روش افزایش فالوور فعال با خرید فالوور فیک و کامنت

Active follower

روش افزایش فالوور فعال با خرید فالوور فیک و کامنت

افزایش فالوور در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد زیرا مهمترین دارایی هر پیجی، فالوورهای آن است‌. روش های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد اما روش افزایش فالوور فعال از طریق خرید فالوور فیک، این روزها مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. شاید شما هم مانند بسیاری از افراد تصور کنید که فالوور فیک هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارد اما این تصور کاملا اشتباهی است که در بین مردم رایج شده است. در ادامه این مطلب روش افزایش فالوور فعال را به طور کامل بررسی می کنیم پس با ما همراه باشید.

چرا روش افزایش فالوور فعال اهمیت دارد؟

قطعا شما هم تابحال به این موضوع فکر کرده اید که چرا بعضی از پیج ها فالوورهای زیادی دارند و چگونه به این موقعیت رسیده اند. مدیران این پیج ها با تدبیر و دانش خود از روش مناسبی برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کرده اند و این کاملا مشخص است که این افراد دست روی دست نگذاشته اند تا با گذشت زمان فالوورهای پیج زیاد شود.

افزایش فالوور اینستاگرام به این دلیل اهمیت دارد که باعث پیشرفت و ارتقای پیج، بیشتر شدن مشتریان، راهیابی به اکسپلور، افزایش اعتبار و افزایش نرخ تعامل با کاربران می شود. افزایش فالوورهای پیج با گذشت زمان و بدون تصمیم درست، باعث از دست دادن درآمد و موقعیت های خوب شغلی می شود و این برای هیچکس خوشایند نیست. اگر روش افزایش فالوور هوشمندانه نباشد، پیج گسترش نخواهد یافت و پیشرفتی حاصل نمی گردد.

 

روش افزایش فالوور فعال با خرید فالوور فیک و کامنت

پرطرفدارترین روش افزایش فالوور فعال چیست؟

وقتی فالوورهای یک پیج افزایش پیدا می کنند، اعتبار پیج شما نیز افزایش می یابد و این موضوع بر کسی پوشیده نیست اما همانطور که گفتیم روش افزایش فالوور فعال بسیار مهم است؛ زیرا بهترین روش در واقع روشی است که بدون هدر دادن وقت، با کیفیت ترین فالوورها را به پیج اضافه کند. امروزه از طریق خرید فالوور فیک و خرید کامنت، افزایش فالوور اینستاگرام اتفاق می افتد و این روش یکی از پرطرفدارترین راه های افزایش فالوور است که به آن توجه می شود.

فالوور فیک در واقع به پیج هایی گفته می شود که در فضای اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند، پست های شما را لایک می کنند و حتی ممکن است برای شما کامنت هم بگذارند اما میزان‌ فعالیت این پیج ها در فواصل زمانی مختلف اتفاق می افتد. در واقع می توان اینطور گفت که این پیج ها هر لحظه و هر ساعت آنلاین نیستند، اما ممکن است در طول یک هفته چندین بار آنلاین شوند و محتوای شما را لایک کنند و این نشان دهنده این است که فالوور فیک، فالوور خاموش و غیر فعالی نیست بلکه تنها فعالیت کمتری دارد.

مزایای افزایش فالوور فعال از طریق خرید فالوور فیک و کامنت

روشی که در قسمت قبلی بررسی کردیم مزایای زیادی دارد که در ادامه این مزایا را به شما عزیزان معرفی می کنیم تا با اطلاعات کافی به فکر گسترش پیج خود از راه درست باشید.

۱- افزایش اعتبار پیج و اعتماد مشتری

پیج های کوچک، اعتبار کمتری دارند و پیج های بزرگ به علت تعداد فالوورهای خود، اعتبار بیشتری دارند و مورد توجه بسیاری از افراد هستند. افزایش اعتبار، اعتماد زیادی در مشتری به وجود می آورد و فروش اتفاق می افتد اما این کاملا بستگی به روش افزایش فالوور فعال دارد.

۲- ارتباط فوق‌العاده با مشتری

وقتی خرید فالوور فیک اتفاق می افتد، تعداد فالوورهای فعال پیج بیشتر شده و با لایک، کامنت، سیو و اشتراک گذاری پست ها توسط این پیج ها، ارتباط شما با مخاطب افزایش پیدا می کند و طبق الگوریتم اینستاگرام، نرخ درگیری پیج بالا می رود که این موضوع بسیار فوق‌العاده است.

۳- بمب فروش پیج

فروش پیج زمانی افزایش پیدا می کند که فالوورهای پیج بیشتر باشند و این یک موضوع کاملا ثابت شده است. افزایش فالوور و خرید کامنت باعث می شود که محصولات شما به فالوورهای بیشتری نشان داده شود و از سویی با خواندن کامنت ها و دیدن آمار و ارقام پست ها، به شما اعتماد کرده و محصول بخرند.

۴- تیک آبی اینستاگرام

گرفتن تیک آبی اینستاگرام راحت نیست و این کار زمانی ممکن است که پیج شما با افزایش فالوور فعال و تولید محتوای مستمر، اعتماد اینستاگرام را جلب نماید تا تیک آبی بگیرد. گرفتن این تیک آرزوی هر پیجی است زیرا پس از اخذ آن، فروش و بازدید از پیج به شدت افزایش می یابد‌.

۵- کم شدن محدودیت ها

پیج هایی که فالوورهای خود را با خرید فالوورهای فیک افزایش می دهند، دچار محدودیت کمتری می شوند زیرا اینستاگرام این پیج ها را پیج هایی در حال گسترش و پیشرفت می‌داند و حساسیت کمتری برای این پیج ها دارد. پیج هایی که فالوور کمتری دارند، محدودیت بیشتری نیز تجربه می کنند و این باعث سخت شدن موفقیت در اینستاگرام می شود.

۶- همکاری در فروش پر سود

وقتی فالوورهای زیادی داشته باشید می توانید در فروش محصولی متناسب با پیج خود، همکاری داشته باشید و کار افیلیت مارکتینگ انجام دهید. با این کار بسیاری از فالوورهای پیج شما از طریق کد یا لینک مخصوصی که دارید، خرید انجام می دهند و سود زیادی نصیب شما می شود.

روش افزایش فالوور فعال از طریق خرید کامنت و فالوور، معمولا همکاری در فروش خوبی را در پی دارد زیرا افراد در کامنت ها در مورد خرید از طریق لینک شما صحبت می کنند و وقتی تعداد کامنت ها زیاد باشد، مخاطب و مشتری شما نیز افزایش می یابد.

روش افزایش فالوور فعال با خرید فالوور فیک و کامنت

۷- راهیابی به اکسپلور

پست هایی که به اکسپلور راه می یابند یعنی از نظر هوش مصنوعی اینستاگرام طبق اصول و الگوریتم اینستاگرام بوده اند و فعالیتشان مورد تایید است. به همین منظور اینستاگرام با ورود این پست ها به صفحه جهانی خود، بازدید از این پیج ها را افزایش می دهد.

آیا روش افزایش فالوور فعال با خرید فالوور فیک و کامنت مجاز است؟

اینستاگرام قوانین مشخصی برای کاربران فعال در این برنامه مشخص کرده است اما در مورد خرید فالوورهای فیک و خرید کامنت هیچ منعی برای کاربران ندارد زیرا این فالوورها نه تنها به پیج آسیبی نمی رسانند بلکه باعث گسترش آن نیز می شوند و این از نظر اینستاگرام مطلوب است.

روش افزایش فالوور فعال اهمیت زیادی دارد اما مرجع ارائه دهنده این خدمت مهم تر است زیرا کاربران باید فالوورهای خود را از مرجع درستی خریداری کنند. این بستگی به انتخاب شما دارد ولی ما از میان سایت ها و مراکز مختلف، سایت پارس فالوور را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا این مرکز فالوورهای خود را با پشتیبانی ۲۴ ساعته و بالاترین کیفیت عرضه می کند و سابقه درخشانی در زمینه خدمات اینستاگرام دارد.

 نویسنده مطلب پارس فالورز  • محمد در تاریخ پنج‌شنبه 16 ژوئن 2022گفته است:

    سلام خوب هستین ممنون از این مقاله بسیار خوبتون واقعا فکر نمیکردم اینقدر گحتوای با کیفیت داشته باشید،خرید فالوور فیک و خرید کامنت انجام دادم ازتون و کیفیت و قیمتش خیلی مناسب بود خیلی ممنون از این خدماتون.

    • mahdigm در تاریخ شنبه 18 ژوئن 2022گفته است:

      سلام خیلی ممنون امید وارم این مقاله بدردتون خورد باشه.