محدودیت های کامنت اینستاگرام

محدودیت های کامنت اینستاگرام

 اینستاگرام محدودیت‌ های زیادی دارد، که یکی از آن‌ ها محدودیت کامنت اینستاگرام است و ما سعی داریم در این مقاله رفع محدودیت کامنت را نیز به شما آموزش دهیم، و حتی محدودیت‌های کامنت استوری اینستاگرام را نیز به شما بگوییم تا شما بتوانید با دید بهتری جلو بروید و به محدودیت‌ های مختلف از جمله کامنت و اینستاگرام برنخورید.

 چرا اینستاگرام برای کامنت محدودیت گذاشته است؟

 معمولاً محدودیت‌ هایی که اینستاگرام می‌ گذارد جنبه ضد اسپم دارد، شما فکر کنید در زیر یک پست یک نفر هزاران کامنت بگذارد آیا آنقدر کامنت واجب است؟ و فکر کنید هر کسی بتواند هر چقدر که بخواهد کامنت بگذارد یا در زیر پست‌ ها کامنت های غیر مرتبط بگذرد.

 قطعاً این اسپم است پس اینستاگرام و محدود کردن کامنت گذاری به تعداد مشخصی که در ادامه به شما می‌ گوییم می‌ خواهد از این امر به‌ صورت ضد اسپم استفاده کند که اشخاص بتوانند یک تعداد محدودی کامنت در طول روز بتوانند بگذرند ولی کیفیت کامنت گذاری ها را افزایش داده است با این روش.

 محدودیت کامنت اینستاگرام

 معمولاً هر پیج در اینستاگرام می‌ تواند 200 عدد در روز کامنت بگذارد. ولی فراموش نکنید که شما نمی‌ توانید این تعداد کامنت را در یک ساعت یا در یک لحظه بگذرید و باید در طول روز تقسیم شود، و یک نکته‌ که بسیار حائز اهمیت است این است که شما با اکانت که در اینستاگرام تازه درست می‌ کنید نباید این تعداد کامنت را بگذارید حتی در ساعت‌ های مختلف، به تعداد کمتری بگذارید مثل 20عدد یا 30عدد کامنت در روز تا اینستاگرام شما را محدود نکند.

 روش رفع محدودیت کامنت

 شما اگر تعداد زیادی کامنت بگذارید یا اگر اکانت تازه‌ درست کرده باشید و کامنت‌ های زیادی بذارید دچار محدودیت اینستاگرام می‌ شوید،و باید یکسری از عمل‌ ها را انجام دهید تا بتوانید از این محدودیت زودتر خارج شود.

 اولین گام این است که دیگر برای چند وقت کامنت نگذارید و گام بعدی این است که فعالیت خود را در اینستاگرام ادامه دهید یعنی پست و استوری خود را به‌ صورت منظم بگذارید ولی از گذاشتن کامنت جداً خودداری کنید تا پس‌ از چند مدت بتوانید از محدودیت اینستاگرام خارج شوید و اگر بتوانید دوباره در زیر پست‌ های مختلف کامنت بگذارید.

 محدودیت های کامنت استوری اینستاگرام

 همون‌ طور که می‌دانید ما در استوری نیز می‌ توانیم کامنت بگذاریم یا نظر دهیم که این نیز می‌ تواند اگر تعداد زیادی تکرار شود دچار محدودیت اینستاگرام شویم‌

 بهترین راه برای این‌ که از این امر جلوگیری شود و دچار محدودیت اینستاگرام نشویم این است که از تعداد گذاشتن زیاد کامنت و نظر دادن به استوری ها خودداری کنیم.

 این مقاله دادمه دارد.نویسنده مطلب پارس فالورز