دیلیت اکانت اینستاگرام

آموزش دلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام شاید کار ساده ای به نظر برسد. ولی با استفاده از نرم‌افزار این شرکت محبوب، شما نمی توانید این کار را انجام دهید. برای دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی، شما باید از یک سری روش ها و مراحل خاص استفاده کنید تا بتوانید این کار را در بهترین حالت ممکن انجام دهید.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی در سراسر جهان به حساب می آید. ولی افراد مختلف، بنا به دلایلی گاهی اوقات به حذف اکانت خود فکر می کند. امروز ما قصد داریم تا در مورد آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام دائم و نحوه انجام فعالیت های مربوط به دیلیت اکانت موقت اینستاگرام با شما صحبت کنیم. پس با ما در پارس فالوور همراه باشید.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام (و همه نکات مهم) - جالب آموز دیلیت اکانت اینستاگرام

پیش نیاز های انجام این کار

شاید برای شما هم سؤال پیش بیاید که برای دیلیت اکانت اینستاگرام دائم ما باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ شما به هیچ پیش نیازی، نیاز نخواهید داشت. شما فقط به یک گوشی اندروید یا آی او اس، نرم‌افزار اینستاگرام و اکانت اینستاگرام نیاز دارید. البته، بهتر است که سرعت اینترنت خود را بررسی نمایید. از آنجایی که بازدید صفحات اعلام شده در نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام پارس فالوور کمی بالا است، شما باید از یک اتصال پایدار، قوی و سریع استفاده کنید تا بتوانید فعالیت های مربوط به خود را در بهترین حالت ممکن انجام دهید.

البته، مسئله ای که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که این آموزش هم برای حذف دائم و هم برای حذف موقت اکانت اینستاگرام شما طراحی شده است. پس، در ابتدا تصمیم بگیرید که از چه روشی می خواهید استفاده کنید و سپس نسبت به انجام این کار اقدام نمایید.

دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق برنامه

همانطور که در قسمت های قبل تر هم گفته شد، دیلیت اکانت اینستاگرام از درون خود برنامه ممکن نیست. یعنی شما به صورت مجزا، دکمه ای را برای انجام این عملیات مشاهده نمی کنید. پس چه راه حلی در جلوی پای افراد قرار گرفته است؟ شما باید به دنبال استفاده از Help Center اینستاگرام باشید. در ابتدا برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و به سراغ گزینه پروفایل بروید. سپس بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید.

در اسلاید باز شده به دنبال تنظیمات یا Settings بگردید و آن را انتخاب نمایید.

حذف اینستا اکانت

دیلیت اکانت اینستاگرام

تنظیمات می تواند یک گزینه جامع برای دیلیت اکانت اینستاگرام به حساب بیاید ولی، برای انجام این کار ما فقط به گزینه Help نیاز داریم. همانطور که گفته شد اینستاگرام یک گزینه خاص برای انجام این کار طراحی نکرده است.

حذف اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

حال شما باید به سراغ گزینه Help Center بروید.

اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

هنگامی که وارد این گزینه شوید، مرور گر اصلی اینستاگرام برای شما باز می شود و شما می توانید گزینه های زیادی را درون آن مشاهده نمایید. ولی، باید بر روی Managing your Account کلیک کنید.

حذف اینستا

دیلیت اکانت اینستاگرام

گزینه Delete your Account را پیدا کنید و آن را انتخاب نمایید. در آخرین مرحله شما باید گزینه The Delete Your Account Page را پیدا نمایید و بر روی آن کلیک کنید.

حذف اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

سپس شما باید یوزر نیم و پسورد خود را وارد کنید تا مراحل مربوط به حذف اکانت اینستاگرام کامل شود. سپس شما به یک صفحه منتقل می شوید که یک دکمه قرمز در آن قرار گرفته است. برای دیلیت اکانت اینستاگرام، فقط بر روی آن دکمه ضربه بزنید تا مراحل تکمیل شوند.

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

در این روش، اکانت شما به طور کامل پاک نمی شود. بلکه شما آن را غیر فعال کرده و در صورت لزوم دوباره فعالیت خود را در برنامه اینستاگرام شروع می کنید. دیلیت اکانت موقت اینستاگرام می تواند برای افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به استراحت نیاز دارند، گزینه مناسبی باشد. البته، شما باید شرایط خود را بسنجید و سپس عمل کنید.

مسلما پاک کردن دائمی اکانت اینستاگرام، همه چیز را پاک کرده و شما دیگر به اکانت خود دسترسی نخواهید داشت. در نتیجه، شما مجبور می شوید تا دوباره اکانت خود را بسازید. ولی، در روش های مربوط به غیر فعال کردن یا دی اکتیو کردن، شما اکانت خود را به صورت موقتی پاک کرده و دوباره پس از گذشت مدت زمان معینی آن را فعال می کنید. تفاوت این دو گزینه، می تواند اهمیت فوق‌العاده زیادی برای شما داشته باشد. در دیلیت اکانت موقت اینستاگرام، اطلاعات شما دست نخورده باقی میمانند. عکس ها، فیلم ها، دایرکت ها و … هیچکدام از بین نمی روند. ولی در حذف دائمی، همه چیز پاک شده و به طور کامل از بین خواهد رفت.

آموزش دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

برای حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت، شما باز هم باید از یک سری مراحل خاص پیروی کنید.

در ابتدا وارد این لینک شوید تا بتوانید فعالیت های مربوط به دیلیت اکانت موقت اینستاگرام را انجام دهید. شما باید در کادر های مشخص شده، نام کاربری و رمز را وارد کنید و به اینستاگرام وارد شوید. توصیه می شود که از کامپیوتر استفاده کنید.

البته، شما می توانید به صورت مستقیم درون کامپیوتر برای دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت، وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و از قسمت پروفایلTemporarily Disable My Account را انتخاب کنید.

یک صفحه مهم برای شما باز می شود و شما باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. اولین کادر، مربوط به دلیل غیر فعال کردن اکانت می باشد. شما می توانید هر دلیلی که دوست داشتید را انتخاب کنید. اکثر افراد گزینه Just Need a Break را انتخاب می کنند. البته فرق زیادی ندارد. این امر فقط بر روی نظرسنجی ها و بررسی های اینستاگرام تاثیر گذار است. در کادر دوم برای دیلیت اکانت اینستاگرام، شما باید رمز اکانت خود را دوباره وارد کنید.

این مراحل برای دریافت تائیدیه های لازم برای غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام شما هستند. در آخر دوره بر روی گزینه Temporarily Disable My Account کلیک کنید تا فرآیند های مربوط به دیلیت اکانت موقت اینستاگرام به اتمام برسد. سپس، برای راه‌اندازی مجدد شما می توانید هر زمانی که خواستید به اکانت خود وارد شوید. شما حتما نباید از کامپیوتر برای دنبال کردن این مراحل استفاده کنید. شما می توانید از گوشی هم استفاده کنید.نویسنده مطلب پارس فالورز