشت که هویت یک پیج محتوایی است که درون آن پیچ قرار گرفته می‌شود و شما باید از خودتون بپرسید که چگونه پیجی و چگونه پستی باید داشته باشید که فالوور ها از من راضی باشند یا از مخاطبان خود هم می‌توانید بپرسید که چگونه باید محتوایی تولید کنیم یا چه محتوایی تولید کنیم که شما دوست دارید این محتوایی که به درد کاربر نمی‌خورد و ارزشی به کاربر نمی‌ دهد باعث  ریزش ف3خریدالوور پیج شما می‌شود.

فعالیت نکردن طولانی ‌مدت

یکی از دلایل مهم در امر مدیریت پیج خود که باید به آن به‌ صورت ویژه توجه کرد تولید محتوا به‌ صورت مستمر است شما وقتی تولید محتوا می‌ کنید چه پست چه استوری حتی لایو گذاشتن در اینستاگرام این به شما کمک می‌کند که رضایت فالوور های خود خود را جلب کنید و آن ‌ها تعامل بیشتری با پیج اینستاگرام شما داشته باشند و مخاطبان جدید تری نیز به پیج خود جذب کرده و این امر را تولید محتوا را به ‌صورت مستمر انجام باید دهید ولی اما به‌ صورت مستمر یا اصلا بخواهید تولید محتوا را با یک استراتژی مدون انجام ندهید باعث افت شدید در بازدید ها و افت شدید در فالوور های خود شاهد خاهید بود و فالوور های شما ریزش بسیار زیادی می‌کند که به دلایلی که ادامه همین مقاله به شما می‌گوییم.

وقتی شما در پست گذاشتن و استوری گذاشتن روش‌ ها و فعالیت مناسبی از خود نشان ندهید کاربران از شما خسته می‌شوند و دلیلی نمی‌بینند یا دلیلی ندارد که بخواهند پیج شما را فالو نگه دارند و این پباعث ریزش فالوور شما می‌شود یا همین ‌که شما تولید محتوا نمی‌کنید و فالوور های  شما رضایت کاملی ندارند یا حتی رضایت متوسط یا نسبی نیز ندارند و شما را فالو می‌کنند نه ‌تنها فالوور جدید شما جذب نمی‌کنید بلکه فالوور های قبلی شما در حال آنفالو کردن است درنتیجه باعث افت شدید فالوور و افت شدید بازدید پیج شما می‌شود و باعث می‌شود که فالوور های شما با پیج شما آن تعاونی که باید داشته باشند را ندارند پس در نتیجه باید حتما تولید محتوا را به‌صورت جدی هدفمند ادامه داد.

تنها راهی که برای جلوگیری از ریزش فالوور ها به شما می‌توانم پیشنهاد دهم تولید محتوا به ‌صورت همیشگی و مستمر است و تبلیغ کردن اگر شما این شرایط را ندارین بهترین راه خرید فالوور فیک است که شما می ‌توانید از سایت پارس فالوور به‌ راحتی این کار را انجام دهیدنویسنده مطلب پارس فالورز