آموزش درست کردن گروه در اینستاگرام

آموزش درست کردن گروه در اینستاگرام

شاید اینستاگرام پرکاربردترین و محبوب‌ترین پیام‌رسان نباشد، اما می‌توان آن را پرکاربرترین شبکه‌ی اجتماعی این روزها به حساب آورد. پارس فالوور، مرجع خرید فالوور واقعی اینستاگرام در این مطلب آموزشی به صورت گام به گام و کامل تمام نکات و جزییاتی که برای ساخت گروه در اینستاگرام نیاز دارید، به شما ارائه خواهد کرد.

با توجه به پر مخاطب بودن و دردسترس بودن برنامه اینستاگرام در کشور ایران، به عقیده‌ی سایت پارس فالوور، مرجع خرید فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام و ویو اینستاگرام این سرویس می‌تواند یکی از دردسترس‌ترین و راحت‌ترین پلتفرم‌ها برای تشکیل گروه و تعامل کردن با دوستان، خانواده و… باشد.

در ادامه با پارس فالوور، مرجع خرید فالوور واقعی اینستاگرام همراه باشید تا آموزش تصویری درست کردن گروه در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

 

آموزش درست کردن گروه در اینستاگرام

مراحل ساخت گروه در اینستاگرام:

طبق مراحل زیر و روش‌هایی که پارس فالوور، مرجع خرید فالوور اینستاگرام برای شما شرح می‌دهد پیش بروید.

۱ـ برای درست کردن گروه در اینستاگرام ابتدا برنامه Instagram را در گوشی خود اجرا کنید.

۲ـ از سمت راست بالا بر روی آیکون شکل فلش، جایی که شما به دایرکت یا پیام‌های خصوصی خود دسترسی دارید بزنید، همچنین می‌توانید با کشیدن صفحه از سمت راست به چپ به این بخش دسترسی داشته باشید.

۳ـ در این بخش در قسمت بالا سمت راست بر روی آیکون به شکل قلم و صفحه بزنید. در این قسمت تعدادی از مخاطبین، فالوور و فالووینگ‌هایی که شما بیشترین تعامل را با آن‌ها داشته‌اید برای تشکیل گروه به شما پیشنهاد می‌شود، در بالای مخاطبین هم می‌توانید در قسمت سرچ و یا جستجوی مخاطبین مورد نظر (حداقل دو نفر) را انتخاب کنید. برای ایجاد گروه در اینستاگرام بعد از انتخاب مخاطبین مورد نظر و زدن بر روی گزینه‌ی Chat گروه شما با مخاطبینی که انتخاب کرده‌اید ساخته می‌شود.

آموزش درست کردن گروه در اینستاگرام

نکات و تنظیمات ساخت گروه در اینستاگرام:

پارس فالوور، مرجع خرید فالوور واقعی اینستاگرام تعدادی از نکات و تنظیمات و امکاناتی را که برای تشکیل و استفاده درست از گروه‌های سرویس اینستاگرام نیاز دارید، برای شما بیان خواهد کرد.

 • حتما برنامه اینستاگرام خود را به آخرین نسخه‌ی موجود آپدیت کرده باشید، برای این کار پارس فالوور، مرجع خرید فالوور واقعی اینستاگرام توصیه می‌کند از مارکت‌های معتبر مثل گوگل پلی و اپ استور استفاده نمایید.
 • در قسمت Change Group Photo می‌توانید عکس آواتار برای گروه از گالری گوشی انتخاب کنید، برای حذف آواتار هم می‌توانید از گزینه‌ی Remove Group Photo استفاده نمایید.
 • در قسمت Name the Group Chat می‌توانید نامی برای گروه خود انتخاب نمایید.
 • با زدن تیک گزینه Mute messages می‌توانید از نوتیفکیشن‌ها و پیام‌هایی که در گروه منتشر می‌شود جلوگیری کنید و در فرصتی مناسب نسبت به بررسی پیام‌های وارده در گروه بپردازید.
 • با زدن تیک گزینه Mute mentions می‌توانید زمانی که یوزر کاربری شما در پیغامی در گروه ذکر و منشن ‌می‌شود از آمدن نوتیفیکیشن یا پیام جلوگیری کنید.
 • با زدن تیک گزینه Mute Call Notifications می‌توانید هنگامی که در گروه شما تماس‌های ویدئویی یا صوتی برقرار می‌شود، از آمدن نوتیفیکیشن یا پیام جلوگیری کنید.
 • در قسمت Shared می‌توانید تصاویر، استیکرها و ویدیوهایی که تاکنون در گروه توسط اعضا به اشتراک گذاشته شده است را ببینید.

آموزش درست کردن گروه در اینستاگرام

 • در قسمت Members و زدن گزینه‌ی Add people می‌توانید اعضای جدیدی را به گروه اضافه کنید.
 • با انتخاب گزینه Approval Required to Join در صورتی که اعضای دیگر بخواهند عضو جدیدی را به گروه اضافه کنند، نیاز به اجازه و دسترسی دادن توسط شما به عنوان ادمین گروه برای عضویت اشخاص جدید به گروه را دارند.
 • با زدن روی سه نقطه بر یوزر هر کاربر عضو گروه می‌توانید آن‌ها را به ترتیب Remove User از گروه حذف کنید، Make Admin آن‌ها را ادمین گروه کنید، آن‌ها را Restrict یا محدود کنید، آن‌ها را Block یا بلاک از گروه کنید، آن‌ها را نسبت به نحوه‌ی رفتارشان در اینستاگرام و گروه Report یا به اینستاگرام گزارش کنید.
 • در قسمت Leave Chat می‌توانید گروه را ترک کنید یا در صورتی که ادمین هستید با ادمین کردن شخص دیگری به ترک گروه اقدام کنید یا اینکه به طور کلی به کار گروه خاتمه دهید و آن را حذف نمایید.
 • در صورتی که از برنامه Messenger فیسبوک استفاده می‌کنید، می‌توانید با اتصال برنامه اینستاگرام خود به اکانت فیسبوک‌تان از امکانات ترکیبی‌ای که این دو برنامه در اختیار شما قرار می‌دهند بهره ببرید و تمام گروه‌ها و پیام‌های خود را در یک محیط کاربری در اختیار داشته باشید.

آموزش درست کردن گروه در اینستاگرام

 • در گروه‌های اینستاگرامی می‌توانید به راحتی اقدام به ارسال ویس و پیام صوتی، تصاویر متحرک، استیکر، عکس و فایل‌های تصویری کنید.
 • در سمت چپ قسمت ارسال پیام در گروه‌های اینستاگرامی آیکونی آبی رنگ به شکل دوربین قرار دارد، شما با استفاده از این گزینه می‌توانید اقدام به ارسال تصویر یکبار مصرف نمایید، بدین صورت که هر کدام از اعضای گروه پس از لمس گزینه Photo یا تصویر موقت ارسالی شما تنها یکبار قابل به دیدن آن هستند و پس از آن، دیگر آن تصویر به آن‌ها نمایش داده نمی‌شود. هر چند می‌توانند از آن اسکرین شات بگیرند و به نظر پارس فالوور، مرجع خرید فالوور واقعی اینستاگرام مورد فوق نقطه ضعف این قابلیت برنامه اینستاگرام است.
 • در کنار تمام این موارد می‌توانید از قابلیت جذاب تماس‌های گروهی تصویری و صوتی در گروه‌های اینستاگرامی با دیگر اعضا گروه استفاده کنید.

سایت پارس فالوور، مرجع خرید فالوور واقعی اینستاگرام امیدوار است از این مطلب استفاده لازم و کامل را برده باشید، لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 نویسنده مطلب پارس فالورز