آموزش فعال سازی احراز هویت دو عاملی در اینستاگرام

آموزش فعال سازی احراز هویت دو عاملی در اینستاگرام

امنیت، مهم ترین نقش را در دنیای اینترنت و استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی ایفا می کند. به همین علت، طراحان اینستاگرام شرایطی برای کاربران در نظر گرفته اند که بتوانند برای ورود به برنامه از یک لایه امنیتی مطمئن بهره ببرند. اگر با ما در پارس فالوور همراه بوده اید، تا کنون بخش زیادی از نیازهای شما در زمینه اینستاگرام را برای شما شرح داده ایم. یکی از مهمترین بخش ها در اینستاگرام بخش امنیتی آن بوده که شما می توانید با احراز هویت دو عاملی در این اپلیکیشن به بهترین شکل خود را در برابر نفوذ هکرها ایمن سازید.

اگر مشغول به فعالیت در این اپلیکیشن هستید، توصیه ما به شما این است که قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را فعال کرده و ریسک هک شدن اکانت خود را به پایین ترین سطح برسانید. با ما در پارس فالوور همراه باشید تا اطلاعات کافی به شما در این زمینه ارائه دهیم.

مراحل فعال سازی احراز هویت دو عاملی

برای فعال سازی تایید دو مرحله ای در اینستاگرام شما می توانید از روش زیر اقدام کنید. با طی کردن مراحل نهایی، شما یک کد امنیتی دریافت کرده و از طریق آن می توانید این قابلیت را فعال کنید.

در مرحله نخست با وارد شدن به اپلیکیشن اینستاگرام، به قسمت پروفایل کاربری رفته و می ‌توانید در گوشه سمت راست و بالای صفحه، آیکون سه خط را لمس کنید.

فعال کردن احراز هویت دو عاملی با پارس فالوور

در گام بعدی می توانید با لمس آیکون چرخ دنده دنده به بخش تنظیمات اینستاگرام یا setting وارد شوید

ورود به تنظیمات

پس از ورود به تنظیمات می‌توانید یک قسمت با نام احراز هویت دو عاملی یا two_factor Authentication مشاهده کرده و آن را لمس کنید.

گام سوم

پس از لمس گزینه فوق می توانید با ورود به منوی پیش رو، گزینه درخواست کد امنیتی یا Require Security Code را فعال کنید.

فعال کردن قابلیت

گزینه فعال کردن یا Turn on را در صفحه نمایش داده شده لمس کنید.

اینستاگرام برای شما یک پیامک ارسال کرده که حاوی کد امنیتی است. فراموش نکنید اگر در اپلیکیشن اینستاگرام تاکنون شماره تماس خود را فعال نکرده باشید، ابتدا باید اقدام به فعالسازی شماره تماس خود نمایید.

پس از وارد کردن پسورد، شما کد امنیتی توسط اینستاگرام دریافت خواهید کرد.

مرحله نهایی

به همین سادگی توانستید احراز هویت دو عاملی را برای خود فعال کنید.

مزایای فعال سازی احراز هویت دو عاملی

برای حفاظت از حساب‌های آنلاین خود، مهم ترین و ایمن ترین راه احراز هویت دو عاملی به شمار می‌رود. با توجه به اینکه برای ورود اپلیکیشن های مختلف استفاده، از احراز هویت دو عاملی تنها از طریق ارسال گذرواژه یکبار مصرف امکان پذیر است، شما می توانید این قابلیت را در اینستاگرام برای خود فعال کرده تا با اطمینان کامل از اطلاعات خود در این اپلیکیشن ‌بتوانید محافظت کنید.

خدمات جامع پارس فالوور در اینستاگرام

اگر به دنبال راهکارهای مختلف برای پیشرفت در اپلیکیشن اینستاگرام هستید، ما در پارس فالوور ((parsfollowers.com برای شما طیف گسترده‌ای از خدمات را فراهم کرده‌ایم. فراموش نکنید که به منظور پیشرفت در کسب و کار خود در اپلیکیشن اینستاگرام می توانید از ابزارهای مختلف بهره برده و به بهترین شکل خود را مهیای رقابت در زمینه های مختلف نمایید.نویسنده مطلب پارس فالورز