تفاوت فالوور ارزان و خارجی چیست؟

فالوور خارجی یا فالوور ارزان

سلام به همراهان همیشگی سایت پارس فالوور،ما در این مقاله می‌ خواهیم تفاوت‌ های فالوور ارزان و فالوور خارجی را به شما توضیح دهیم، و روش‌ های خرید فالوور و خرید فالوور ارزان و خرید فالوور خارجی را به شما بگوییم، در این مقاله سعی داریم مزایا و معایب فالوور های فالوور خارجی و فالوور ارزان را به شما توضیخ دهیم. در ادامه همراه ما باشید تا با این مقاله جذاب اطلاعات خود را درباره‌ فالوور ارزان و خارجی بیشتر کنید. 

 مزیا و معایب خرید فالوور ارزان چیست؟

 فالوور ارزان جزو فالوور هایی است که هم مزایای زیادی دارد و هم معایبی زیادی و از مدل‌ های مختلفی تشکیل شده‌ است، خیلی‌ ها امروزه به‌ دنبال خرید فالوور ارزان هستند و می‌ خواهند پیج های اینستاگرام خود را با فالوور ارزان افزایش دهند، این نوع فالوور دارای مزیا خوبی است، مزایایی که خیلی‌ ها را مجذوب خود کرده و تشویق کرده‌ است که به سمت خرید فالوور ارزان بیایند. 

 چرا خرید فالوور ارزان؟ 

 خیلی‌ ها از ما سؤال می‌ کنند که چرا خرید فالوور ارزان را انتخاب کنیم؟ در ابتدا باید بگویم که این یک انتخاب با تصمیم شخصی است ولی ما وظیفه داریم که مزایا و معایب این نوع فالوور را به شما بگوییم، شما با خرید فالوور ارزان می‌ توانید با هزینه‌ای بسیار پایین به تعداد فالوور زیادی دست پیدا کنید و فالوور ارزان دارای کیفیت نسبی است و کیفیت مناسبی دارد و جزو فالوور های بی کیفیت معمولاً حساب نمی‌ شود، توجه داشته باشید که امکان دارد هر سایتی که خرید فالوور ارزان را ارائه می‌ کند دارای کیفیت‌ های مختلفی فالوور ارزان را به شما ارائه دهد پس حتماً سایت‌ های معتبری چون پارس فالوور را برای خرید فالوور ارزان انتخاب کنید. 

 معایب خرید فالوور ارزان چیست؟ 

 معایب خرید فالوور ارزان را می‌ شود کیفیت نسبی پایین نسبت‌ به فالوور واقعی و فالوور فعال دانست، شما وقتی به سمت فالوور ارزان میروید نباید انتظار یک فالوور با کیفیت بسیار بالا داشته باشید چون‌ که این فالوور از لحاظ قیمتی و ارزش پایین‌ از فالوور های بسیار با کیفیت است. اگر به‌ دنبال فالوور با کیفیت بسیار بالا هستید باید فالوور واقعی یا فالوور فعال را انتخاب کنید تنها معایبی که این فالوور ارزان دارد همین است. 

 آیا فالوور ارزان با پیج ما تعامل می‌ کند؟ 

 هر چند جواب قطعی درباره این موضوع نمی‌ شود گفت چون‌ که هم محتوای پیج شما بسیار مهم است همین‌ که فالوور هایی که به‌ عنوان فالوور واقعی و فالوور ارزان و فالوور فیک حتی به شما داده می‌ شود معمولاً فالوور های فعال نیستند و با پیج شما معمولاً تعامل خاصی نمی‌ کند، ولی فالوور ارزان نسبت‌ به قیمتی که دارد قابل‌ قبول است و نمی‌ شود زیاد ازش انتظار داشت. 

 فالوور خارجی چیست؟ 

 خیلی‌ ها سؤال می‌ پرسند که اصلاً فالوور خارجی چیست و چه مزایا و چه معایبی دارد؟ باید به شما این‌ طور توضیح دهم که فالوور خارجی فالووری است که ظاهر یک کاربر اینستاگرامی ایرانی را ندارد،مثلاً نام او ایرانی نیست اسمش ایرانی نیست عکس پروفایل و پست‌ هایی که گذشته است فارسی و ایرانی نیست و این اکانت معروف به اکانت خارجی است، یعنی این‌ که شکل‌ و شمایل اش به فالوور ایرانی نزدیک نیست. 

 مزیا فالوور خارجی چیست؟ 

 فالوور خارجی نیز دارای مزایای زیادی است که چند مورد را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد، یکی از مزایای خوبی که فالوور خارجی دارد قیمت پایین آن است، فالوور خارجی در ایران دارای قیمت بسیار بالایی نیست و شما می‌ توانید بسیار راحت خرید فالوور خارجی خود را با قیمتی مناسب انجام دهید، یکی از مزایای دیگر که فالوور خارجی دارد این است که شما می‌ توانید برای پیج های ایرانی نیز بزنید و مانعی وجود ندارد. 

 معایب فالوور خارجی چیست؟ 

 یکی از بزرگ‌ترین معایبی که خرید فالوور خارجی دارد این است که شما فالوور هایی که میخرید مشخصات اکانت های آن ایرانی نیست و خارجی است و این یکی از مهم‌ ترین معایبی است که خرید فالوور خارجی برای شما ایجاد می‌ کند. 

 چرا خرید فالوور خارجی؟ 

 شما با خرید فالوور خارجی می‌ توانید با هزینه‌ بسیار پایین به یک تعداد فالوور نسبی برسید. در است که اکانت های این فالوور ها خارجی هستند ولی این به آن معنا نیست که به درد نمی‌ خورد، شما می‌ توانید با خرید فالوور خارجی به‌ راحتی فالوور های خارجی پیج خود را افزایش دهید. 

 اصلا چرا خرید فالوور؟ 

 خیلی‌ ها سؤال می‌ پرسند که اصلاً چرا خرید فالوور یکی از بهترین روش‌ های افزایش فالوور اینستاگرام است، چون با خرید فالوور می‌ توانید به تعداد زیادی فالوور در زمان کوتاهی برسید و خرید فالوور ار روش‌ های دیگر مثل تبلیغات یا تبادل کردن یا تولید محتوای مستمر بسیار کم‌ هزینه‌ تر است و سرعت افزایش فالوور آن بسیار بالاتر است. 

 تفاوت‌ های مهم بین فالوور ارزان و خارجی چیست؟ 

 یکسری از مزایا و معایب فالوور ارزان و فالوور خارجی را در بالا به شما توضیح دادیم ولی باید خاطرنشان کنیم که فالوور ارزان و فالوور خارجی تفاوت‌ های غیرقابل انکاری دارند. مثلاً فالوور ارزان می‌ تواند هم خارجی باشد هم ایرانی باشد، ولی ما بنا را به فالوور ارزان ایرانی می‌ گذریم فالوور ارزان از اکانت های ایرانی تشکیل شده و با قیمت مناسب و کیفیت مناسب ارائه می‌ شود‌، ولی فالوور خارجی با اکانت های خارجی و غیر ایرانی می‌ باشد و دارای کیفیت متوسط و پایین و با کیفیت بالا ارائه می‌ شود و دارای قیمت‌های متفاوتی نیز هست. 

 ممنون که تا اینجا همراه سایت پارس فالوور بودید و مقاله تفاوت فالوور ارزان و خارجی چیست را مطالعه کردید.امیدواریم از این مقاله اطلاعات خوبی کسب کرده باشید و در تصمیم‌ گیری شما تاثیر بسیار مثبتی گذاشته باشند.ما سعی کردیم در این مقاله به‌ صورت بسیار روان و عامیانه تفاوت‌ های فالوور ارزان و فالوور خارجی را به شما توضیح دهیم تا شما با دید بهتری به سمت هرکدام از این فالوور ها که می‌ خواهید بخرید بروید،منتظر نظرات پیشنهادها و انتقادات شما هستیم. 

ادامه دارد.

 نویسنده مطلب پارس فالورز

سه × چهار =