روش کسب درآمد از اینستاگرام همراه با مثال و آموزش

کسب درآمد از اینستاگرام

اگر شما می‌ خواهید در اینستاگرام کسب‌ و کاری ایجاد کنید و پیج فروشگاهی داشته باشید یا بلاگری کنید و تولید محتوا کنید این مقاله می‌ تواند خیلی به شما کمک کند. در زیر این متن سر فصل‌ هایی که در این مقاله صحبت شده کاملاً نمایان است. همراه ما باشید با سایت پارس فالوور تا درباره کسب درآمد از اینستاگرام اطلاعات کاملی به شما دهیم.

۱-میزان درآمد از اینستاگرام

۲-سرمایه اولیه برای شروع کسب‌ و کار در اینستاگرام.

۳-آیا می‌شود بدون نشان‌ دادن چهره بلاگری کرد.

۴-می‌خواهم پیج فروشگاهی بزنم ولی محصول ندارم.

۵-برای راه‌اندازی کسب‌ و کار در اینستاگرام نیاز به حرفه‌ ای بودن در زمینه اینستاگرام.

۶-برای شروع کار و اینستاگرام ایده ندارم چکار کنم.

۷-اینستاگرام برای چه افرادی برای شروع کسب‌ و کار مناسب‌ تر است.

۸-آیا می‌توانند با خرید فالوور اینستاگرام پیج خود را افزایش دهم.

۹-آیا می‌ توانم در اینستاگرام محصول یا پکیج آموزشی خود را بفروشم.

۱۰-آیا می‌توانم با بلاگری در اینستاگرام کسب درآمد کنم.

۱- میزان درآمد از اینستاگرام

میزان درآمد در اینستاگرام اصلا ثابت نیست و ارتباط مستقیمی با خود شما دارد و شما مواردی که در آموزش‌ های تخصصی و افراد متخصص می‌ دهند و در خیلی از مقالاتی که در سایت پارس فالوور منتشر شده‌ است مطالعه کنید و به آن‌ ها پایبند باشید و آن موارد را رعایت کنید قطعاً بازخورد بهتری خواهید گرفت.

اگر شما تولید محتوای مستمر داشته باشید و بتوانید در استوری ها فعال باشید و خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه دهید قطعا درآمد شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

به‌ غیر از این مواردی که گفتیم موارد های بیشتری نیز وجود دارند که یا اهمیت کمتر یا بیشتری دارند مثل تبلیغات کردن شما وقتی برای پیج اینستاگرام خود تبلیغ می‌کنید و افراد جدیدتری به پیج شما می‌ آیند و این باعث افزایش درآمد شما نیز می‌ شود که باید به آن توجه بسیار زیادی کرد پس نتیجه می‌گیریم که از کسب درآمد در اینستاگرام و مبلغ مشخصی ندارد و بستگی مستقیم به خود شما دارد و آن محصول شما دارد‌.

شروع کسب کار در اینستاگرام

۲- سرمایه اولیه برای شروع کسب‌ و کار در اینستاگرام

 داشتن سرمایه اولیه بسیار خوب است ولی به یاد داشته باشید که کسب‌ و کارها با هم متفاوتند مثلاً یک کسب‌ و کاری نیاز به تخصص و تجربه دارد و کسب‌ و کاری دیگر نیازی به تخصص یا تجربه بسیار زیادی ندارد و یک فرد عادی نیز می‌ توانند از آن کار و بر بیاید.

یک سری از کسب‌ و کارها برای شروع کار خود نیاز به سرمایه اولیه دارند مثل بازکردن یک مغازه که باید آن مغازه را بخرید یا آن مغازه را اجاره کنید که باید اجاره ماهانه یا پیش پول آن مغازه را داشته باشید که این نیاز به یک سرمایه اولیه زیادی نیاز دارد.

ولی اینستاگرام با یک مغازه کاملاً متفاوت است شما می‌توانید یک پیج اینستاگرام را به‌ صورت رایگان بسازید و شروع به فعالیت در آن پیچ کنین شما هرچقدر تخصصی‌ تر ورود کنید و تولید محتوای با کیفیت‌ تر و دارای بار علمی و همراه با دانش بالا باشند شما نیز در اینستاگرام رشد بهتری دارد.

یک مثال واضحی که برای شما درباره اجاره مغازه زدیم می‌ تواند خیلی از مواردی که برای شما معلوم نبود را معلوم کند مثل این‌ که شما وقتی می‌ خواهید یک پیج اینستاگرام بزنید نیاز به داشتن سرمایه اولیه برای اجاره این مغازه ندارید و حتی شما اگر بخواهید یک مغازه بزنید باید خرید محصولات آن را انجام دهید آن‌ ها نیز نیاز به سرمایه اولیه دارد درصورتی‌که در اینستاگرام شما نیاز نیست حتما آن محصول را خریداری کنید و بفروشید شما می‌توانید با مغازه‌ های مختلف و شرکت‌ های مختلف در ارتباط باشید تا اینکه اگر جنسی را فروختید مستقیماً از آن‌ ها بخواهید و تهیه کنید با قیمت مناسب.

نتیجه می‌گیریم که اینستاگرام نیازی به سرمایه اولیه زیاد ندارد و با سرمایه اولیه مناسب و کم نیز می‌ شود کسب‌ و کار خود را در اینستاگرام شروع کنید.

۳- آیا می‌  شود بدون نشان‌ دادن چهره بلاگری کرد

خیلی از مردم امروز درگیر این هستند که چهره آن‌ ها در شبکه‌ های مجازی دیده نشود و دچار استرس‌ های مختلف و ترس از نشان‌ دادن چهره خود دارند یا خیلی از افراد دوست ندارند چهره آن‌ ها در پیج های مختلف و شبکه‌ های اجتماعی دیگر نشان داده شود که برای آن‌ ها سوال پیش می ‌آید که آیا ما می‌ توانیم بدون نشان‌ دادن چهره در اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ باید به شما بگویم کسب درآمد از اینستاگرام وابسته به موارد بسیار زیادی است که شما را به درآمد از اینستاگرام می‌ رساند و شما باید حتماً مورد توجه داشته باشید که هر چقدر شما بهتر عمل کنید درآمد شما نیز به همان قدر افزایش پیدا می‌کند.

اگر شما با نشان‌ دادن چهره خود در اینستاگرام مشکل دارید و نمی‌ خواهید به دلایلی که وجود دارد برای شما چهره خود را نشان دهید می‌ توانید در یکسری نرم‌افزارهایی که بر روی چهره شما یا چیزهای گرافیکی مثل استیکرهای مختلف می‌ گذارند استفاده کنید که این نیز یکی از راه‌ ها نشان ندادن چره هست و شما در همان راستا می‌ توانید تولید محتوا خود را در اینستاگرام داشته باشید.

یکی دیگر از مواردی که می‌ توان از آن استفاده کرد استفاده از فایل‌های صوتی بر روی ویدیوهای مختلف است که نیاز به نشان‌ دادن چهره ندارد شما از این مدل ویدیو ها نیز می‌ توانید استفاده کنید و درآمد از اینستاگرام داشته باشید هرچند در بالا نیز گفتیم کسب درآمد از اینستاگرام باید موارد زیادی رایت کنی. ولی شما می‌ توانید از این ترفندی که ما به شما پیشنهاد دادیم نیز استفاده کنید.

۴- می‌خواهم پیج فروشگاهی بزنم ولی محصول ندارم

همان‌ طور که در بالا توضیح داده‌ ایم الزامی به داشتن محصول در اینستاگرام وجود ندارد. یعنی که شما برای داشتن یک پیج فروشگاهی برای شروع کار خود حتما نیاز نیست که محصولاتی که در فروشگاه خود مو جود کرده‌ اید را خودتان از قبل بخرید و آن را تهیه کنید شما می‌ توانید با راه‌ های مختلفی که در ادامه به شما توضیح می‌دهیم به‌ راحتی بدون خرید اجناس و محصولات آن‌ ها را موجود کرده و در فروشگاه اینترنتی خود به فروش برسانید.

شما می‌ توانید با مغازه‌ های مختلف در حوزه کاری شما فعالیت می‌ کنند صحبت کنید و از آن‌ ها بخواهید که از محصولات آن‌ ها عکس یا فیلم گرفته و در پیج اینستاگرام خود قرار دهید و پس‌ از فروش آن محصول از آن مغازه‌ دار بخواهید که آن محصول را برای شما بفرستد تا به دست مشتری خود برسانید.

توجه داشته باشید که شما برای ارسال محصول باید یک جعبه مناسب محصول خود را تهیه کنید که دارای نشان‌ های مختلفی مثل آدرس پیج اینستاگرام شما باشند و توضیحات کاملی درباره محصولات شما را نشان دهد و جوری باشد که نه هزینه زیادی برای شما آن بسته‌ بندی ایجاد کند نه برای مشتری و یک بسته‌ بندی در اوج زیبایی و کیفیت دارای قیمت بسیار مناسب نیز باشد.

باید توجه داشت که این حالتی که در بالا گفتیم به‌ عنوان تست اولیه کسب‌ و کار شما می‌ باشد که پس‌ از بالا رفتن فروش پیج شما می‌ توانید یک سری از محصولات خود را موجود کنید و خودتان آن محصولات را داشته‌ باشید و دیگر با مغازه‌ های مختلف در این زمینه فعالیت نکنید.

۵- برای راه‌اندازی کسب‌ و کار در اینستاگرام نیاز به حرفه‌ ای بودن در زمینه اینستاگرام

هیشکی در اول کار خود حرفه ‌ای نیست و همه مبتدی هستند شما برای حرفه ‌ای شدن نیاز به تلاش کردن و آموزش دیدن دارد و شما باید حتماً (آموزش کسب درآمد از اینستاگرام) را ببینید و بگویید که چگونه از دیگران کسب درآمد کنم که بتوانم در بازه مناسب به درآمد  مناسبی نیز برسند خوب است.

حتما نیاز نیست  در زمینه اینستاگرام یک شخص حرفه ‌ای باشی تا بخواهید به درآمد از اینستاگرام برسید برای شروع کسب درآمد از اینستاگرام بهتر است و مواردی که زیر اشاره می‌کنیم توجه کنید.

شما به ‌عنوان یک فردی که تازه می ‌خواهید کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید نیازی به تخصص خیلی خاصی ندارد ولی باید توجه داشته باشید که بتوانید به ‌صورت روان با اینستاگرام فعالیت کنید مثلاً گذاشتن پست اینستاگرام را بلد باشید یا گذاشتن استوری در اینستاگرام را باید بلد باشید که بتوانید عکس یا تصاویر یا ویدیوهای محصولات خود را در اینستاگرام نمایش دهید.

 شما می‌توانید برای حرفه ‌ای شدن از آموزش‌های رایگان کسب درآمد اینستاگرام از سایت پارس فالوور استفاده کنید که آموزش کاملی درباره کسب درآمد اینستاگرام در همین مقاله نیز داده ‌ایم پس شما برای کسب درآمد از اینستاگرام نیاز به یک شخص حرفه‌ا ی در زمینه اینستاگرام باشید برای اول کار نیاز ندارد.

۶- برای شروع کار و اینستاگرام ایده ندارم چکار کنم

در اینستاگرام ایده‌ ها نقش بسیار مهمی در پیشرفت شما و جذب فالوور شما دارد ولی باید توجه داشت حتما نیاز به ایده خاصی نیست شما می‌ توانید از خیلی از ایده‌ هایی که افراد قبلاً از آن استفاده کردن نیز استفاده کنید.

 مثال یک پیج فروشگاهی که به‌ نظر شما درآمد مناسبی دارد در آن موضوع و در آن حیطه می‌ توانید کار خود را شروع کنید و توجه داشته باشید که باید در آن زمینه تجربه‌ ای نسبی اگر داشته باشید بهتر است ولی شما می‌توانید بدون داشتن تجربه قبلی نیز کار خود را شروع کرد.

داشتن یک ایده‌ خاص و متمایز از ایده‌ های قبلی یا ترکیب ایده‌ های مختلف به یک ایده و جالب بودن آن ایده می‌ تواند شما را به یک پیشرفت کوتاه‌ مدت و بسیار با بازخورد بالا تبدیل کند.

توجه داشته باشید که همان‌ طور که در بالا گفتیم داشتن یک ایده‌ خوب می‌ تواند خیلی به شما کمک کند ولی وقتی شما ایده خاصی به ذهن شما نمی‌ رسد نیاز نیست حتما ایده خیلی خوبی داشته باشید یک ایده‌ ای که قبلاً افراد از آن استفاده کرده‌ اند و به‌ نظر شما بازدهی مناسبی دارد می‌توانید از همان ایده استفاده کنید و به نتایج بسیار مناسبی نیز برسید.

روش ‌های بسیار مختلفی برای پیدا کردن ایده وجود دارد که شما را می‌ تواند در امر درآمد از اینستاگرام بسیار کمک کند شما وقتی می‌خواهید از اینستاگرام کسب درآمد کنید باید آموزش کسب درآمد از اینستاگرام را نیز حتما ببینید و بدانید که باید چه کارهایی در پیج اینستاگرامی خود انجام دهید ولی درعین‌ حال می‌ خواهیم راه‌ هایی برای پیدا کردن ایده مناسب کسب‌ و کار خود پیدا به شما پیشنهاد دهیم و شما با کمک گرفتن از این روش‌ ها بتوانیم به یک ایده جامع و خوب برسید.

یکی از ایده‌ هایی که بسیار جالب است این است که شما بخواهید محصولاتی که در روستا یا شهر خود تولید می‌شود یا صنایع دستی است برای آن یک پیج اینستاگرام درست کنید و از طریق آن به کسب درآمد از اینستاگرام برسید که خیلی افراد مختلفی نیز این کار را انجام دادند.

مثلاً اگر در شهر شما یک میوه‌ خاصی یا یک محصول خشکبار خاصی یا یک صنایع دستی خاصی تولید می‌ شود که در شهرهای دیگر کم است یا تولید نمی‌ شود را می‌ توانید از آن به‌ عنوان یک محصول بومی استفاده کنید و با ساخت یک پیج اینستاگرام بتوانید درآمد از اینستاگرام کسب کنید و آن را به سرتا سر ایران ارسال کنید و به درآمد از طریق اینستاگرام برسید.

یک ایده دیگر که بسیار می‌ تواند برای شما مفید باشد و ایده‌ های کلی است، مثال شما می‌ توانید از یک سری از فروشگاهی اینترنتی و یکسری ایده بگیرید که بعضی از فروشگاه اینترنتی اجناسی مثل پوشاک لباس یا چیز های خوردنی می‌ فروشند که در همه‌ جا پیدا می‌شود و می‌تواند افراد از محل زندگی خود نیز تهیه کنند ولی شما با تنوع و راحتی در امر ارسال محصول و قیمت مناسب می‌ توانید آن کار را در این امر به‌ عنوان یک پیج اینستاگرام با موضوع همان کار و کاملاً هدفمند ایجاد کنید و به کسب درآمد از اینستاگرام برسید که اینم یکی از بهترین ایده‌ ها در این امر می‌ باشد.

این مقاله ادامه دارد و به زودی آپدیت میشود.نویسنده مطلب پارس فالورز