راهکار ها برای بهبود پیج در زمان فیلترینگ

راهکار ها برای بهبود پیج در زمان فیلترینگ

راهکار ها برای بهبود پیج در زمان فیلترینگ

امروز در مقاله‌ای که در سایت پارس فالوور می‌ خواهیم به انتشار بگذاریم، راهکارها برای بهبود پیج در زمان فیلترینگ است. متأسفانه پس‌ از فیلتر شدن اینستاگرام یکسری از پیچ‌ ها به مشکل‌ های بزرگی هم از جذب فالوور و هم در پست گذاری و هم در مسائل دیگر به مشکل‌ های بزرگی خوردند. و ما بر این اساس با نوشتن این مقاله خواستیم بخشی از مشکلات این روزهای مردم عزیز کشورمان را حل کنیم، تا پیچ‌ ها و کسب‌ و کارهای خود را در این وضعیت فیلترینگ بتوانند مدیریت کنند.

 راهکار برای افت بازدید پیج اینستاگرام

یکی از مسائلی که این روزها برای پیچ‌ های مختلف،چه پیج های کسب‌ و کار و چه پیج های شخصی یا بلاگری پیش‌آمده است کاهش بازدید پست‌ ها و استوری هاست، و معمولاً تقریباً کم‌تر از نیمی از بازدیدهایی که قبل‌ از فیلترینگ پست‌ ها یا استوری ها می‌ خورد اندازه‌ اش کاهش پیدا کرده است. و این نگرانی‌ های بزرگی برای صاحبان پیج ها و کسب‌ و کارهای اینستاگرامی ایجاد کرده. ولی یکسری از راهکار ها و روش‌ هایی وجود دارد که می‌ توان این وضعیت را بهبود بخشید و می‌ توان با راهکار هایی که در ادامه درباره این مسئله می‌ خواهیم به شما بگوییم میزان افزایش بازدید استوری و پست‌ های خود را بالاتر ببرید.

 ۱-از استیکر های تعاملی بیشتر استفاده کنید

قبل‌ از فیلترینگ معمولاً در استوری های خود یا بهتر است بگویم در برخی از استوری هایی که می‌ گذاشتیم از استیکرهای تعاملی استفاده می‌ کردیم، و باعث افزایش بازدید استوری ها می‌ شد. ولی امروز که با فیلترینگ اینستاگرام بازدیدهای استوری به‌ شدت کاهش پیدا کرده‌ است نسبت‌ به قبل‌ از فیلترینگ.

بهتر است این‌ که ما در تمام استوری های خود از استیکرهای تعاملی استفاده کنیم و یک متن کوچکی در بالای آن استیکر می‌ توانیم بنویسیم که برای حمایت از پیج ما با آن استیکر تعامل ایجاد کنند و همین موضوع باعث می‌ شود که ویدیوی استوری ما به‌ شدت افزایشی باشد.

 ۲-استفاده از ویژگی نظر سنجی و پرسش پاسخ در استوری ها.

یکی دیگر از روش‌ هایی که شما می‌ توانید استفاده کنید برای افزایش ویو یا بازدید استوری های خود در شرایط فیلترینگ استفاده از ویژگی‌های نظرسنجی و پرسش‌ و پاسخ در استوری ها است، شما می‌ توانید هر چند روز یک‌ بار از نظرسنجی‌ ها و پرسش و پاسخ‌ ها که باید در آن خلاقیت و جذابیت ایجاد کنید که فالوور های بیشتری در نظر سنجی و پرسش و پاسخ‌ ها شما را همراهی کنند و در آن‌ ها شرکت کنند تا تعامل استوری ها و پیج شما افزایش پیدا کند، و در نتیجه بازدید استوری شما بالا برود،یک نکته‌ هم که اینجا وجود دارد این است که شما حتماً نباید هر روز پرسش‌ و پاسخ بگذارید ولی می‌توانید برخی از نظرسنجی‌ ها را در هر روز یا یک روز درمیان یا حالا هر جا که خودتان نیاز میبینید استفاده کنید و نباید به شکلی باشد که فالوور های شما از این ویژگی نظرسنجی و پرسش‌ و پاسخ در استوری ها خسته شوند.

 ۳-استفاده از هشتک ها

قطعاً قبلاً نیز از هشتگ ها استفاده می‌ کردید ولی می‌ توانید در پست‌ هایی که در این روز ها می‌ گذارید از هشتگ‌ های ترند که مرتبط با حوزه کاری شما است استفاده کنید و این باعث می‌شود که افراد بیشتری پست شما را ببینند.

 ۴-استفاده بیشتر از محتوای آموزشی

این روز ها بهتر است به سمت پست‌ های آموزشی بروید و از فروش محصول در پست‌ ها یا حتی در استوری ها نسبت‌ به قبل باید کاسته شود، چون‌ که در حال حاضر با شرایط فیلترینگ وجود دارد افراد کمتری به سمت خرید از پیج ها می‌ روند ولی برای این‌ که پیج شما همیشه فعال باشد بهتر است این روزها به‌ صورت منظم از محتوای آموزشی که در حوزه کاری شما است تولید کنید و در پیج اینستاگرام خود منتشر کنید تا هم تعامل پیج شما بالاتر برود و هم یک محتوای جدیدتری برای پیج اینستاگرام خود تولید کرده باشید تا فالوور های شما را آنفالو نکنن.

راهکار ها برای بهبود پیج در زمان فیلترینگ

 ۵-کم حجم کردن محتوا‌

یکی از مواردی که بسیار می‌ تواند به فالوور های شما کمک کند کم کردن محتوای تصویری یا حتی ویدیوها است، شما با کم کردن حجم ویدیوها و تصاویر این امکان را به فالوور های خود می‌ دهید در زمان فیلترینگ بتوانند با سرعت و کیفیت بهتری و بدون قطعی محتوایی که شما تولید کرده‌ اید را ببینند.

چون که در زمان فیلترینگ افراد نمی‌ توانند مثل قبل‌ از فیلترینگ محتوایی با حجم بالا و کیفیت بالا را به‌ آسانی تماشا کنند و شما می‌ توانید با کم کردن حجم محتوا چه به‌ صورت ویدیویی و چه به‌ صورت تصاویر این امکان را برای فالوور های خود ایجاد کنید که بدون دغدغه قطعی و ندیدن محتوای شما بتوان آن‌ ها را به‌صورت کامل ببینند و با محتوای شما تعامل برقرار کنند.

 ۶-خرید فالوور ارزان برای ریزش فالوور ها

بدلیل این‌ که امروزه در زمان فیلترینگ محتوایی که شما تولید می‌کنید را به‌ سختی می‌توانید در پیج اینستاگرام خود منتشر کنید یا مثل قبل نمی‌ توانید فعالیت داشته باشید به‌ همین دلیل خیلی از فالوور ها شما را آنفالو می‌ کنند و خیلی از افراد امروز به سمت خرید فالوور ارزان آمده‌ اند برای جبران این موضوع که فالوور هایی که ریزش کرده‌ است را با خرید فالوور ارزان و از این طریق جبران کرده‌ اند و جلوی ریزش بیشتر فالوور های اینستاگرام و کم شدن فالوور های خود را گرفته‌ اند.نویسنده مطلب پارس فالورز

5 + 18 =