اکسپلور اینستاگرام و روش ورود به آن

اکسپلور اینستاگرام و روش ورود به آن

 امروز همه به‌ دنبال رفتن پست‌ هایشان به اکسپلور هستند، و ما بر اساس نیازی که کاربرانمان داشتن در پارس فالوور این مقاله را آماده‌سازی کردیم که روش‌ های ورود به اکسپلور اینستاگرام و معنی اکسپلور اینستاگرام و چگونه رفتن به اکسپلور اینستاگرام را به شما آموزش دهیم، و سوالات و ابهاماتی نیز که برای شما پیش می‌ آید به شما بگوییم. هر چند این مقاله دائماً بروزرسانی می‌ شود تا شما بتوانید از آموزش‌ های جدید بهره‌مند شوید و در آینده اگر مشکلی وجود داشته باشد ما راه‌ حل آن را پیدا می‌ کنیم و در این مقاله خواهیم گذاشت. برویم سراغ ادامه آموزش و پاسخ به سوالات شما درباره اکسپلور اینستاگرام.

 معنی اکسپلور اینستاگرام چیست؟

 هر کسی اولین‌ بار کلمه اکسپلور اینستاگرام را شنیده باشد میپرسد که آیا اصلاً معنی اکسپلور اینستاگرام چیست؟معنی اکسپلور اینستاگرام یعنی اکتشاف کردن، و شما وقتی در اینستاگرام فعالیت می‌ کنید حتماً به اکسپلور نیز سر زده‌ اید و اکسپلور پر از کلیپ‌ های متنوع و تصاویر متنوع است که الگوریتم مش را نیز در ادامه به شما خواهیم آموخت و توضیح داد.

 چگونه اکسپلور اینستاگرام را فعال کنیم؟

 خیلی‌ ها می‌ پرسند که چگونه اکسپلور اینستاگرام را فعال کنیم و فکر می‌ کنند که رفتن به اکسپلور یا دیدن محتوا در اکسپلور نیاز به فعال سازی دارد و این کاملاً یک دیدگاه اشتباهی است،چون شما به‌ محض این‌ که یک اکانت در اینستاگرام می‌ سازید اکسپلور برای شما فعال هست و شما می‌ توانید از ویدیوها و تصاویر اکسپلور اینستاگرام نهایت لذت را ببرید و از آن‌ ها استفاده کنید.

 تنظیمات اکسپلور اینستاگرام

 باز هم یکی از باور های تقریباً اشتباه این است که فکر می‌ کنند اکسپلور اینستاگرام را می‌ توانند خودشان به‌ صورت کامل تنظیم کنند.ولی چیزی که بنام تنظیمات در اکسپلور دیده می‌ شود این است که الگوریتم اکسپلور اینستاگرام جوری چیده شده است و تنظیم شده‌ است که شما محتوایی که دوست دارید را به شما نمایش دهد مثلا شما از ویدیو نسبت‌ به عکس بیشتر علاقه‌ مند هستید اکسپلور اینستاگرام تنظیمات را جوری تعیین می‌ کند که به شما بیشتر ویدیو نمایش دهد یا سبک‌ های ویدیویی که شما تماشا می‌ کنید را بیشتر به شما نمایش دهد.و یکسری محتوای دیگر را نیز در کنار این محتوا به شما نمایش داده می‌ شود و پیشنهاد می‌ دهد که بفهمد آیا شما از آن محتواها نیز استفاده می‌ کنید یا خیر.

 چرا اکسپلور اینستاگرام کار نمی‌ کند

 بعضی وقت‌ ها که اینستاگرام آپدیت می‌ دهد یا قبل‌ از آپدیت یا برخی موقع‌ ها به‌‌ صورت عادی اکسپلور اینستاگرام کار نمی‌ کند و شما محتوایی در آن نمی‌ توانید ببینید یا سرعت پخش محتوا مشکل دارد.این‌ ها معمولاً باگ های موقتی است که ایجاد می‌ شود در اینستاگرام و نباید جای نگرانی باشد چون‌ که به‌ سرعت حل می‌ شود.

 صفحه اکسپلور اینستا کجاست؟

 برخی از افراد از ما سؤال می‌ پرسند که صفحه اکسپلور اینستاگرام کجاست؟ صفحه اکسپلور اینستاگرام دقیقاً کنار علامت خانه یا همان هوم اینستاگرام است. که به شکل یک ذره‌ بین است. شما با زدن بر روی آن ذره‌ بین می‌توانید به اکسپلور اینستاگرام ورود کنید.

 چگونه صفحه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم؟

 چگونه صفحه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم، یک سوالی است که خیلی از ما پرسیده می‌ شود و سؤال جالبی است و در جواب باید به شما بگویم که شما نمی‌ توانید صفحه اکسپلور اینستاگرام رو پاک کنید،چون‌ که اکسپلور اینستاگرام یکی از مهم‌ ترین گزینه ها و مهم‌ ترین ابزارها در اینستاگرام است.

 چگونه صفحه اکسپلور اینستاگرام را تغییر دهیم؟

 سؤال به‌ جایی است که چگونه صفحه اکسپلور اینستاگرام را تغییر دهیم؟و باید در جواب به شما بگویم که ما مستقیماً نمی‌ توانیم صفحه اکسپلور اینستاگرام را تغییر دهیم ولی با شیوه‌ا ی که در ادامه به شما می‌ گوییم می‌ توانید راحت محتوای آن صفحه را تغییر دهید.

 مثلاً شما اگر از منظره‌ و طبیعت علاقه زیادی به آن دارید می‌ توانید هشتگ‌ های آن را سرچ کنید و از محتوای هشتگ ها استفاده کنید و با آن‌ ها تعامل برقرار کنید. یا پیج هایی که در مورد طبیعت و پست تولید می‌ کنند با آن‌ ها تعامل داشته باشید و نم می‌ بینید که در محتوای اکسپلور شما به طبیعت نزدیک شده و محتوایی که شما دوست دارید را در اکسپلور به شما نمایش می‌ دهد.

 به این شکل می‌ توانید صفحه اکسپلور اینستاگرام خود را تغییر دهید و به محتوایی که دوست دارید دست پیدا کنید هر چند این مثالی که درباره‌ طبیعت زده شد فقط یک مثال است و شما می‌توانید تمام موارد را به‌ همین شکل در صفحه اینستاگرام خود تغییر دهید و آن چیزی که دوست دارید را بتوانید با آن در اکسپلور اینستاگرام برسید.

این مقاله ادامه دارد.نویسنده مطلب پارس فالورز