آموزش دانلود عکس از اینستاگرام

آموزش دانلود عکس از اینستاگرام

دانلود عکس از اینستاگرام ممکن نیست. البته این محدودیت فقط مختص عکس نیست. فیلم و استوری نیز مشمول این ممنوعیت های اینستاگرامی هستند. با این حال اینستاگرام چنان کاربرد گسترده ای یافته است که این ممنوعیت ها از محبوبیت آن نکاسته است. بلکه برای جبران این ممنوعیت ها نرم افزارها و سایت هایی برای دانلود از اینستاگرام طراحی شده است. این نرم افزارها و سایت ها علاوه بر دانلود عکس دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری را نیز انجام می دهند. در این مقاله به پرسش چگونه از اینستاگرام دانلود کنیم؟ پاسخ می دهد. پیش از آنکه به روش های دانلود عکس و دانلود فیلم های اینستاگرام بپردازیم مقدمه کوتاهی درباره اینستاگرام داشته باشیم.

اینستاگرام پلتفرمی محبوب و پرطرفدار است که نخستین فعالیت های خود را با نسخه موبایلی خود آغاز کرد. سپس کار خود را گسترش داد و نسخه وب این شبکه محبوب اجتماعی را هم روانه بازار کرد. البته نسخه وب آن محدودیت هایی در مقایسه با اپلیکیشن اینستاگرام دارد. درباره اینستاگرام باید با صداقت اعتراف کرد که ارزش تصویر را تا حد کلمات بالا برده است. در واقع عکس گرفتن و تصویر را به هنری عمومی تبدیل کرد. تا پیش از اینستاگرام مردم تصویر را فقط دارای ارزش آرشیوی می‌دانستند. مثلا برای ثبت سفرها و آرشیو تصویر تجربه های مهم از آن استفاده می کردند.

بعد از اینستاگرام همه لحظات زندگی به یک اندازه مهم شدند و تصویر همه آنها قابلیت ثبت و به اشتراک گذاشتن پیدا کرد. به همین دلیل فراگیری و آموختن روش هایی مانند ذخیره و دانلود عکس یا شیوه های دیگری که به ما در نگهداری پست ها و محتواها کمک کند ضروری شده است. متأسفانه اینستاگرام توانایی دانلود فیلم ها و عکس ها را برای کاربران خود فراهم نساخته است.

در این مقاله می خواهیم شیوه های دانلود عکس از اینستاگرام را بررسی نماییم. پس با ما همراه باشید.

اسکرین شات گرفتن از عکس

ساده‌ترین راه دانلود عکس از اینستاگرام و ذخیره آن، اسکرین شات گرفتن از تصویرهایی است که قصد ذخیره‌سازی شان را دارید. بیشتر گوشی های اندرویدی این امکان را با گرفتن همزمان پاور و دکمه کم کردن صدا فراهم می کنند. در برخی دیگر این کار با گرفتن همزمان پاور و هوم شدنی است.

فعال سازی گزینه Source code

شیوه بعدی برای دانلود عکس از اینستاگرام فعال سازی گزینه Source code در نسخه وب اینستاگرام است. برای ذخیره عکس از اینستاگرام، باید مرورگرتان را باز کرده و وارد حساب اینستاگرام تان شوید. پس از این کار عکس دلخواه تان را پیدا کنید. بر فضای خالی صفحه کلیک نموده و گزینه Inspect را برگزینید. بعد از آن تب Sources را فعال کنید. پنلی در قسمت چپ باز می شود. میان فولدرهایی که مشاهده می کنید عکس مورد نظر را پیدا کنید. پس از یافتن عکس بر آن راست کلیک نمایید. گزینه Open in new tab را برگزینید. با این کار عکس شما در مرورگرتان باز می شود. بعد از این اتفاق بر عکس کلیک راست نموده و گزینه Save image as را برگزینید. عکس تان را در مسیر تعیین شده و با نام دلخواه تان ذخیره نمایید.

برنامه های دانلود عکس از اینستاگرام

در این قسمت می کوشیم که به معرفی برنامه های دانلود عکس از اینستاگرام بپردازیم. بیشتر کاربران اینستاگرام دوست دارند که عکس ها و فیلم های اینستاگرامی خود را ذخیره نمایند تا بعدها بتوانند آن را ببینند. از آنجا که اینستاگرام اجازه دانلود نمی دهد برخی شرکت ها نرم افزارهایی برای دانلود و ذخیره عکس و فیلم های اینستاگرام طراحی و تولید کرده اند. با چند تا از این نرم افزارها آشنا می شویم :

یک – برنامه FastSave که مخصوص اینستاگرام طراحی شده است. این نرم‌افزار به شکل خودکار عکس های اینستاگرامی دلخواه را دانلود می کند.

دو – برنامه اندرویدی downloader

سه – برنامه دانلودی Regrann

چهار – برنامه downloadgram

پنج – برنامه اندرویدی quick save

شش – برنامه instaget

هفت – برنامه video downloader

سایت دانلود عکس از اینستاگرام

علاوه بر برنامه ها و روش هایی که گفتیم، سایت دانلود از اینستاگرام نیز برای دانلود عکس از آن طراحی شده اند. در اینجا به چند تا از این سایت ها می پردازیم :

دانلود گرام

اولین سایت دانلود عکس از اینستاگرام دانلود گرام است. برای دانلود عکس از سایت دانلود گرام نخست پست مورد نظرتان در اینستاگرام را باز نمایید. در قسمت فوقانی پست و در بخش راست آن سه نقطه می بینید. بر روی این سه نقطه کلیک نموده و گزینه copy link را فعال نمایید. بعد از این کارها به سایت دانلود گرام بروید. لینک کپی شده را معین کرده و بر گزینه دانلود کلیک کنید. بقیه مراحل را مانند تصاویر زیر دنبال کنید.

دانلود عکس از اینستاگرام سایت Save Instagram

دومین سایت دانلود عکس از اینستاگرام سایت Save Instagram است. رابط کاربری این سایت بسیار آسان است. پست مورد نظرتان را باز کنید. در قسمت فوقانی سه نقطه مشاهده می کنید. مانند سایت دانلود گرام بر گزینه copy link کلیک نمایید. پس از آن وارد سایت اینستا دانلود شده و لینک کپی شده را در باکسی که برای این کار مشخص شده جاگذاری نمایید. پس از اتمام این کار بر قسمت دانلود کلیک کنید. در صفحه جدید که باز می شود می توانید فیلم و عکس تان را مشاهده کنید. اینک فیلم و عکس آماده دانلودند. می توانید بر گزینه دانلود کلیک نمایید تا فرایند دانلود آغاز شود.

سایت الو اینستاگرام

سومین سایت دانلود عکس از اینستاگرام الو اینستاگرام است. این سایت نیز مانند دو سایت بالا برای دانلود فیلم های اینستاگرام و عکس های آن طراحی شده است. مزیت این سایت در این است که همه فرمت ها را به تفکیک از هم جدا ساخته است. وقتی وارد محیط آن می شوید مشاهده خواهید کرد که لینک های دانلود آی جی تی وی، استوری و بقیه فرمت ها از هم تفکیک شده اند. شما باید فرمت مورد نظر خود را برگزیده و لینک آن را کپی نمایید. پس از آن فایل کپی شده را در باکس download instagram video جاگذاری نمایید. پس از خاتمه بر گزینه search کلیک کنید تا فایل انتخاب شده را تماشا کنید. دست آخر هم آن را دانلود کنید.

استوری ها هم می توانید با کمک این سایت دانلود کنید. کافی است که بر Download Instagram Stories کلیک نموده و در باکس باز شده نام پیج مورد نظر را به همراه نشانه @ در اول آن وارد کنید. با این کار می توانید هر کدام از استوری های پیچ را دانلود نمایید.

دانلود عکس از اینستاگرام در سایت ifttt

یک سایت دیگر برای دانلود عکس از اینستاگرام سایت ifttt است. برای دانلود عکس و فیلم نخست باید در این سایت عضو شوید. پس از یان کار باید save your instagram to a dropbox folder را انتخاب نمایید. در این بخش سایت از شما مجوز می خواهد که باید بپذیرید. این سایت امکانات گسترده ای دارد. اضافه بر دانلود عکس و فیلم امکانات دیگری مانند ذخیره آلبوم ها، تصاویر و استوری ها را به شما می دهد.

دانلود عکس از اینستاگرام از سایت instant save

سایت بعدی برای دانلود عکس از اینستاگرام سایت instant save است که برای دانلود عکس از اینستاگرام به کمک مرورگر وب خیلی به درد می خورد. کار با آن هم خیلی ساده است. کافی است که لینک کپی شده عکس تان را در instant save کپی نمایید و پس از آن بر گزینه downloadgram کلیک نمایید. فایل دلخواه تان به سادگی و سرعت دانلود می شود.

اگر به دنبال خرید فالوور فیک یا واقعی هستید به پارس فالوور خوش آمدید. پارس فالوور فالوورهای اکانت اینستاگرام تان را در کم‌ترین زمان ممکن را به هر تعدادی که بخواهید افزایش می دهد. با پارس فالوور همیشه پرفالوورید!

 نویسنده مطلب پارس فالورز